Skip to content

72 Trace Mineral Skin Care Lotion

[Głosów:    Average: /5]

Oliwkowy O3 to balsam do pielęgnacji skóry, który twierdzi, że polega na sile składników surowej żywności. Oto nasza recenzja Olive Gold O3.

Co to jest Olive Gold O3,
Olive Gold O3 to balsam do pielęgnacji skóry, który odważnie deklaruje korzyści. Te reklamowane korzyści obejmują:

– Poprawia funkcję mózgu – dotlenia krew – neutralizuje toksyny – pomaga leczyć rozstępy – pomaga leczyć “wiele różnych rodzajów wewnętrznych dolegliwości skórnych”.

W jaki sposób jeden krem ​​do skóry pomaga zapewnić wszystkie te korzyści,
Producent twierdzi, że formuła jest formułą “super bogatego tlenu”, która zapewnia obfity tlen, który pozwala twojemu ciału wzbogacać skórę.

Ten wyższy poziom utlenowania umożliwia organizmowi osiąganie optymalnych poziomów.
Zasadniczo, kiedy masz wyższy poziom tlenu we krwi, twoje ciało może łatwiej uzupełnić każdy z jego narządów. Oznacza to wyższy poziom energii w całym ciele i zdrowsze warunki fizyczne. Niezależnie od tego, czy chodzi o skórę, serce, czy mózg, uzyskanie wystarczającego natlenienia jest ważne w całym ciele.

Jak działa O3 Olive O3,
O3 OLEX OIL dotlenia twój system za pomocą mieszanki różnych składników, witamin i minerałów, łącznie z wszystkimi poniższymi

– Organiczna oliwa z oliwek – Ozonowana natleniona
Są to dwa składniki aktywne (i tylko dwa wymienione składniki) na O3 Oliwki Oliwnej. Razem składniki te dostarczają wielu witamin i minerałów. Krem twierdzi, że w każdej porcji Olive Gold O3 znajduje się 72 minerały śladowe.

Jak korzystać z Olive Gold O3
Producent zaleca masowanie 4 do 5 kropli balsamu w skórze “tak często, jak to konieczne”.

Stosując balsam codziennie, możesz cieszyć się skórą, która jest “młoda i świecąca, a masz mniejszą szansę na zmarszczki”, informuje oficjalny producent.

Ludzie stosują balsam na różne sposoby. Jeden z recenzentów, na przykład, twierdzi, że pociera Oliwę Gold O3 na skroniach i czole przed pójściem spać, ponieważ myśli, że “wzbogaca on moją funkcję mózgu”, w tym świadomość, czujność i jasność umysłu.

Inni recenzenci twierdzą, że pocierają go rozstępami i bólami mięśni. Pozwól, aby składniki wchłonęły twoje ciało przez skórę w ciągu dnia, aby złagodzić ból i zwiększyć natlenienie w regionie.

Dowody naukowe dotyczące oliwy z oliwek O3
Oficjalna strona internetowa Olive Gold O3 nie zawiera żadnych informacji na temat badań naukowych lub badań klinicznych, które miały miejsce w ciągu ostatnich lat.

Zamiast tego jedynym dowodem wymienionym na stronie są referencje od poprzednich klientów.
Mimo to olej istnieje na rynku od 27 lat i ma tysiące zadowolonych klientów. Jeśli szukasz dowodów klinicznych lub dowodów naukowych potwierdzających zalety O3 Olive Gold, może to nie być krem ​​dla Ciebie. Ale jeśli cenisz środki naturopatyczne, które opierają się na naturalnych składnikach, wtedy Olive Gold O3 może być właściwym wyborem.

Jak kupić O3 Oliwka Oliwkowa
O3 Olive Gold jest sprzedawany przez wielu sprzedawców online i offline na całym świecie. Aby wyświetlić listę sprzedawców detalicznych w Twoim regionie, odwiedź oficjalną stronę firmy “Gdzie kupić”: OliveGoldOxygen.com/where-to-kup

Alternatywnie można kupić oliwkę O3 z Amazon, gdzie cena kremu wynosi 37 USD za dostawę 2 uncji.

Kto sprawia, że ​​Olive Gold O3,
Olive Gold O3 jest produkowany przez firmę z siedzibą na Florydzie, prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Olive Gold O3:

Możesz skontaktować się z firmą telefonicznie pod numerem (561) 882-4153 lub wysyłając wiadomość e-mail “Phil” na adres [email protected]

“Phil” za Olive O3 to Phil Seifer. Phil opisuje siebie jako “oryginalnego kowboja ozonowego”. Jest członkiem-założycielem Medizone International i od 27 lat produkuje O3 Olive Gold.

Previous article

Czy warto Cię oglądać,

Next article

Usługa dostarczania ekologicznej smoothie-Green Blender

Join the discussion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *