Arthrolon maść na ból stawów

arthrolon-
[Głosów: 1   Average: 5/5]

Stawy tworzą połączenia między kościami, gwarantują wsparcie i pomoc w poruszaniu. Ludzie, którzy przeszli uszkodzenie stawów spowodowane chorobą lub urazem wiedzą jak bardzo może to destabilizować ruch i sprawiać odczuwanie dokuczliwego bólu. Producent preparatów mających na celu walkę z bólem stawów wprowadził na rynek maść Arthrolon, która poza usuwaniem przykrych doznań potrafi wzmocnić, i odbudować stawy. Przyczyn pojawiania się niedomagań ze strony stawów może być wiele należą do nich:

 • Choroba zwyrodnieniowa stawów,
 • Reumatoidalne zapalenie stawów,
 • Zapalenie kaletki,
 • Dna moczanowa,
 • Skręcenia i inne urazy.

Proces starzenia się organizmu powoduje, że dolegliwości stają się coraz bardziej powszechne. Doznania bólowe stawów mogą mieć charakter drażniący lub osłabiający i mogą towarzyszyć danej osobie kilka tygodni lub trwać przez kilka miesięcy. Powszechnie wiadomo, że nawet krótkotrwały ból i obrzęk stawów może wpływać, na jakość życia. Bez względu na przyczynę bólu stawów zwykle można go ograniczać lub całkowicie usunąć za pomocą fizykoterapii lub alternatywnych metod leczenia takich jak wcieranie w bolące miejsca maści Arthrolon, która daje namacalne rezultaty już po pierwszej kuracji.

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie internetowej 

Skład – Arthrolon maść na ból stawów

Podstawowym składnikiem maści na ból stawów Arthrolon jest ekstrakt z młodych rogów jeleni, które zawierają tak cenne substancje jak chondroityna, glukozamina i kolagen. Poroża jelenia są często wykorzystywane do produkcji chińskich preparatów medycznych stosowanych w przypadku:

 • Bólu nerek
 • Anemii
 • Osłabienia dolnej części pleców i nóg,
 • Bólu stawów
 • Impotencji,
 • Niewyraźnego widzenia.

Arthrolon – skład, Allegro, Polska

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie internetowej 

Badania naukowe nad składem i użytecznością rogów jelenia doprowadziły do stwierdzenia, że ich skład jest podobny do kości ludzkich. Dzięki takim właściwościom pojawiła się zdolność terapeutyczna stosowania poroża jelenia, jako źródła niezbędnego wapnia, aby pomóc w zapobieganiu lub leczeniu osteoporozy. Tradycyjne działanie wzmacniające potwierdziło badanie poroża jelenia, jego wynik wskazywał, na dużą zawartość hydroksyapatyt i związków mineralnych, a także prawie 30% materiałów organicznych.

Kolejne eksperymenty dowiodły, że młode rogi jelenia zawierają dużą część galaretowatych substancji niezbędnych do regeneracji kości i stawów a należą do nich właśnie: siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny i kolagen. Eksperci medycyny udowodnili, że wymienione związki mają dobroczynne działanie przy chorobach zwyrodnieniowej stawów, dzieje się tak dzięki zaopatrywaniu ich w składniki niezbędne do odbudowy tkanek łącznych ciała (kolagenów) znajdujących się w stawach i ścięgnach. Inną wartością tych związków jest działanie przeciwzapalne wspomagające stawy w przypadku stanów zapalnych. Jak widać elementy substancji galaretowatych potwierdzają opinie, że rogi jelenia wpływają pozytywnie na uzdrawianie stawów.

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie internetowej 

Arthrolon – opinie expertów

Tradycyjna chińska medycyna opierająca się również na związkach zawartych w porożu jelenia jest chętnie stosowana przez sportowców, którzy wierzą, że pomaga ona leczyć uszkodzenia chrząstki i ścięgna szybciej i zwiększać siłę oraz wytrzymałość. Nie można zapominać, że młode rogi jelenia zawierają także wapń, magnez, cynk i cały wachlarz aminokwasów i prostaglandyn ( związki hormonopodobne wspierające np. kontrolowanie ciśnienia krwi, zapalenia, poziom wapnia) przeciwzapalnych.

Działanie na stawy glukozaminy, chondroityny i kolagenu zawartych w rogach jelenia.  Jak już wspomniano młode rogi jelenia są naturalnym źródłem glukozaminy, chondroityny i kolagenu. Ludzki organizm wykorzystuje glukozaminę do produkcji glikozoaminoglikanów znajdujących się w tkance chrzęstnej.

Właściwości Glikozaminoglikany

Glikozaminoglikany są cennym składnik tkanek łącznych, eksperci uznali, że pożądane jest stosowanie siarczanu glukozaminy do leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów. A dwa pozostałe związki, czyli chondroityna, i kolagen mogą przyczynić się do przeprowadzania terapii niwelujących zapalenia stawów. Glikozoaminoglikany są naturalnie występującymi węglowodanami znajdującymi się w chrząstce, tkance łącznej, płynie stawowym i skórze. Glukozamina jest wykorzystywana przez stawy do naprawy i wzmacniania struktury chrząstki, może znacznie łagodzić dolegliwości związane ze stanem zapalnym kości i stawów oraz powodować odbudowę stawów, a także zmniejszać ból.

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie internetowej 

Właściwości Chondroityny

Chondroityna jest głównym składnikiem chrząstki, która pomaga w zatrzymywaniu wody. Jest ona wytwarzana przez ciało w sposób naturalny. Do produkcji suplementów i maści może być wytwarzana z tkanek zwierząt, takich jak młode rogi jelenia. Chondroityna może być dodatkowym środkiem przeciwbólowym dla niektórych osób z chorobą zwyrodnieniową stawów. Siarczan chondroityny chroni tkankę stawową i wspomaga jej regenerację a także wspiera powstawanie ważnych substancji znajdujących się w chrząstce. Cenną właściwością tego związku jest blokowanie enzymów niszczących tkankę stawową. Producent maści Arthrolon wykorzystał chondroitynę w celu produkcji związków regenerujących tkankę, dzięki czemu maść zapobiega dalszym jej uszkodzeniom.

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie internetowej 

Właściwości kolagenu

Kolagen wspiera ruch i elastyczność, bez tego związku kości miażdżyłyby się wzajemnie, a dzieje się tak, ponieważ wraz z wiekiem kolagen rozkłada się i znika, powodując ból i sztywność stawów. Udowodniono, że kolagen odbudowuje się, gdy do organizmu dociera wystarczającą ilość kolagenu w diecie, lub jest on uzupełniany poprzez stosowanie produktów takich jak na przykład maści Arthrolon. Badania pokazują, że używanie maści Arthrolon, może niwelować chorobę zwyrodnieniową stawów i osteoporozę. Kolagen jest bogaty w aminokwasy, które odgrywają ważną rolę w budowaniu chrząstki stawowej i może mieć działanie przeciwzapalne.

Stosowanie maści na stawy – Arthrolon

Arthrolon maść na ból stawów można stosować trzy razy dziennie, wcierając ją w bolące miejsca. W ciągu 10 dni, następuje znaczna poprawa, dzięki czemu można zapomnieć o bólu pleców i stawów. Po upływie dwóch miesięcy znikają dolegliwości u osób, które cierpiały na choroby trwające od lat.

Działanie maści na stawy Arthrolon

Osoby żyjące dotychczas z bólem stawów i kręgosłupa mogą wreszcie docenić życie bez tych przykrych odczuć dzięki codziennemu wcieraniu w bolące miejsca maści Arthrolon.Ten innowacyjny produkt niweluje takie schorzenia jak:

 • Artrozę, czyli przedwczesne zużywanie się chrząstki stawowej.
 • Zapalenie stawów, prowadzące do uszkodzenia, zniekształcenia i ograniczenia ruchomości stawów.
 • Rwę kulszową, najczęściej spotykany zespół bólowy dolnej części kręgosłupa.
 • Reumatyzm, inaczej reumatoidalne zapalenie stawów która jest chorobą przewlekłą, charakteryzującą się dolegliwościami bólowymi w obrębie stawów.
 • Zapalenie korzonków czyli  zespół kręgosłupowo-korzeniowy, objawia się nagłym i ostrym bólem w okolicy pleców lub odcinka lędźwiowego.
 • Osteochondroza, czyli choroba zwyrodnieniowa dysku międzykręgowego, zmiana dystroficzne z kości i chrząstki stawowej
 • Skręcenia, stłuczenia, siniaki, złamania.

Arthrolon-działanie

Arthrolon skutecznie uśmierza ból zaraz po zastosowaniu a już po 10 dniach całkowicie likwiduje choroby stawów. Dzieje się tak, ponieważ jego składniki natychmiast, uruchamiają systemy regeneracji organizmu, usuwając przyczynę wystąpienia choroby stawów lub kręgosłupa i przywracając je do stanu przed zachorowaniem.
Zalety, jakie niesie za sobą stosowanie maści na stawy Arthrolon: łatwa w użyciu, wystarczy nanieść na skórę i wetrzeć, nie obawiając się poplamienia odzieży. Działa szybko głęboko penetrując obszary zmienione chorobowo, rezultaty odczuwane natychmiast po zastosowaniu maści. Nie trzeba poddawać się drogim zabiegom lub operacji chirurgicznej, maść zapewnia dotarcie do istoty choroby i usunięcie jej podłoża.

Gdzie kupić maść na ból stawów Arthrolon i jaka jest jej cena,

Arthrolon nie jest dostępny w aptekach, jednak na stronie producenta można zamówić maść, która zostanie dostarczona w bardzo krótkim czasie. Jedno opakowanie kosztuje 129 złotych.

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie internetowej 

Opinie klientów

Cierpiałam na zapalenie stawów oraz przedwczesne zużywanie się chrząstki stawowej, ból, jaki odczuwałam przy każdym ruchu zaburzał moje codzienne życie. Straciłam już nadzieje na wyzdrowienie i pozbycie się tych okropnych dolegliwości, ale stała się rzecz niemożliwa, pojawiła się na rynku maść na ból stawów Arthrolon, już po pierwszym wsmarowaniu jej w plecy i kolana poczułam ulgę. Moje życie nabrało innych barw, mogę robić wszystko to, co było dotychczas dla mnie zakazane przez ból, jestem szczęśliwa. A wszystko dzięki maści, polecam!
Danka

 

Ból kręgosłupa dokuczał mi od dwóch lat, okazało się, że mam zmiany zwyrodnieniowe. Leki przepisane przez ortopedę przynosiły bardzo małą ulgę, postanowiłem przeszukać Internet i znaleźć odpowiedni dla siebie specyfik. Przeczytałem o maści na stawy Arthrolon zrobionej na bazie poroża jelenia, postanowiłem wypróbować i muszę przyznać efekt jest niesamowity. Stosuję maść od 14 dni i zaczynam zapominać, co to jest ból pleców, zająłem się nawet majsterkowaniem, które ze względu na uciążliwy ból musiałem porzucić. Jeśli ktoś ma takie problemy jak ja, powinien zaopatrzyć się w maść Arthrolon, warto!
Kamil

Podsumowanie

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie internetowej 

Osoby borykające się ze schorzeniami ze strony stawów i kręgosłupa mają obecnie możliwość uwolnienia się od wszystkich objawów powodujących odczuwanie dolegliwości bólowych, dzięki maści Arthrolon. Nawet takie schorzenia jak osteochondroza ustępowały przy regularnemu stosowaniu tego doskonałego produktu. Ból stawów i pleców stał się możliwy do usunięcia bez poddawania się operacji, która zawsze wiąże się z ryzykiem, maść Arthrolon likwiduje sedno choroby i nie dopuszcza do ponownego wystąpienia dolegliwości, ponieważ całkowicie likwiduje choroby stawów. Produkt ten można zamówić tutaj na oficjalnej stronie internetowej, otrzymując pewność zakupienia oryginalnej maści na stawy Arthrolon.

1 Komentarz

 1. bardzo boli ,łykać tramal,cóż zostało ,chciałbym wyleczyć sie z tego okropnego bólu kręgosłupa-skoro tyle osób jest zadowolonych to chcę być równiez w ich gronie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*