Bezpieczne kosmetyki i produkty do pielęgnacji skóry,

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Glossier Review – dla Ciebie,
Glossier to innowacyjna firma, która tworzy bezpieczne kosmetyki i produkty do pielęgnacji skóry dla konsumentów i artystów makijażu. To jest nasza recenzja.

Co to jest Glossier,
Glossier to firma zajmująca się kosmetykami i pielęgnacją skóry, której celem jest stworzenie “nowych zasad” dla różnych grup wiekowych. Ich produkty są proste i łatwe do zastosowania, dzięki czemu są niezwykle przyjazne dla użytkownika.

Firma nie zaczęła jednak od kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry. Ta firma rozpoczęła od bloga o nazwie Into The Gloss. Blog został stworzony przez kobietę o imieniu Emily Weiss, która po prostu miała “zamiłowanie do piękna”. Podczas gdy Emily prowadziła swój blog, przyniosła swój aparat fotograficzny, gdy przeprowadziła wywiady z wieloma osobami, które podziwiała na temat produktów, z których korzystali i co sprawiło, że produkty działają dla nich. Mogła przeprowadzać wywiady z modelkami, wizażystami i innymi kobietami, z którymi miała przyjaźnie.

Gdy blog zaczął mieć więcej sukcesów, Emily była w stanie rzucić pracę i dalej dążyć do swoich celów. Into The Gloss jest obecnie źródłem porad kosmetycznych w wielu dziedzinach, które są dostępne dla codziennego konsumenta. Emily osobiście wypróbowała wiele produktów, które opracowała i odkryła.

Emily zdecydowała się stworzyć linię produktów, która ma nowoczesną wersję wielu “zszywek” w swoim schemacie urody. Formuły są bezpieczne dla Twojej skóry i są bardzo trwałe.

Produkty dostępne przez Glossier
Każdy produkt z Glossier jest bezpieczny dla każdego rodzaju skóry. Według Glossiera, ich formuły zostały przetestowane przez dermatologów. Każdy stworzony produkt jest hipoalergiczny, nie drażniący, nie zawiera parabenów i nie zawiera alkoholu.

Dodatkowo, produkty te powinny być utrzymywane w temperaturze pokojowej. Produkty nie mają określonej daty, w której powinny być używane. Jeśli jednak produkty pozostaną nieotwarte, można je bezpiecznie używać nawet przez trzy lata. Jeśli otworzysz produkt, masz sześć miesięcy na jego wykorzystanie, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Glossier oferuje zarówno produkty do makijażu, jak i produkty do pielęgnacji skóry, a także specjalne zestawy, które zapewniają większą wartość za pieniądze. Ponadto w przypadku każdego produktu możesz dokonać zakupu w ramach jednej transakcji lub możesz subskrybować, aby otrzymywać produkt regularnie.

Kategoria pielęgnacji skóry jest dość minimalna, co ułatwia konsumentom znalezienie produktu bez przesiewania całej gamy nieefektywnych i niepotrzebnych dodatkowych produktów. Linia do pielęgnacji skóry zawiera dwie różne kategorie:

– Daily Essentials – Mleczny żel do mycia (18 USD) – Masaż 1-2 pompki na mokrej skórze, aby ją oczyścić, lub użyj 2-3 pompek na suchej skórze, aby usunąć makijaż

– Umyć na twarzy po oczyszczeniu, ale przed nałożeniem kremu nawilżającego
– Wmasuj w skórę po umyciu twarzy

– Gładka na oczyszczonej i nawilżonej twarzy
– Zastosuj do każdej suchej skóry na ciele

– Pakiet Mega Greens Galaxy (22 USD) – Nałóż tę maskę na świeżo oczyszczoną skórę, a następnie pozwól jej ustawić na 20 minut przed praniem.

– Nałóż tę maskę na świeżo oczyszczoną skórę, a następnie pozostaw ją na 20 minut przed praniem.
Kategoria makijażu jest jeszcze mniejsza, w tym tylko trzy produkty:

– Boy Brow (16 USD) – wypełniacz do brwi i shaper, który jest dostępny w trzech różnych kolorach
– Plama z warg dostępna w czterech różnych kolorach

– Gładki korektor, który nie pęka ani nie rozmazuje się
Zestawy

Jeśli wybierzesz zestaw, najprawdopodobniej uzyskasz największą wartość za swoje pieniądze, co jest niezbędne, gdy kupujesz produkty wysokiej jakości. Dwa zestawy koncentrują się na pielęgnacji skóry i makijażu osobno.

– Zestaw Glossier Phase 1 – Pielęgnacja skóry (80 USD) – Zawiera mleczny żel do mycia, krem ​​nawilżający, poprawiający odcień skóry i balsam Dotcom – Wybierz odcień skóry z pięciu różnych opcji

– Obejmuje Boy Brow, Generation G i Stretch Concealer – Wybierz indywidualne kolory dla każdego produktu

Co sprawia, że ​​jest inaczej,
Główną różnicą między Glossier i innymi firmami kosmetycznymi jest możliwość stworzenia prostej i łatwej w użyciu linii do pielęgnacji skóry, która nie kładzie zbyt dużego nacisku na stosowanie różnych kolorów. Młode kobiety nieustannie koncentrują się na dramatycznym makijażu oczu lub odważnych wargach, ale ta firma koncentruje się na podstawach dbania o skórę, która jest najważniejszą częścią każdego schematu.

Wszystkie produkty zostały stworzone, aby poprawić wygląd skóry i ożywić cerę, a nie tanie produkty, które powodują pęknięcia i pęknięty, suchy fundament.

Gdzie kupić produkty Glossier
W tej chwili jedyne miejsce, w którym można kupić produkty do pielęgnacji skóry Glossier lub kosmetyki, jest bezpośrednio na ich stronie internetowej. Glossier jest dostępny w każdym stanie w Stanach Zjednoczonych, a także w Puerto Rico. Jeśli nie mieszkasz w kontyngentowych Stanach Zjednoczonych, czas wysyłki może potrwać dłużej. Obecnie wysyłka międzynarodowa nie jest dostępna.

Przy dokonywaniu zakupu dostępne są cztery prędkości wysyłki:
– Standardowy (5-9 dni roboczych): 4,50 USD – grunt (4-6 dni roboczych): 8,00 USD – przyspieszony (2-3 dni robocze): 12 USD – pośpiech (1-2 dni roboczych) 18 USD

Jeśli jednak wybierzesz zestaw faz 1, będziesz mógł bezpłatnie otrzymać standardową wysyłkę.
Rabaty na produkty są obecnie dostępne dla artystów makijażu, którzy chcą używać tych produktów dla swoich klientów. Obecnie artyści makijażu są w stanie uzyskać 25% zniżki, a także bezpłatną wysyłkę, jeśli złożysz podanie i zostaniesz przyjęty do Programu Artystycznego.

Kontakt z Glossier
Jeśli nadal masz pytania dotyczące produktu Glossier dotyczące linii produktów lub zamówień, możesz wysłać wiadomość e-mail do firmy pod adresem [email protected]. Nie wydaje się, aby numer telefonu, do którego klienci mogą dzwonić w tej chwili.

Glossier upraszcza codzienną rutynę, co ułatwia określenie, które produkty są tym, czego potrzebujesz. Jednak ograniczona linia produktów nie oferuje niektórych zszywek dla każdej młodej dziewczyny, takich jak eyeliner lub cień do powiek. Na szczęście wymienione produkty zostały dokładnie zbadane i są bezpieczne dla skóry każdej osoby.

O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*