Budowanie masy mięśniowej i dlaczego potrzebny jest ci do tego hammer of thor,

Dbaniem o wygląd ludzie zajmowali się praktycznie od zawsze chociaż sposoby znacznie się różnią od tych, z którymi mamy do czynienia współcześnie. Kiedyś były to peruki, zgrabne łydki albo pieprzyk w okolicy ust namalowany pomadą. Dzisiaj jest to sport i ciągłe ulepszanie swojej sylwetki. Zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn wygląd zewnętrzny ma coraz większe znaczenie. Nie bierze się już tak bardzo pod uwagę wyszczuplania się, a wypracowanie sobie pięknych i mocnych jak stal mięśni. Zwłaszcza u panów posiadanie masy mięśniowej potrafi diametralnie zmienić ich sylwetkę, a przez to i sposób postrzegania przez innych jak i samych siebie. Jednak jak zmienić się z chuderlawego chłopaczka w pełnokrwistego mężczyznę,

Dieta to 70% twojego sukcesu, resztę zrobią za ciebie ciężary

W internecie roi się od przykładowych rozpisek diet, które mają wspomóc tych, którzy pragną przybrać na masie mięśniowej, ale z jakiś powodów najczęściej kończy się to fiaskiem. Może to wynikać ze źle dobranej kaloryczności posiłków oraz nie jedzenia pełnowartościowych posiłków, które są zastępowane przez zbyt liczne odżywki. Wbrew pozorom to nie to samo, więc omijanie ich prawdopodobnie jest błędem, który popełniasz. Nie patrz na to, że w składzie jest białko, bo codzienne korzystanie w nadmiernych ilościach z odżywek nie zaprowadzi cię tam, gdzie chcesz się znaleźć. A zapewne wyobrażasz sobie siebie jako jednego z tych członków siłowni, do których strach zagadać, a samo spojrzenia sprawia, że zaczynasz odmawiać różaniec. W diecie należy również pamiętać o dobrym zarządzaniu makroskładnikami w diecie. Tak, to może nie być łatwe, ale jeśli nie chcesz przybierać na tłuszczu a na mięśniach, pilnuj ich. Dodatkowo musisz być konsekwentny w postanowieniu, więc dieta tylko i wyłącznie przez pięć dni w tygodniu, bo w weekend musisz wypić na imprezie, nie sprawdzi się. Trzymaj się dobrej jakości produktów spożywczych i jedz co trzy, cztery godziny. Utarło się, że najlepiej jest jeść sześć posiłków, ale nie u każdego musi się to sprawdzić. Słuchaj swojego organizmu, ono wie najlepiej. I pizza masy ci nie zbuduje, wierz mi.
Jeśli zaś chodzi o ćwiczenia, nie należy bać się hantli i podnoszenia ciężarów. Początkujący wierzą najczęściej, że samymi ćwiczeniami na przyrządach zdobędą cel, jednak nie wypracują tak mięśni znajdujących się najgłębiej. Hantle nie gryzą, ale nie miej klapek na oczach, każda partia ciała jest najważniejsza, nie tylko ręce. W tygodniu rób ćwiczenia na każdą partię ciała, aby twoja sylwetka odpowiednio wyglądała i rozwijała się prawidłowo.

Czym jest testosteron i dlaczego jest ci on potrzebny

Nie ulega wątpliwości, że każdy mężczyzna na globie ma w ciele pewien hormon- testosteron. Nazwę zna każdy, jednak nie wszyscy mogą być świadomi jak ogromny ma on wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu przedstawicieli płci męskiej. Oto kilka z funkcji jednego z ważniejszych hormonów: odpowiada za owłosienie na ciele, wpływa na wzrost i siłę mięśni, zwiększa libido, odpowiada za rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, zaś w okresie dojrzewania odpowiada za wzrost narządów płciowych. Jak widać jest to dość przydatny hormon, jednak czasami jest go w organizmie za mało, przez co niektórzy mogą mieć problemy z przybraniem na masie mięśniowej, ciągłymi zmianami nastrojów,wypadaniem włosów, spadkiem motywacji do działania czy obniżonym libido Co w takim razie może pomóc,

Czym jest hammer of thor?

hammer of thor to ziołowy suplement diety, który pomaga w zwiększeniu ilości testosteronu we krwi. Jest on bezpieczny, ponieważ zawiera same naturalne produkty, dzięki czemu przeszedł pozytywnie badania laboratoryjne i został dopuszczony do sprzedaży. Dodatkowo nie powoduje on skutków uboczny takich jak zakrzepy, bóle głowy, ataki serca czy skurcze mięśni.
Korzystając z hammer of thor zyskujesz:

większą ilość testosteronu w organizmie

zwiększone libido= zwiększony apatyt na seks

mniej odczuwalne zmęczenie

więcej energii

redukcje stres i wahania nastrojów

redukcje tkanki tłuszczowej

Co składa się na hammer of thor?

Powodem dla którego chętnie powinieneś sięgnąć po suplement diety jakim jest hammer of thor jest to, że stworzony został on tylko i wyłącznie z dóbr natury i nie zawiera w sobie żadnych szkodliwych sterydów. Formuła hammer of thor zawiera jedynie ekstrakty roślinne i witaminy np:

Witaminę B

- wpływającą zbawiennie na metabolizm oraz za poprawne funkcjonowanie układu nerwowego.

Ekstrakt z kozieradki - stymuluje przysadkę mózgową do wytwarzania potrzebnego testosteronu. Dodatkowo redukuje on ilość tkanki tłuszczowej oraz ilość wydzielanego, jakże potrzebnego, testosteronu. powoduje także zwiększoną syntezę białka oraz pobudza procesy anaboliczne. Przez co podwyższona jest wydajność organizmu do spalania tłuszczu.

Ekstrakt z dzikiego yam- zmniejsza nerwowość oraz wpływa korzystnie na zminimalizowanie efektów stresu. Dzięki czemu organizm mniej odczuwa zmęczenie i jest zdecydowanie bardziej pobudzony.

Tongkat Ali

- wyciąg z liści i korzeni tej wiecznie zielonej rośliny to wzrost tesrosteronu we krwii, zwiększenie syntezy białek, a więc i produkcję tkanki mięśniowej, wpływa korzystnie na utratę tkanki tłuszczowej oraz zwiększa męskie libido.

Tribulus Terrestris

- ten legendarny chiński afrodyzjak zwiększa produkcję hormonów stymulujących zachowania seksualne. Tribulus Terrestris jest znany już od 5000 lat i od tamtej pory jest wykorzystywany przez człowieka. Poza zwiększonym libido wpływa zbawiennie również na wzmocnienie organizmu. Nazywana alternatywnym zamiennikiem sterydów jest zdecydowanie zdrowsza i bezpieczniesza dla organizmu.

Saw Palmetto

- zbyt duża dawka testosteronu może doprowadzić do prostaty oraz obniżenia odporności, ale liście tej małej palmy przeciwdziała rakowi prostaty o czym zapewne mogliby poświadczyć Indianie. Jedząc ją, chronili się przed rakiem tą jakże niepozorną i niezniszczalną rośliną.

Opinie o suplemencie hammer of thor
Osoby, które miały już okazję wypróbować hammer of thor zgodnie przyznają, że znacznie przyczynił się on do poprawy ich samopoczucia oraz wyglądu. Dzięki odpowiedniej ilości potrzebnego hormonu, jakim jest testosteron, pozbyli się wahań nastojów, szybciej stracili niepotrzebną tkankę tłuszczową, a wyjście na trening było samą przyjemnością. Nie wierzysz, Możesz sprawdzić sam zamawiając darmowe próbki. Jeśli zauważysz to samo, co nasi klienci, zamówisz pełne opakowanie, aby cieszyć się nim dłużej i uzyskać upragnione efekty.

Hammer of Thor-Dawkowanie

Jest ono bardzo proste. Codziennie należy przyjmować dwie tabletki dziennie. Pierwszą najlepiej zastosować od razu po przebudzeniu, zaś drugą przed wysiłkiem fizycznym. Sprawi ona, że poprawić efekty ćwiczeń i treningów. Zauważysz również ogólną poprawę stanu zdrowia i większą ilość energii do życia.
Już po 30 dniach stosowania można zaobserwować pierwsze zmiany, ponieważ dzięki hammer of thor ćwicząc przy większym obciążeniu mniejszej ilość powtórzeń, efekty i tak się pojawią.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*