Cognitate Review Autor Mannatech

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Cognitate to nowy suplement, który twierdzi, że wspiera zdrową aktywność mózgu przy użyciu naturalnych składników. Dodatek wprowadzony 31 października 2015 r. W Korei Południowej. Oto nasza recenzja Cognitate.

Co to jest Cognitate,
Cognitate to suplement nootropowy stworzony przez firmę Mannatech, Incorporated. Według najnowszego komunikatu prasowego, ta firma jest:

"Pionier w dziedzinie glikobiologii żywieniowej i globalny innowator suplementów naturalnie pozyskiwanych w oparciu o rozwiązania Real Food Technology".

Cognitate to najnowszy produkt firmy. Uruchomiono 31 października 2015 r. Wyłącznie w Korei Południowej. Oczekuje się jednak, że produkt zostanie ostatecznie sprzedany na całym świecie od 2016 roku.

31 października 2015 r. Mannatech CEO i prezes Al Bala wydali Cognitate w ramach corocznego wydarzenia MannaFest, które odbywa się w Seulu. MannaFest to największe na świecie coroczne wydarzenie, w którym uczestniczy 10 000 dystrybutorów z całego świata.

Jak działa Cognitate,
Mannatech wydał dotąd bardzo mało informacji na temat Cognitate. Jedyne oficjalne informacje na temat Cognitate firmy znajdują się w tym koreańskim dokumencie. W tłumaczeniu ten dokument mówi po prostu o tym, jak Mannatech jest podekscytowany wprowadzeniem tak rewolucyjnego produktu: dostarcza niewiele informacji o tym, jak ten produkt działa i co robi.

Więcej informacji zostanie opublikowanych, gdy światowe wydanie Cognitate ruszy do przodu. Dowiedz się więcej o tym, jak działa Cognitate i co robi.

Zalety Cognitate
Oczekuje się, że cognitate przyniesie podobne korzyści innym produktom nootropowym, w tym:

- Ulepszona pamięć i przywoływanie - Lepsze skupienie i koncentracja - Ulepszona energia mentalna - ogólnie lepsze poznanie

O Mannatech
Mannatech to wielopoziomowa firma marketingowa z silną obecnością na całym świecie. Firma ma siedzibę w Coppell w Teksasie i jest publicznie notowana na NASDAQ pod symbolem MTEX.

Założona w listopadzie 1993 r. Firma Mannatech została wybrana przez Forbes jako jedna z 200 najlepszych małych firm w 2006 r. W 2013 r. Firma odnotowała przychód w wysokości 137 447 mln USD.

Podobnie jak wiele starszych, wielopoziomowych firm marketingowych, Mannatech przez lata borykał się z pewnymi kontrowersjami. Został publicznie poparty przez kontrowersyjnego polityka Ben Carsona do początku 2014 roku.

W 2007 r. Tajne śledztwo przeprowadzone przez program telewizyjny ABC 20/20 pokazało, w jaki sposób dystrybutorzy sprzedaży Mannatech nielegalnie kierowali ludzi cierpiących na choroby, aby sprzedawali różne produkty Mannatech. Firma stanęła przed kilkoma ważnymi procesami sądowymi dotyczącymi tego zachowania - w tym pozwu zbiorowego w ramach ustawy o oszustwie w handlu.

Dziś, po kilku szeroko nagłośnionych zmianach CEO, firma jest gotowa oddać nowy liść pod obecnym dyrektorem generalnym Alfredo Bala.

Firma utrzymuje aktywną obecność na całym świecie i ma dystrybutorów we wszystkich następujących krajach: Stany Zjednoczone, Kanada, RPA, Australia, Nowa Zelandia, Austria, Dania, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Holandia, Wielka Brytania, Japonia , Tajwan, Singapur, Estonia, Finlandia, Republika Irlandii, Republika Czeska, Republika Korei, Meksyk, Namibia, Hiszpania i Hongkong.

Jak kupować Cognitate
Cognitate został oficjalnie uruchomiony 31 października 2015 r. W Seulu, w Korei Południowej, gdzie uczestnicy wydarzenia mogli kupić własne produkty Cognitate ™. Cognitate został następnie uruchomiony w Korei.

O Adrianna Loszynska 174 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*