CVS pozwany za suplement Omega-3 alg Algal-900 Przegląd DHA

[Głosów:    Average: /5]

Ten ostatni pozew wniesiony przez Centrum Nauki w Interesie Publicznym (CSPI) twierdzi, że CVS nie ostrzegł odpowiednio konsumentów o braku dowodów dotyczących tego produktu.

Oto, co miał do powiedzenia dyrektor sądowy CSPI:
“CVS nie przytacza żadnych naukowych dowodów, które potwierdzają dziwaczne stwierdzenia dotyczące pamięci używane do wprowadzania na rynek suplementów DHA Algal-900. CVS opiera się na zdyskredytowanym badaniu, które zostało wyraźnie zakazane przez inną firmę w tym kontekście. CVS ignoruje dużą liczbę badań klinicznych i badań nad omega-3, DHA i pamięcią, które nie wskazują na żadne korzyści u dorosłych. ”

Jeśli spojrzysz na opakowanie Algal-900, obok wszystkich oświadczeń zdrowotnych zobaczysz małe gwiazdki. Jeśli podążysz za tymi gwiazdkami na opakowaniu produktu, zobaczysz oświadczenie stwierdzające, że żadne z tych roszczeń nie zostało ocenione przez FDA – co jest standardem we wszystkich opakowaniach suplementów odżywczych.

Pozew twierdzi, że opakowanie Algal-900 nie ma wystarczających ostrzeżeń o braku oceny FDA. W szczególności pozew twierdzi, że zastrzeżenie należy znaleźć zarówno na przedniej, jak i na opakowaniu opakowania – nie tylko na przedzie.

O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*