Czy krzemionka mineralna jest istotna dla twojego zdrowia,

[Głosów:    Average: /5]

Zwykły człowiek jest często predysponowany do zaangażowania się w szum wokół kilku dodatków do wyboru. Opowieści o sukcesie związanym z suplementami oraz historie o cudownych skutkach, jakie mogą mieć na psychikę człowieka i zdrowie, zniewalają współczesne społeczeństwo. Co więcej, Amerykanie przekładają miliony godzin na badania i miliardy dolarów na zakup różnych suplementów i pomoce zdrowotne każdego roku. Branża rozwija się od lat i wciąż się powiększa. Z każdym raportem o nowej “cudownej” roślinie, owocach lub narkotyku, światowa fascynacja rodzajami “szybkich napraw” może zapewnić wzrost.

Istnieje kilka suplementów, które przyciągają więcej uwagi mediów, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych, niż krzemionki. Chemia ma działanie, które zostało przypisane do rozwiązania wielu problemów zdrowotnych i psychologicznych. I choć dokładne implikacje krzemionki nie zostały jeszcze w pełni uzasadnione w świecie nauki, minerał jest uważany za jeden z niesamowitymi możliwościami i potencjałem w świecie suplementacji zdrowia.

Ze względu na swój potencjał krzemionkę stosowano w wielu różnych rodzajach suplementów. Spośród wielu różnych i unikalnych branż związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem ludzi, zastosowania suplementów na bazie krzemionki są tak wszechstronne jak na rynku. Ten przewodnik stara się kategoryzować te różne suplementy. Rozumiejąc korzyści zdrowotne i ryzyko związane z krzemionką, a także fakty dotyczące suplementów i witamin, z których jest on stosowany, konsumenci mogą zbliżyć się do perspektywy użycia krzemionki uzbrojonej w bardzo potrzebną wiedzę.

Krzemionka: Wprowadzenie
W tej części staramy się edukować czytelników na temat natury krzemionki jako związku, minerału i suplementu. Podczas gdy inne sekcje tego przewodnika skupią się na konkretnych próbach zarabiania i wykorzystywania krzemionki w codziennych suplementach, ta wstępna część przewodnika po prostu wprowadzi mineralną krzemionkę, jej zdrowotne korzyści i podstawowe informacje za nią.

Co to jest Silica,
Nie ma prawdziwego minerału o nazwie krzemionka. Zamiast tego krzemionka jest w rzeczywistości dwutlenkiem krzemu, aktywną formą krzemionki. Krzemionka jest potrzebna do utrzymania zdrowia tkanek ciała i do tworzenia kolagenu, dlatego krzemionka jest tak ważna dla zdrowia skóry / kości.

Krzem jest uważany za makro-minerał i został sklasyfikowany jako taki od wczesnych lat siedemdziesiątych. Badania na zwierzętach wykazały opóźniony wzrost i zły rozwój kości u szczurów, którym podawano dietę z niedoborem krzemu. Inne badania wykazały związek między niedoborem krzemu a gromadzeniem się płytki nazębnej w tętnicach. Obecnie trwają dalsze badania, które powinny pokazać, jak ważny jest krzem.

W przeszłości dieta przeciętnego człowieka dostarczała wystarczającej ilości krzemionki, aby organizm mógł się utrzymać. Jednak ze względu na nowe metody uprawy i zmianę średniej diety człowieka większość ludzi nie spożywa prawie wystarczającej ilości krzemionki. Może to mieć dramatyczny wpływ na ciało.

Krzemionka jest substancją występującą w różnych miejscach. Generalnie decyduje się na manifestację jako biały, rockopodobny związek. Biały związek, jeśli składa się z krzemu i tlenu. Podobnie, jego skład sprawia, że ​​jest on niesłychanie pospolitym minerałem na ziemi, a może w całym Układzie Słonecznym. Wykorzystywany w przemyśle, medycynie, a nawet w układach rozrywkowych, takich jak wyścigi konne, krzemionka jest coraz bardziej wszechstronną substancją. Przede wszystkim krzemionka znajduje się poprzez wydobywanie i stosowanie substancji takich jak kwarc i ziemia okrzemkowa. Minerały te stanowią idealne ustawienie dla związku tworzącego suplement w celu jego utworzenia i wzrostu. W tej mini-sekcji omówimy historię i naturę krzemionki.

Krzemionka w całej historii
Chociaż ostatnie lata przyniosły wiele zrozumienia, jeśli chodzi o korzyści zdrowotne związane z krzemionką, dokładna historia krzemionki pozostaje tajemnicą. Jednak historycy uważają, że okrzemkowa, która zawiera duże ilości krzemionki, była używana w świecie medycznym od wieków. Najpoważniejszy rozwój krzemionki nie nastąpił przez tysiące lat – zamiast tego związek ten został najskuteczniej zbadany od wczesnego do późnego XXI wieku. Naukowcy dopiero zaczynają zdawać sobie sprawę i rozszerzać korzyści i możliwości, jakie krzemionka może zapewnić przeciętnemu człowiekowi.

Oczywiście, użytkownicy powinni zrozumieć i zbadać historię suplementu, który zdecydują się umieścić w swoim ciele. Choć może to być trudna droga do naśladowania, jeśli chodzi o krzemionkę, użytkownicy powinni zbadać postęp, jaki dokonał się w najnowszej historii, aby jak najdokładniej ocenić miejsce krzemionki we współczesnym świecie.

Natura krzemionki
Krzemionka, jak wcześniej wspomniano, jest skalistą substancją występującą w różnych miejscach i wykorzystywaną w różnych gałęziach przemysłu. Jednak aby lepiej zrozumieć medyczne implikacje krzemionki, użytkownicy muszą poznać samą koncepcję swojego istnienia. W szczególności chemiczny makijaż krzemionki nadaje się do naturalnego rodzaju suplementu, który tak wielu Amerykanów jest tak zainteresowanych zrobieniem zdjęcia.

Krzemionka jest wykonana z krzemu i tlenu. Te dwie substancje same w sobie są ważne dla ludzkości jako całości. W rzeczywistości, strony żywieniowe w całym Internecie dochodzą do tego samego wniosku co do krzemu: minerał to nie tylko naturalnie występująca substancja, ale taka, której nasze ciała potrzebują, aby funkcjonować najlepiej jak potrafią.

Czytelnicy prawdopodobnie pojmują znaczenie tlenu dla ludzkiego ciała. Ważne jest jednak, aby potencjalni użytkownicy krzemionki rozpoznawali zawartość tlenu jako niewiarygodnie ważny aspekt jego regenerujących mocy. Niedobór tlenu może osłabić kości, płuca, a nawet może zranić proces trawienny. Główna korzyść dla krzemionki może nawet nie polegać na jej zdolności do przywracania ilości krzemu w organizmie. Zamiast tego, minerał może pomóc ludzkiemu ciału w jeszcze bardziej namacalny i obserwowalny sposób poprzez użycie tlenu, gdy wejdzie on do ludzkiego ciała.

Czasami analiza składu chemicznego substancji jest jedną z ostatnich rzeczy na liście zadań potencjalnego nabywcy. Ważne jest jednak, aby konsumenci w pełni wykorzystali swoje zdolności dochodzeniowe, aby zrozumieć nie tylko korzyści płynące z suplementów, ale także podstawowe informacje na temat ich makijażu, które czynią go cudownym lekiem dla tak wielu Amerykanów.

Inne funkcje krzemionki
Krzemionka ma kilka funkcji w ciele, najbardziej znanych w celu promowania jędrności i siły tkanki łącznej. Krzemionka pomaga w tworzeniu skóry, ścięgien, tętnic i innych tkanek łącznych. Uważa się również, że krzemionka oczyszcza przechowywane toksyny również poprzez głęboko penetrujące tkanki łączne.

Źródła krzemionki
Krzemionkę powszechnie można znaleźć w żywności, szczególnie w warzywach. Łatwo go jednak zgubić w przetwórstwie żywności, dlatego tak wielu ludzi nie konsumuje prawie tyle krzemionki. Szacuje się, że tylko 2% pierwotnej ilości krzemionki pozostaje w mące pszennej po przetworzeniu żywności.

Korzyści zdrowotne związane z krzemionką
Ludzkie ciało potrzebuje dziesiątków witamin i minerałów, aby funkcjonowały prawidłowo każdego dnia. Podczas gdy większość ludzi zdaje sobie sprawę z minerałów takich jak żelazo i wapń, jeden z najważniejszych składników mineralnych jest często po namyśle. Krzemionka, być może najważniejszy minerał dla utrzymania zdrowia tkanek ciała, jest minerałem, na który trzeba zwrócić większą uwagę.

Nie ulega wątpliwości, że większość potencjalnych użytkowników krzemionki początkowo chce wiedzieć, w jakim stopniu korzyści przypisywane krzemionce są prawdziwe w skomplikowanych medycznych i naukowych scenach w 2016 r. Dobrą wiadomością dla konsumentów jest to, że korzyści z krzemionki rozszerzają się szeroki zakres ważnych obszarów. Krzemionka może poprawić skórę, wspomóc trawienie, poprawić zdrowie układu krążenia, zapobiegać gromadzeniu się glinu, a także poprawić stan włosów. Jeśli chodzi o ten monumentalnie ważny i interesujący minerał, istnieje kilka obszarów ciała, w których krzemionka nie może wywierać głębokiego wpływu.

W tej części tego przewodnika zostaną przedstawione najważniejsze i najważniejsze korzyści typowe dla krzemionki. W szczególności ta książka stara się ustalić wartość prawną kryjącą się za niektórymi zapewnieniami firm oferujących suplementy krzemionkowe. Czyniąc to, mamy nadzieję skuteczniej edukować coraz bardziej ekspansywną i ważną bazę konsumentów na temat prawdy kryjącej się za jedną z najciekawszych w branży uzupełniających minerałów.

Dodatki krzemionkowe nadal zyskują na popularności, ponieważ zwiększa się świadomość na temat znaczenia krzemionki. Korzyści z krzemionki szybko stają się znane, a oto najczęstsze zalety suplementów krzemionkowych:

Czytając tę ​​sekcję, redaktor zachęca czytelników do badania przedstawionych informacji, aby dojść do własnych wniosków. Jeśli chodzi o cokolwiek, ale szczególnie jeśli chodzi o suplementy, nie ma substytutu dla uczciwych badań i perspektywy medycznej.

Odtruwanie metali ciężkich
Oczyszczające właściwości krzemionki należą do najbardziej znanych zalet krzemionki. Detox aluminium jest szczególnie najkorzystniejszą detoksyfikacją z krzemionki. Aluminium jest w naczyniach, dymie papierosowym, kremach przeciwsłonecznych, chemtrails i wielu innych. Właśnie dlatego zatrucie aluminium może się tak łatwo zdarzyć.

Zatrucie aluminium ma poważne skutki uboczne na ciele, a niektóre badania sugerują, że może to mieć wpływ na rozwój choroby Alzheimera. Krzemionka pomaga wyeliminować aluminium i inne metale ciężkie, przepuszczając je przez mocz.

Poprawione zdrowie stawów, paznokci, włosów i skóry
Krzemionka działa jak budulec tkanki łącznej, w tym naszej skóry i kości. Krzemionka jest bezpośrednio zaangażowana w produkcję kolagenu, co jest korzystne dla zdrowia naszej skóry i kości. Krzemionka pomoże spowolnić lub odwrócić efekty starzenia się i poprawić wytrzymałość kości i włosów, nadając skórze młodzieńczy blask.

Poprawa skóry
Skóra jest jednym z najważniejszych narządów ciała. W Internecie nie ma narządów bardziej ukierunkowanych na suplementy, leki i minerały niż na skórę. Obejmując prawie całe ciało, jest to pierwsza obrona przed obcymi napastnikami, patogenami i wirusami. Skóra pomaga nam przetrwać i zachować zdrowie. Jednak niektóre z jego zalet są jeszcze ważniejsze, choć mniej powszechnie znane. Skóra może również utrzymać proces homeostazy. Ten biologiczny proces utrzymuje wszystko w ciele w równowadze. W szczególności, stabilny proces homeostazy może utrzymywać temperaturę w ryzach i utrzymywać użytkownika w zdrowiu. Pomimo jego znaczenia, miliony Amerykanów rocznie cierpi na choroby skóry. Bez odpowiedniego leczenia wiele z tych podstawowych problemów skórnych może okazać się poważnymi dolegliwościami.

Oferty na poprawę żywotności skóry, jej ubarwienie, a nawet jej wytrzymałość, rozpętują się na całym świecie. Tak więc, gdy mamy do czynienia z możliwością pomocy dla skóry, większość konsumentów chętnie udzieli pomocną dłoń (pieniądze) na dodatek. Coraz ważniejsze staje się to, że firmy próbują wykorzystać niewidoczny potencjał, który leży u podstaw amerykańskiego zdrowia skóry.

Jednym z najprostszych sposobów, w jaki firma może wykorzystać wspomniany potencjał, jest wdrożenie serii suplementów poprawiających wygląd skóry, które zawierają krzemionkę. Krzemionka może być niezwykle pomocna w rozwiązywaniu problemów skórnych, a także w poprawie ogólnego stanu zdrowia najistotniejszego narządu.

Kluczem do zrozumienia miejsca krzemionki w ochronie i umocnieniu skóry jest zrozumienie sił, które pomagają w ukształtowaniu skóry. Kolagen to gruby materiał, który wyściela wnętrze skóry. Krzemionka pomaga w tworzeniu kolagenu. Taka formacja często pomaga Amerykanom rozwijać zdrowszą i młodszą skórę.

Zdrowa i piękna skóra jest jedną z najbardziej pożądanych cech współczesnego mężczyzny i kobiety. W przypadku skóry niewiele jest witamin, które stanowią bardziej uzasadnione rozwiązanie problemów skórnych niż krzemionka. Wzmacniając istniejący kolagen w skórze, a także produkując nowe partie substancji, krzemionka może pomóc w stworzeniu ponadczasowej i pięknej skóry.

Udoskonalenie wspólnej funkcjonalności
Podobnie do sposobu, w jaki krzemionka może pomóc w poprawie kondycji skóry, substancja chemiczna może mieć również pozytywny wpływ na wytrzymałość i funkcjonalność funkcji stawów. Stawy zawsze były bastionem ruchu w ludzkim ciele. Bez nich ludzie nie byliby w stanie skutecznie obracać ich kości. Nasze mięśnie nie miałyby nic do ciągnięcia, aby ułatwić ruch. Naturalnie, wyniki rodzime dla niefunkcjonującego połączenia nadal nękają cierpiących – i te funkcje są dalekie od postrzegania wyłącznie na małą skalę.

Miliony Amerykanów rocznie cierpią z powodu wspólnych problemów. Chorzy ci nie są w stanie skutecznie kontrolować swoich mięśni i kości. W większości przypadków ci, którzy cierpią na problemy ze stawami i poruszaniem się, mogą śledzić swój problem z powrotem do pewnego rodzaju zapalenia. Chociaż nie wszystkie osoby, które mają problemy ze stawami, są całkowicie niezdolne do poruszania się, wiele osób narzeka na odczuwanie bólu, którego doświadczają, gdy poruszają ramionami, nogami i każdym innym miejscem, w którym często stosuje się stawy, aby promować bezpieczny i skuteczny ruch.

Chociaż jego sam status jako cechy tego przewodnika pozwala przypuszczać, że zalety krzemionki rozciągają się również na stawy, efekty regeneracyjne, które krzemionka może mieć na organizm ludzki, jeśli chodzi o stawy, są dobrze zbadaną i udokumentowaną rzeczywistością. społeczność medyczna.

Podobnie jak minerał może pomóc w wzmocnieniu kości, krzemionka może zwiększyć wytrzymałość tkanki łącznej, która łączy stawy z kością. W ten sposób pomaga wzmocnić już silną część ciała, która pomaga nam się poruszać. Włókna tworzące kolagen, pochodzące z krzemionki, są doskonałymi katalizatorami procesu regeneracji, który znajduje się w centrum procesu wzrostu i ruchu wykorzystywanego przez ciała każdej żywej istoty.

Minerał znany jako krzemionka jest niezwykle ważny w świecie nauki z różnych powodów. Jednak jednym z najważniejszych sposobów, w jaki krzemionka może pomóc przeciętnemu Amerykaninowi, jest zwiększenie poziomu kolagenu w stawach. Prowadzi to do zwiększenia wytrzymałości stawów i może pomóc w szybszym i bardziej wydajnym ruchu.

Poprawa kondycji włosów
Tkanka łączna i kolagen znalezione na całym ciele zostały znacznie rozszerzone w czasie trwania tego przewodnika. W tej chwili nie ma wątpliwości: kolagen i tkanki łączne są ważne. A jeśli chodzi o włosy, tego znaczenia nie można przecenić. Małe połączenia na włosach ułatwiają piękność często związaną z czubkiem głowy. Idąc dalej, kolagen pomaga połączyć skórę głowy z włosami. Bardziej wzmocniony związek między dwiema strukturami anatomicznymi może zagwarantować, że włosy pozostaną piękne, zmysłowe i młodzieńcze.

Potrzeba pięknych włosów jest głównym aspektem branż związanych z pięknem na całym świecie. W rzeczywistości szacuje się, że sama branża kosmetyków do włosów generuje ponad 1 miliard USD przychodu rocznie w samych Stanach Zjednoczonych. Świat lubi się czuć pięknie. Niezależnie od tego, czy chodzi o mężczyznę czy kobietę, Amerykanina czy Australijczyka, młodzieńcze i piękne włosy zawsze są w dobrym stylu, jeśli chodzi o rynek. W rezultacie setki milionów dolarów rocznie są przydzielane z kieszeni konsumentów, przekazywane do branży suplementów i witamin, które celują w włosy.

Krzemionka jest jednym z takich suplementów. Jego zdolność do wzmacniania kolagenu została już wcześniej zbadana w dużej mierze w przewodniku. Ale kiedy korzyści nałożone na krzemionkę są nakładane na cieńsze i łatwiejsze do formowania włókna kolagenowe skóry głowy i włosów, efekty są jeszcze bardziej wyolbrzymione. Ponieważ krzemionka jest wykorzystywana przez daną osobę, daje ona szybką możliwość rewitalizacji włosów.

Być może jeszcze bardziej integralną częścią wpływu suplementu na skórę głowy i włosy jest zdolność rewitalizacji i wzmocnienia tkanki i włókien łączących skórę głowy z włosami. Utrzymanie zdrowej skóry głowy jest nieodłączną i integralną częścią utrzymania zdrowej głowy włosów. Pod tym względem niektóre składniki nie powinny szukać dalej niż suplementy na bazie krzemionki, których potrzebują.

Pragnienie pięknej i zdrowej głowy włosów jest echem większości współczesnego świata. Unikalna predyspozycja krzemionki do rewitalizacji głowy, włosów i skóry głowy oznacza, że ​​jest gotowa podbić świat suplementów zdrowia. Zwłaszcza w przypadku stosowania na skórę głowy i włosy, naturalny dar minerałów, przywracający, produkujący i rewitalizujący włókna kolagenu w skórze głowy, może pomóc wielu ludziom na całym świecie skuteczniej wyhodować piękne włosy.

Rewitalizacja systemu trawiennego
Trawienie jest niezwykle ważną funkcją organizmu. Kiedy nasze ciała jedzą lub piją, pokarm zaczyna podróżować w dół przewodu pokarmowego. Taka ścieżka jest nękana potencjalnymi problemami. W przełyku, żołądku i jelitach istnieje wiele możliwych problemów, które mogą negatywnie wpłynąć na sposób, w jaki mężczyzna lub kobieta mogą odpowiednio rozbić żywność na żywe odżywianie. Ponieważ kwestie te są tak wszechobecne i poważne w XXI wieku, istnieje również poważne zapotrzebowanie na substancje, które mogą pomóc w złagodzeniu problemów trawiennych i zatrzymać je w ich “traktatach”.

W tym momencie w przewodniku najprawdopodobniej stanie się dla czytelników niewiarygodnie oczywiste, że krzemionka działa, aby wspomóc procesy zachodzące na całym ciele. Układ trawienny nie jest wyjątkiem od mocy krzemionki. Amerykanie nieustannie potrzebują leczniczych mocy, jakie może zapewnić substancja, zwłaszcza w obszarze, który jest integralny z ich sposobem utrzymania jak systemy trawienne. W rzeczywistości, badania wykazały, że każdego roku ponad 500 000 Amerykanów twierdzi, że problemy trawienne są największym problemem zdrowotnym. Liczby na całym świecie są jeszcze bardziej oszałamiające. W związku z tym potencjał krzemionki jako pomoc w trawieniu zdrowia umieścił ją w centrum wielu badań i długotrwałej uwagi mediów.

Krzemionka nie tylko oczyszcza ciało z metali ciężkich. Istnieje coraz więcej dowodów sugerujących, że krzemionka może poprawić trawienie poprzez oczyszczanie przewodu pokarmowego. Może nawet pomóc w zapobieganiu kamieni nerkowych i leczeniu infekcji dróg moczowych.

Ogólnie rzecz biorąc, krzemionka naturalnie pomaga ciału przetwarzać i trawić pokarm dużo bardziej efektywnie. Biegunka i inne problemy trawienne są zwykle złagodzone w ciągu zaledwie kilku dni od zażywania krzemionki.

Krzemionka działa jako lek przeciwzapalny. Może pomóc w rozbiciu atakujących agentów w ciele. Perspektywy stosowania krzemionki jako leku przeciwzapalnego zostały szeroko przeanalizowane przez zwolenników krzemionki i naukowców. Ale co ważniejsze, wiadomo, że minerał ma pozytywny i rewitalizujący wpływ na tkanki tworzące przewód pokarmowy.

Gdy pokarm i napój przemieszczają się przez układ pokarmowy organizmu, aby zostać strawionym i przekształconym w użyteczną energię, tkanki zarówno ruchome, jak i mimowolne, przepychają substancję przez ciało. Kiedy to nastąpi, kilka rzeczy może zakłócić bardziej naturalne procesy ciała. Jednak krzemionka może pomóc w zapobieganiu tym zaburzeniom u źródła. Normalizując, rewitalizując i naprawiając często zepsute starsze tkanki w żołądku i jelitach, krzemionka może pomóc zmienić sposób, w jaki Amerykanie trawią – na lepsze.

Ważne jest jednak, aby pamiętać, że nie wszystkie społeczności naukowe zgadzają się na pełne korzyści krzemionki, jeśli chodzi o układ trawienny. Wielu ekspertów od żywienia wierzy, że krzemionka dostarcza organizmowi ważnych składników odżywczych i może znacznie wspomóc ścieżkę trawienną w drodze do wyzdrowienia. Jednak pełny zakres roli krzemionki w zdrowiu trawiennym musi jeszcze zostać uzgodniony.

Kolejna ważna korzyść z krzemionki, która ma zostać dodana do listy prania regenerujących mocy, którą oferuje, odnosi się do kluczowego układu trawiennego. Zwłaszcza jeśli chodzi o miliony Amerykanów rocznie cierpiących na jakiś problem trawienny, krzemionka stanowi poważną szansę. Chociaż świat naukowy może nie być w pełni zjednoczony w zakresie tego, w jakim stopniu krzemionka może pomóc cierpiącym, obecne poglądy mówią, że suplementy krzemionkowe mogą służyć poważnie pomocy układowi trawiennemu i jego kolejnym procesom.

Poprawa zdrowia układu krążenia
Nie ma wątpliwości, że najważniejszym organem w naszym codziennym życiu jest serce. Bez stałego bicia i popychania krwi w całym ciele życie byłoby dosłownie niemożliwe. Serce, w wielu przypadkach, służy jako energia-siła w ciele. Krew, którą wypycha, płynie jak rzeka, wyrzucając po całym ciele składniki odżywcze w skoncentrowanych i celowanych hałdach. Bez w pełni funkcjonującego serca ciało nie może się rozwijać, a na pewno nie przetrwa. Ale serce nie działa samodzielnie. Zamiast tego jest częścią znacznie większego układu sercowo-naczyniowego. Wypełniony naczyniami krwionośnymi i tętnicami na całym ciele system jest niezwykle ważny.

W rzeczywistości pełna szerokość tego systemu w rzeczywistości obejmuje całość większości innych systemów ciała. Dzięki układowi powięziowemu, układowi trawiennemu, a nawet układowi szkieletowemu tysiące żył pochodzących z układu sercowo-naczyniowego działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dostarczając składniki odżywcze i minerały niezbędne do ich codziennych funkcji. Nie trzeba dodawać, że układ sercowo-naczyniowy to coś więcej niż tylko serce – i to bardzo, bardzo ważne.

Krzemionka wzmacnia ściany tętnic i eliminuje odkładanie się płytki nazębnej i cholesterolu, co może zwiększać ciśnienie krwi i ryzyko chorób serca. Dzięki eliminacji płytki nazębnej i cholesterolu ze ścian tętnic, krzemionka pomaga regulować ciśnienie i pomaga utrzymać zdrowy przepływ w organizmie.

Temat tego przewodnika prawdopodobnie stał się niezwykle oczywisty. Nie trzeba dodawać, że krzemionka ma miejsce w świecie chorób sercowo-naczyniowych. W szczególności suplement i minerał mogą pomóc złagodzić problemy z sercem i promować dobre samopoczucie na dwa główne sposoby.

Po pierwsze, podobnie jak inne systemy, które szczegółowo opisaliśmy, rola krzemionki jako składnika wzmacniającego jest idealna do utrzymania tego systemu. Krzemionka może pomóc wzmocnić wnętrze naczyń krwionośnych. Może wzmocnić naczynia w sercu i na całym ciele. Wpływ tego procesu jest taki, że może utrudnić szkodliwym czynnikom przerywanie naturalnego przepływu krwi i minerałów przez kanały krwi. W wyniku tego krzemionka jest wciąż poddawana przeglądowi pod względem jej właściwości leczniczych i wzmacniających w najważniejszych naczyniach krwionośnych, które tworzą nasz organizm.

Główny składnik układu sercowo-naczyniowego, samo serce, może również korzystać ze zdrowej dawki krzemionki. Ten efekt leku jest wciąż analizowany przez społeczność naukową, ale wciąż jest poparty pewną ilością faktów. Niektórzy naukowcy uważają, że krzemionka może pomóc w złagodzeniu płytki nazębnej, która nagromadziła się w sercu, otaczających narządach i żyłach w całym ciele. Usuwając tę ​​szkodliwą płytkę, krzemionka ma poważne możliwości zapobiegania chorobom serca. Ponownie, dokładny wpływ krzemionki na chorobę serca i serca nie jest obecnie znany. Ale kilka badań klinicznych i osobistych opinii naświetla przekonanie, że chociaż niektóre serca mogą wyglądać ciemno, przyszłość krzemionki może pomóc rozjaśnić świat.

Układ sercowo-naczyniowy jest czymś więcej niż tylko sercem. Rozszerzając się w całym ciele, system, który reguluje rozmieszczenie minerałów i witamin przez żyły i kanały krwi, służy także utrzymaniu ludzi przy życiu. Krzemionka może korzystać z tego systemu na dwa główne sposoby. Odbudowując i wzmacniając ściany żył i kanałów krwi, a nawet eliminując płytkę, krzemionka może mieć ogromny wpływ na życie milionów ludzi.

Skutki uboczne / Ryzyko krzemionki
W przypadku każdego suplementu ważne jest, aby użytkownicy pamiętali, że mogą wystąpić działania niepożądane. Zbyt dużo dobrego może być złe. Odwieczne powiedzenie brzmi szczególnie prawdziwie, jeśli chodzi o świat suplementów. Nadmiar dawek dowolnej witaminy z wyboru może zniszczyć proste funkcje i równowagę, które są tak niezbędne dla naszego ciała. Jeśli chodzi o krzemionkę, istnieją trzy główne kwestie, które użytkownicy powinni ocenić, podejmując decyzje dotyczące suplementu i jego miejsca w życiu. W tej sekcji omówimy główne skutki uboczne, w tym niedobór witamin, niepotrzebne oddawanie moczu i problemy z nerkami.

Niedobór witamin
Ryzyko niedoboru witamin w suplementach krzemionkowych jest doskonałym przykładem czasu, w którym suplement zawiera coś, co może działać niezgodnie z przeznaczeniem. W przypadku krzemionki, substancja, gdy jest wprowadzana w formie suplementu, może często zawierać specyficzny enzym, który może rozkładać ważne minerały i witaminy w organizmie.

Enzym nazywa się tiaminazą. Wiadomo, że enzym ten rozkłada witaminę B. Witamina B może być niezwykle ważna i niezbędna dla zdrowego utrzymania organizmu. Kiedy tiaminaza jest uwalniana do organizmu przez większe dawki krzemionki, może siać spustoszenie w ważnych witaminach, w niektórych przypadkach drastycznie uszkadzając ciało i dobre samopoczucie użytkownika.

Ważne jest jednak, aby zauważyć, że społeczność naukowa nie jest całkowicie zjednoczona w związku z tym szkodliwym działaniem enzymu powodowanym przez krzemionkę. Ci, którzy twierdzą, że krzemionka może zaszkodzić ciału, zwykle mają wrażenie, że efekty występują tylko wtedy, gdy nadmierna ilość minerału jest zużywana przez dłuższy czas.

Nadmierne oddawanie moczu
Ten niewielki wpływ krzemionki jest często niezauważony, ale działa jako jeden z niewielu negatywnych skutków, które nie zależą od nadużywania danego suplementu. Zwolennicy tego efektu ubocznego twierdzą, że suplement często wymaga, aby użytkownicy spożywali nienormalną ilość wody i innych nawodnień podczas regularnego przyjmowania suplementu. W związku z tym użytkownicy często skarżą się, że trafiają do łazienki częściej niż zwykle, gdy są w suplemencie.

Ten efekt uboczny jest łatwo kontrolowany, ale potencjalni konsumenci powinni być świadomi, że krzemionka może zakłócać ich regularne układy moczowe.

Uszkodzenie nerek
Choć funkcjonuje on jako jeden z najmniej uzasadnionych wszystkich grzechów przypisywanych użyciu krzemionki, kilku dietetyków wyraziło obawy, że suplement może zaszkodzić funkcji nerek u jej użytkowników. Naukowcy stwierdzili, że długotrwałe stosowanie tego minerału może spowodować uszkodzenie nerek, a nagromadzenie suplementu może spowodować nieodwracalny wpływ na narządy życiowe.

Konsumenci muszą pamiętać, że ryzyko uszkodzenia nerek zazwyczaj zależy od tego, czy ma ono być poprawne, o zwiększonym i stałym stosowaniu leku. Jak mówiliśmy wcześniej, Amerykanie muszą pamiętać, że zbyt wiele dobrego może być złe. Podczas gdy niewielkie ilości krzemionki są niezbędne do utrzymania zdrowego i wydajnego organizmu, zbyt wiele może naprawdę zaszkodzić.

Uszkodzenie nerek w wyniku użycia krzemionki nie jest całkowicie uzasadnione w świecie naukowym. Jednak kilka zespołów naukowych opublikowało niezależne badania, w których postawiono hipotezę, że uszkodzenie nerek może być wynikiem stałego stosowania uzupełniającej wersji krzemionki.

Wniosek: Krzemionka i jej świat możliwości
W świecie o małej koncentracji uwagi i powinowactwie do krzykliwych suplementów, krzemionka wydaje się być tą, która przetrwała próbę czasu. Od momentu poczęcia minerał jest postrzegany przez wielu jako bastion możliwości w przemyśle medycznym.

Krzemionka może pomóc poprawić skórę, ułatwić wytrzymałość stawów, pomóc w trawieniu, poprawić układ sercowo-naczyniowy, a także pomóc w rewitalizacji i wzmocnieniu włosów. Jednak konsumenci muszą przeprowadzić odpowiednie badania, aby mieć pełną świadomość niektórych wstrząsających efektów ubocznych, które można przypisać zastosowaniu suplementów na bazie krzemionki.

Przyszłość krzemionki wygląda niesamowicie jasno. Podczas gdy jury może nadal nie być na wiele z tego, co zasugerowano, aby pomóc Amerykanom na drodze do krzemionki, dostępne informacje prowadzą ten przewodnik do jednego wniosku: krzemionka oferuje wiele możliwości zdrowotnych dla potencjalnych konsumentów.

Silica ma dziesiątki zalet ciała i upewniając się, że zużywasz wystarczająco dużo krzemionki, jest niezbędna dla siły i zdrowia twojego ciała. Każdego roku naukowcy odkrywają więcej zastosowań i korzyści dla krzemionki, a liczba korzyści będzie tylko rosnąć.

Jeśli cenisz sobie zdrowie, zalecamy wypróbowanie suplementu krzemionkowego, takiego jak SilaLive.
Suplementy z krzemionki są bardzo przystępne i można je znaleźć w Internecie u wielu sprzedawców. Ziemia okrzemkowa i skrzyp to dwa najpowszechniejsze suplementy krzemionkowe, ale jest ich kilka dostępnych.

O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*