Erogan, czyli kompleksowy środek na potencję i libido dla mężczyzn.

Erogan, czyli kompleksowy środek na potencję i libido dla mężczyzn.
[Głosów: 1   Average: 5/5]

Erogan to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych preparatów na potencje, jakie są obecnie dostępne na polskim rynku. W odróżnieniu od wielu innych środków z tej kategorii, działanie preparatu Erogan nie skupia się tylko i wyłącznie na wspieraniu jednej, konkretnej funkcji seksualnej(na przykład doraźnego wzmocnienia i wydłużenia erekcji).

Erogan Polska

Erogan to kompleksowa kuracja dla mężczyzn, której twórcy podeszli do kwestii kondycji seksualnej w sposób kompleksowy, a więc uwzględniając więcej czynników, niż tylko dłuższa i mocniejsza erekcja. Co ważne, preparat   jest oparty tylko i wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego. Jest to suplement, który pod względem składu przypomina nieco popularną odżwykę stosowaną przez kulturystów, jaką jest ZMA. Skład preparatu Erogan jest jednak oczywiście znacznie bogatszy, ponieważ celem nie jest tylko i wyłącznie stymulacja produkcji testosterenu przez męski organizm. Badania kliniczne a przede wszystkim opinie klientów, którzy regularnie stosują Erogan, stanowią potwierdzenie imponującej skuteczności tego preparatu na szeroko rozumianą potencję.

Erogan-Działanie

Podstawową sferę, w jakiej widoczne jest działanie preparatu Erogan, stanowi rzecz jasna wzmożenie oraz wydłużenie erekcji. Mężczyźni stosujący Erogan mówią, że preparat jest w stanie wydłużyć czas erekcji nawet o 40 procent. Erekcja jest również znacznie mocniejsza(niektórzy z mężczyzn twierdzą nawet, że dopiero po zastosowaniu preparatu Erogan po raz pierwszy osiągnęli pełny, maksymalny wzwód, co jest równoczesne z wydlużeniem dlugości oraz grubości penisa nawet o kilka centrymetrów). Wbrew pozorom, mechanizm działania preparatu Erogan jest stosunkowo prosty: dzięki stymulacji wydzielania testosteronu przez organizm dochodzi do ogólnej poprawy kondycji fizycznej organizmu, a w rezultacie również do wzmożenia funkcji seksualnych oraz zwiększenia poziomu libido. Jednocześnie Erogan zawiera substancje, które zwiększają dopływ krwi do mięśni, w ten sposób uzupełniejąc skutki zwiększenia poziomu testosterenu we krwi. Dzięki temu dwuwymiarowemu działaniu na męski organizm,

 

Erogan-Allegro,Polska

Erogan powoduje po pierwsze wzmocnienie erekcji oraz wydłużenie jej czasu, a po drugie, dzięki dotlenieniu mięśni, również powiększenie penisa, zarówno pod względem długości, jak i grubości. Ze ten ostatni efekt w decydującym stopniu odpowiadaja L-Аrginina, czyli aminokwas stosowany w kulturystyce właśnie w celu dotlenienia mięśni, dzięki możliwe jest zwiększenie ich objętości. L-Аrginina bardzo często wchodzi również w skład suplementów przedtrenigowych, co jest spowodowane właśnie jest wzmacniający, “pompującym” wpływem na mięśnie(pamiętajmy, że penis również jest mięśniem). Zwiększenie mocy oraz długości trwania wzwodu to zaś efekt przede wszystkim obecności wysokiej jakości Wyciągu z Guarany, który jest znakomitym źródłem kofeiny oraz innych cennych skladników, działających wzmacniająco i stymulująco na organizm.

Erogan-Składniki

Preparat Erogan składa się z czterech substancji czynnych. Są toWyciąg z Guarany, L-Аrginina, Glicyna oraz Маgnez.

Wyciąg z Guarany

to przede wszystkim cenne źródło kofeiny. Jednak kofeina zawierająca się w Guaranie cechuje się znacząco odmiennym działaniem na organizm, niż ma to miejsce w przypadku innych źródeł kofeiny. Wynika to przede wszystkim z bardzo dużego stężenia kofeiny w Guaranie(od 4 do nawet 6 procent, podczas gdy na przyklad nasiona kawy to ledwie dwa procent tej substancji) a także obecności dwóch innych, silnych składników pobudzających, a mianowicie teobrominy oraz teofiliny. Dzięki takiemu profilowi chemicznemu, Guarana stanowi najmocniejszy znany stymulant pochodzenia naturalnego. Co ważne, w odróżnieniu od kofeiny pochodzącej z innych źródeł, kofeina w Guaranie nie powoduje odwodnienia oraz stanu osłabienia organizmu po ustaniu pobudzającego działania kofeiny. Wynika to z unikatowego profilu hromatograficznego tej substancji. Oprócz kofeiny oraz dwóch innych związków działajacych pobudzająca, Guarana jest bowiem źrodłem również alkaloidów   a także saponin oraz substancji żywicznych.

Według naukowców, tak silne działanie Guarany na potencję może wynikać z obecności sapoin stereoidowych(podstawowy składnik preparatów kulturystycznych typu Tribulus), które wykazują silne działanie stymulujące produkcję testosteronu. Oprócz tego, Wyciąg z Guarany powoduje również rozszerzenie naczyń krwionośnych, a tym samym wzmożeniu transportu tlenu oraz substancji odżywczych do tkanek mięśniowych.

L-Arginina

to niezwykle popularna i znana ze skuteczności odżywka kulturystyczna. Pod względem klasyfikacji chemicznej L-Arginina należy do grupy aminokwasów proteagennych, które odpowiadają za budowę białek ustrojowe. L-Arginina stanowi silną substancją stymulującą wydzielanie hormonu wzrostu(odpowiada on za ogólnę kondycję organizmu, w tym między innymi za potencję) a także bierze istotny udział w produkcji tlenku azotu, niezbędnego w procesie dotleniania mięśni. Jak wspominaliśmy, L-Arginina jest znana przede wszystkim jako suplement kulturystyczny, jednak ze względu na swoje właściwości stanowi również znakomity składnik preparatów wzmagających potencję oraz pozwalających na zwiększenie penisa(działa tutaj taki sam mechanizm, jak w przypadku innych mięśni, czyli po prostu wzmożony transport tlenu oraz substancji odżywczych do wnętrza komórek mięśniowych).

Glicyna

należy do grupy aminokwasów biogennych. Tak samo, jak L-Arginina, stanowi popularny składnik suplementów kulturystycznych. Z punktu widzenia funkcji seksualnych, najważniejszą właściwością glicyny jest jej istotny udział w syntezie erytrocytów, hemoglobiny oraz składników kwasów nukleinowych a także uczestnictwo w biosyntezie kreatyny. Mówiąc inaczej, glicyna w znaczącym stopniu odpowiada za odpowiednie ukrwienie mięśni, dzięki czemu wykazuje bardzo silny wpływ na moc oraz dlugość trwania erekcji.

Magnez

to jeden z najważniejszych piewiastków mineralnych dla ludzkiego organizmu. Odpowiada nie tylko za pracę układu nerwowego, ale również między innymi za utrzymywanie wysokiego stężenia testosteronu we krwi(magnez jest standardowym składnikiem preparatów typu ZMA oraz Tribulus).

Zalety preparatu Erogan

Erogan to preparat, który stanowi unikatowe na polskim rynku połączenie dwóch cech: nowoczesnej, precyzyjnie skonstruowanej formuły a jednocześnie pełnej natu

ralności. Sklad preparatu Erogan został opracowany w taki sposób, aby suplement wykazywał możliwe jak najsilniejszy i najbardziej wszechstronny wpływ w zakresie poprawy funkcji seksualnej. Jednocześnie, dzięki obecności tylko i wyłącznie składników pochodzenia naturalnego, stosowanie preparatu Erogan jest w pełni bezpieczne. Fakt, że źródłem kofeiny w przypadku suplementu diety Erogan jest Wyciąg Guarany stanowi również o tym, że preparat ten nie wykazuje szkodliwego działania na układ sercowo-naczyniowy.

Erogan -Efekty

Podstawowe efekty działania preparatu Erogan to wzmocnienie oraz wydłużenie czasu erekcji. Także zwiększenie wielkości penisa, co jest efektem lepszego transportu tlenu oraz substancji odżywczych do wnętrza komórek mięśniowych. Oprócz tego, Erogan działa również wzmacniająco, energetyzująco oraz stymulująco na cały organizm, co wynika przede wszystkim z działania magnezu oraz L-Argininy. Pierwsze zauważalne efekty przyjmowania preparatu Erogan pojawiają się już po pierwszym zażyciu, jednak dla osiągnięcia pełnych rezultatów preparat należy stosować regularnie oraz równolegle ze zdrową, urozmaiconą dietą oraz aktywnością fizyczną.

Opinie klientów o preparacie Erogan

Maciej Bednar
Przyjmuje Erogan od niecałych dwóch miesięcy i jestem pod wielkim wrażeniem(tak samo, jak moja kobieta). Widzę nie tylko znaczącą poprawę jakości wzwodu(s

iła i czas trwania), ale także powiększenie grubości penisa oraz ogólne poczucie “mocy”, która rozpiera mnie zarówno w dzień, jak i w nocy. Od czasu, gdy efekty przyjmowania Eroganu stały się naprawdę widoczne, zadowalam moją kobietę nawet kilka razy dziennie i w tak sposób, że zaczęła na mnie patrzeć całkiem inaczej, niż do tej pory. Jednym słowem: polecam.
Piotr Mańkowski
Brałem już kilka różnych preparatów na potencję, jednak dopiero Erogan spełnil moje oczekiwania. Ten środek to nie tylko dłuższa i mocniejsza erekcja, ale również wyraźne zwiększenie długości oraz obwodu penisa(w moim wypadku o 1,5 i 2 cm). Biorę Erogan dopiero od kilku miesięcy, ale widzę, że moja reputacja u lasek już wzrosła: zalotne uśmiechy, niejednoznaczne spojrzenia. Erogan sprawił, że ze zwykłego, codziennego kolesia stałem się prawdziwym ogierem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*