Formuła przeciwzmarszczkowa Liftoskin- innowacja na poziomie genów

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Starzenie się skóry jest wypadkową trzech mechanizmów: starzenia wewnątrzpochodnego, związanego z wiekiem i zmianami menopauzalnymi, starzenia zewnątrzpochodnego (fotostarzenia) oraz starzenia mimicznego. Nieodpowiednia pielęgnacja, niewystarczające nawilżenie skóry czy nadmierna ekspozycja na słońce generują zmiany naczyniowe, uszkodzenie ochronnej bariery wodno- lipidowej oraz osłabienie struktury włókien kolagenowych.

Liftoskin-Efekt

 Zmarszczki. To główny przejaw starzenia się skóry. Fotostarzenie manifestuje się właśnie zmarszczkami, a także obecnością przebarwień.  Nie jesteśmy zapobiec powstaniu zmarszczek mimicznych, powstających w odpowiedzi na ciągłą pracę 54 mięśni mimicznych twarzy- tego typu zmiany pojawiają się na twarzy już w młodym wieku i ulegają pogłębieniu z upływem lat. Stosowanie masażu twarzy pozwala spowolnić postęp tych zmian.

A co ze zmarszczkami o innym podłożu

Najlepszym sposobem walki ze zmarszczkami jest zapobieganie ich powstaniu, a ściślej- minimalizowanie ich nasilenia, gdyż nie jesteśmy w stanie całkowicie zapobiec ich pojawieniu się na skórze. Należy nawilżać skórę odpowiednimi kremami oraz od wewnątrz- pijąc min. 2 litry wody dziennie. Powinniśmy unikać ekspozycji na słońce, chroniąc skórę filtrami, co najmniej SPF 50. A gdy zmarszczki już się pojawią, jakie są sposoby walki z tymi nieestetycznymi oznakami upływającego czasu, Pielęgnacja cery dotkniętej zmarszczkami to przede wszystkim stosowanie intensywnej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, w postaci kremów, serum czy masek. Z pomocą przychodzą nam także zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii.

Liftoskin-usuwanie zmarszczek

Najpopularniejszą metodą usuwania zmarszczek mimicznych są iniekcje toksyny botulinowej, czyli znany wszystkim botoks. Ostrzykiwanie zmarszczek botuliną powoduje zahamowanie przewodnictwa nerwowo- mięśniowego i efekt wygładzenia zmarszczek, utrzymujący się do 6 miesięcy. Alternatywą dla botoksy są zastrzyki z kwasu hialuronowego lub kwasu polimlekowego- ich przewagą nad toksyną botulinową jest to, że obie te substancje występują naturalnie w organizmie, nie dają więc żadnych odczynów uczuleniowych. Innym sposobem walki ze zmarszczkami jest mezoterapia igłowa- kontrolowane nakłuwanie skóry na określoną głębokość w celu pobudzenia regeneracji i modelingu głębszych warstw skóry i przygotowania jej na przyjęcie koktajli odżywczych.

Liftoskin-Polska,dzialanie

Ostatnio duże zainteresowanie wzbudza tzw. “wampirzy lifting”- ostrzykiwanie skóry własnym osoczem bogatopłytkowym; zabieg ten aktywuje komórki macierzyste skóry, stymuluje neoangiogenezę, czyli powstawanie nowych naczyń krwionośnych oraz pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny. Taka kombinacja procesów naprawczych skóry daje spektakularne efekty odmładzające. Jednak najlepsze efekty odnowy skóry, przy minimum skutków ubocznych, gwarantuje laseroterapia. Wykorzystanie lasera zrewolucjonizowało oblicze kosmetologii i medycyny estetycznej. Laser pozwala na bezpieczną, skuteczną i bardzo precyzyjną walkę ze zmarszczkami. Wiązki światłą lasera emitowane są w głąb skóry właściwej i powodują kontrolowane uszkodzenie zdegenerowanych komórek. Stymuluje to intensywne procesy naprawcze, zachodzące dokładnie tam, gdzie są wymagane- światło lasera jest precyzyjnie kierowane w te rejony skóry, które dotknięte są zmarszczkami. Wymienione metody walki ze zmarszczkami dają doskonałe efekty, jednak podstawą jest właściwa pielęgnacja skóry. To ona odpowiada za utrzymanie właściwej specyfiki anatomicznej i fizjologicznej skóry.

Najbardziej spektakularnie działają kosmetyki o skoncentrowanej formule, takie jak serum Liftoskin. To kosmetyk o innowacyjnym mechanizmie oddziaływania na skórę. Najnowszym osiągnięciem współczesnych nauk medycznych czy biotechnologicznych, jest celowana terapia genowa- zindywidualizowany sposób leczenia, oddziałujący na poziomie ekspresji genomu, czyli tego, co leży u podstaw precyzyjnej regulacji wszystkich procesów życiowych.

Serum Liftoskin

działa bezpośrednio na ekspresję genu młodości KLOTHO, którego odkrycie w 1997 roku było największym przełomem ostatnich dziesięcioleci. Aktywowanie genu młodości to z jednej strony zahamowanie procesów starzenia, a z drugiej- pobudzenie procesów naprawczych i widoczne odmłodzenie skóry z już widocznymi zmarszczkami. Dwufazowa formuła, zakładająca integrację działania serum i kremu, uaktywniających swe działanie nocą,  to niezwykle skuteczny sposób walki ze zmarszczkami. W nocy procesy regeneracyjne skóry zachodzą najintensywniej. Dlaczego, Wzrasta temperatura ciała, tkanki są więc lepiej natlenione. Zintensyfikowane krążenie limfy sprzyja detoksykacji komórek, a ich wzmożone podziały, generowane syntezą hormonu wzrostu- odbudowie i odmłodzeniu tkanek. Czas odpoczynku sennego jest więc szansą dla skóry na regenerację i zniwelowanie powstałych w ciągu dnia negatywnych efektów, generowanych wpływem czynników środowiskowych. Gdy te fizjologiczne procesy odnowy skóry wspomożemy celowaną na ekspresję genów młodości pielęgnację- otrzymamy niespotykany dla innych preparatów kosmetycznych efekt intensywnego odmłodzenia.

Liftoskin-składniki

Obecności jakich składników Liftoskin zawdzięcza tak spektakularne działanie przeciwzmarszczkowe, Ekstrakt z algi śnieżnej, rosnącej na zboczach Alp, to odbudowa lipidowej warstwy ochronnej skóry, zwiększona odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych oraz silnie ujędrniające działanie. Ponadto alga śnieżna aktywuje wspomniany gen młodości, kompleksowo walcząc z objawami starzenia się skóry. Kompleks DermCom stanowi kombinację dwóch naturalnych ekstraktów roślinnych- z krokusa złocistego i akacji senegalskiej. Kompleks ten stymuluje komunikację międzykomórkową między komórkami naskórka i skóry właściwej, stojącą u podstaw integracji anatomicznej i funkcjonalnej skóry. Wzmożona synteza czynników wzrostu przez keranocyty, powoduje intensywne procesy odnowy i resurfacingu skóry. Zwiększenie ilości włókien kolagenowych i elastynowych zwiększa elastyczność i jędrność skóry, bezpośrednio przekładając się na spłycenie zmarszczek.

Olej makadamia

to bogate źródło witamin z grupy B oraz witaminy A, niezbędnych do właściwego funkcjonowania skóry, oraz leucyny i skwalenu, dbających o kondycję lipidowego płaszcza ochronnego. Substancje te są doskonałymi antyoksydantami, hamującymi procesy starzenia. Ekstrakt z robinii akacjowej to koktajl flawonoidów i antyoksydantów, także działających ochronnie i przeciwstarzeniowo. Takie połączenie składników aktywnych jest doskonałą gwarancja skuteczności Liftoskin- po jego zastosowaniu w ciągu kilkunastu dni zauważysz spektakularną poprawę stanu skóry, spowodowaną zniwelowaniem zmarszczek o każdej lokalizacji.

Liftoskin-efekty

Tak innowacyjny system odmładzania skóry masz na wyciągniecie ręki- wystarczy zmieszać kilka kropli serum CLOTHO GEN, dostępnego w postaci ampułek, z kremem Active Retention Age i zaaplikować na skórę na noc. Bardzo szybko doświadczysz ujędrniającego i przeciwzmarszczkowego działania, które znajduje potwierdzenie w entuzjastycznych opiniach użytkowników. Osoby, które zastosowały ten system pielęgnacji, deklarują spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie skóry oraz poprawę owalu twarzy. Poprawę stanu skóry i wizualnych parametrów twarzy odnotowały zarówno osoby w zaawansowanym wieku, jak i młode, których twarz uległa odświeżeniu i stonizowaniu. Obawiasz się inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, Straciłaś wiarę w skuteczność działania dostępnych w drogeriach kremów przeciwzmarszczkowych, System pielęgnacyjny Liftoskin nada nowego znaczenia domowej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.

O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*