Korzyści płynące ze stosowania plastrów TigerHOT

[Głosów:    Average: /5]

Ból jest znakiem, że ludzkie ciało chce dać do zrozumienia, że coś jest nie tak. Jeśli chodzi o ból pleców, przyczyna może być całkiem jasna, ale może być również nierozpoznana. Grupę ryzyka rozwoju bólu w dolnej części pleców tworzą wszystkie osoby, które wykonują fizyczną pracę lub odwrotnie, osoby, których praca wymaga ciągłego siedzenia, osoby z osteoporozą lub z innym schorzeniami kręgosłupa, oraz osoby starsze. Na szczęście pojawiło się rozwiązanie dolegliwości bólowych za pomocą plastrów TigerHot, które powstały na bazie naturalnych składników, które sprawiają, że są bezpieczne i skuteczne.

Przyczyny pojawienia się dolegliwości bólowych w okolicy pleców, mięśni i stawów, które mogą zniknąć dzięki zastosowaniu plastrów TigerHot.

Stres

Stres może powodować napięte mięśnie i węzły w szyi i górnej części pleców, które z pewnością mogą być bolesne. Również ból pleców może powodować niepokój.

Zbyt częste rozmowy przez telefon komórkowy

Rozmowy za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu przez kilka godzin dziennie może być jedną z przyczyn bólu pleców. Mianowicie, kiedy szyja znajduje się w tej pozycji, a ramiona są zgięte, powoduje to dodatkowy ciężar na kręgosłupie i może zmienić postawę i spowodować ból.

Niewłaściwe siedzenie (nieergonomiczne)

Stałe ustawianie stołu nie jest dobre dla kręgosłupa, ponieważ słaba postawa może powodować ból w dole pleców przez zwiększanie ciśnienia lub napięcia kości, stawów, więzadeł i dysków.

Niedawne narodziny dziecka

Większość młodych matek cierpi na bóle krzyża. Ten ból jest najczęściej wynikiem stresu, podczas którego ciało było w czasie ciąży i nawyków uzyskanych podczas opieki nad dzieckiem.

Nierównowaga mięśni

Ból pleców może powodować napięte ścięgna lub słabe mięśnie brzucha. Oznacza to, że jeśli inne grupy mięśni nie są zrównoważone, może to spowodować, że mięśnie pleców przyjmą więcej, niż powinny, aby utrzymać prawidłową pozycję kręgosłupa.

Uszkodzenie dysków lub kręgów

Dyski między kręgami zwalniają kręgosłup i pełnią rolę amortyzatorów. Ale z biegiem czasu mogą się zużywać lub rozkładać z powodu naturalnego starzenia się, pewnych ruchów lub z powodu rodzinnej choroby dyskowej.

Poważne problemy zdrowotne

Poważne problemy zdrowotne mogą również wpływać na ból odczuwany w plecach. Tak, więc zapalenie trzustki, biegunka lub zapalenie nerek może powodować ból, który może rozciągać się do tyłu pleców.     Większość rodzajów bólu pleców może być rozwiązana w ciągu sześciu tygodni, ale jeśli ból utrzymuje się warto sięgnąć po naturalne sposoby, które nie powodują skutków ubocznych. Takim wypróbowanym i polecanym sposobem są plastry TigerHOT, pomocne dla każdego, kto nie może się swobodnie i bezboleśnie poruszać.

Korzyści płynące ze stosowania plastrów TigerHOT

Aby pozbyć się bólu pleców, nadgarstków i mięśni trzeba użyć plastry TigerHOT, które:

Zmniejszą ból i napięcie mięśni!
Pozwolą pozbyć się bólu pleców!
Pomogą przy artretyzmie!
Są naturalne i bezpiecznie!

Wreszcie, pojawiły się na rynku skuteczne rozwiązania, które od dawna stosowane są w medycynie azjatyckiej. Jest to kamfora, którą pozyskuje się z wiecznie zielonego drewna kamforowego, jego zaletą jest łagodzenie bólu pleców, stawów i mięśni.    Udowodniono, że ta naturalna substancja ma wielorakie działanie terapeutyczne. Stosowana jest w medycynie do różnych celów. Największym wkładem kamfory jest leczenie bólu mięśni i stawów, zapalenia stawów, nerwobóli, reumatyzmu, stanów zapalnych nerwów, i skurczów. Przyspiesza krążenie krwi i łagodzi procesy zapalne.

Efekt leczniczy kamfory jest już dostępny – dzięki plasterkom TigerHOT! Plaster TigerHOT wchodzi w kontakt ze skórą w celu uwolnienia substancji leczniczych i poprawia krążenie krwi, zmniejsza obrzęk i rozluźnia napięcie mięśni. Teraz nie trzeba cierpieć bólu. Przy pomocy starożytnej azjatyckiej receptury, która zawiera plastry TigerHOT, można ułatwić sobie życie i pozbyć się bólu.
Kiedy można poczuć efekty używania plastrów TigerHot,    Rezultat używania plastrów TigerHOT jest niemal natychmiastowy. Natychmiast po zetknięciu ze skórą plaster uwalnia substancje lecznicze i niweluje bóle. W ciągu kilku godzin ból zmniejsza się, a regularny ból ustaje.

Jak działają plastry TigerHot?

Kamfora i mentol działają rozluźniająco i przeciwbólowo oraz zmniejszają ból, obrzęk i napięcie mięśni. Kamfora pomaga ciału uwolnić nadmiar ciepła, a tym samym chłodzi i łagodzi ból. Jest skutecznym lekarstwem na mięsień i reumatoidalne zapalenie stawów, a także wpływa na krążenie krwi. W połączeniu z mentolem, który ma właściwości przeciwbólowe, wpływa na zmniejszenie stanu zapalnego i bólu. Mentol pomaga w rozluźnieniu mięśni. Plaster TigerHOT w kontakcie ze skórą uwalnia substancje lecznicze i poprawia krążenie krwi, zmniejsza obrzęk i rozluźnia napięcie mięśni.

Skład plastrów przeciwbólowych TigerHot Składniki:

Ekstrakt z kamfory,
Olej mentolowy,
Krokosz,
Ekstrakt rabarbaru,
Masa gumy mirry,
Naturalna guma,
Tlenek cynku.

Efekty stosowania plastrów TigerHOT

Uśmierzają ból pleców
Łagodzą bóle mięśni i stawów
Pomagają w zapaleniu stawów i reumatyzmie
Łagodzą problemy ze skręceniem
Usuwają nawet siniaki.

Kamfora

Kamfora jest substancją leczniczą pochodzenia roślinnego, która ma właściwości analeptyczne. Oznacza to, że środek ten może podrażniać ośrodek oddechowy i naczynioruchowy w mózgu poprzez ich hamowanie różnymi czynnikami. Kamfora jest stosowany w medycynie ludowej i tradycyjnej, kosmetykach, plastrach TigerHOT. Kamfora – działa antyseptycznie, stymuluje ukrwienie, przeciwdziała zapaleniom
Roślina ma wszechstronny efekt: Do użytku zewnętrznego, jako środek:

Antybakteryjny
Przeciwzapalny
Znieczulający
Miejscowo drażniący
Zmiękczający.

Kamfora zalecana jest do stosowania w bólach reumatycznych, artretyzmie, artrozach, rwie kulszowej. Służy także do leczenia zaatakowanych części ciała podczas procesów zapalnych mięśni i stawów. Stosowany również w przypadku nerwobólów (ból wzdłuż uszkodzonego nerwu obwodowego).  Olej kamforowy jest często stosowany w celu złagodzenia bólu mięśni i stawów z powodu jego działania przeciwbólowego. Zastosowana kamfora w plastrach TigerHOT o nałożeniu na skórę chłodzi dotknięty obszar, a następnie ogrzewa go, zwiększając przepływ krwi.
Może stymulować zakończenia nerwów obwodowych, co z kolei pomaga zmniejszyć ból i swędzenie. Jest to, przeciw-drażniące, co oznacza, że może łagodzić ból i stany zapalne, nie powodując podrażnienia. Kamfora działa w celu zmniejszenia bólu i sztywności stawów spowodowanych chorobą zwyrodnieniową stawów, reumatyzmem, dyslokacjami i stłuczeniami.

Mentol

Mentol działa miejscowo znieczulająco. Powoduje również miejscowe przekrwienie tkanek. Skojarzone działanie obu składników, czyli kamfory i mentolu powoduje uśmierzenie bólu bardzo szybko po nałożeniu plastra TigerHOT na skórę i działanie to utrzymuje się przez wiele godzin.
W ostrej fazie stanu zapalnego zalecane jest przede wszystkim chłodzenie tkanek objętych stanem zapalnym. Działanie takie powoduje redukcję przepływu krwi, a także zmniejszenie zapotrzebowania metabolicznego. Wyciszeniu ulega proces zapalny i obrzęk. Natomiast w fazie gojenia rekomenduje się zastosowanie ciepła, czyli w tym przypadku sprawdza się kamfora. Powoduje ono rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi przez tkanki, co niweluje dolegliwości bólowe i powoduje proces regeneracji.

Krokosz barwierski

na reumatyzm i bóle stawów. Olej z krokosza poprawia krążenie krwi, normalizuje funkcje komórek, ma działanie przeciwzapalne.
Rabarbar
Rabarbar jest warzywem bogatym w wiele związków mineralnych takich jak fosfor, żelazo, potas, magnez i sód. Posiada także w swoim składzie witaminy: C, B, błonnik, kwas foliowy, beta karoten. Rabarbar posiada działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Na podstawie zastosowanych w plastrach TigerHOT  składników, można mieć pewność skuteczności ich działania i ochrony organizmu przed działaniami niepożądanymi. Dolegliwości bólowe w obrębie kręgosłupa, stawów i mięśni powodują bardzo przykre doznania, trudne do zaakceptowania. Nie warto cierpieć kiedy dostępne są już plastry niwelujące te wszystkie problemy.

W jaki sposób stosuje się plastry TigerHot?

Jest to więcej niż łatwe w użyciu. Należy usunąć warstwę ochronną z tyłu plastra i nakleić na bolesne miejsce, które zostało wcześniej oczyszczone i wysuszone. Mogą być używane za każdym razem, gdy odczuwany jest ból. Efekt pojedynczego plastra trwa do 12 godzin. Następnie w razie potrzeby można zastosować kolejny i nakleić ponownie.
Opakowanie zawiera 30 plastrów. Instrukcje dotyczące przechowywania: Przechowywać produkt w suchym i chłodnym miejscu do 25 stopni. Unikać wystawiania produktu na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Należy unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie używać plastrów na uszkodzonej, podrażnionej, bardzo suchej lub wrażliwej skórze. Należy niezwłocznie zaprzestać stosowania plastrów TigerHot i zwrócić się o pomoc lekarską w przypadku wystąpienia wysypki, swędzenia lub podrażnienia skóry trwającego dłużej niż 7 dni lub powtarzających się wielokrotnie. Mogą z nich korzystać osoby w wieku powyżej 12 lat. Dla młodszych niż 12 lat konieczna jest konsultacja z lekarzem.

Opinie o skuteczności plastrów TigerHot

Ból mięśni i kręgosłupa dokucza mi od wielu lat. Wypróbowałem na sobie wiele maści i kremów i oczywiście leków przeciwbólowych, al. Żadne z nich nie przyniosły długich efektów uśmierzających ból. Dopiero, gdy zaopatrzyłem się w plastry TigerHot, poczułem, co znaczy życie bez bólu i efektów ubocznych w postaci problemów żołądkowych, jakie powodowały różne tabletki. Po naklejeniu plastra, efekt przeciwbólowy jest natychmiastowy.
Henryk
Uwielbiam prace w ogródku, ale po kilku godzinach odczuwałam ból pleców i nadgarstków, nie wiedziałam jak sobie pomóc. Dopiero przeczytałam w Internecie o doskonałych plastrach TigerHot, które skutecznie usuwają ból na długi czas. Wypróbowałam i jestem zadowolona, ból minął a ja cieszę się swoim ogródkiem.
Marta

O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*