Kre-Alkalyn Review Kreatyny

[Głosów:    Average: /5]

Recenzja Kre Alkalyn – dla Ciebie,
Suplementy Kre Alkalyn to popularna nowa kategoria suplementów kulturystycznych, które obiecują wspierać wzrost masy mięśniowej w sposób podobny do kreatyny. Oto nasza recenzja wszystkiego, co musisz wiedzieć o Kre Alkalyn.

Czym jest Kre Alkalyn,
Kre Alkalyn jest opatentowaną formą bardziej alkalicznej wersji kreatyny. Jest produkowany przez firmę o nazwie All American Pharmaceutical i obiecuje być bardziej skuteczny niż zwykły monohydrat kreatyny.

Monohydrat kreatyny to jeden z najpopularniejszych suplementów kulturystycznych na świecie. Jest to składnik, który widzimy we wszystkim, od koktajli proteinowych po kapsułki przedtreningowe. Jest bezpieczny i okazał się niezwykle skuteczny w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Zrozumiałe jest, że ludzie byli podekscytowani, gdy ktoś ogłosił, że stworzyli skuteczniejszą wersję kreatyny o nazwie Kre Alkalyn.

Kreatyna istnieje od lat dziewięćdziesiątych. Czy Kre Alkalyn jest naprawdę przyszłością kreatyny, Czy może to tylko kolejny suplement kulturystów, Przyjrzyjmy się bliżej.

Jak działa Kre Alkalyn,
Kre Alkalyn twierdzi, że jest aż 10 razy silniejszy niż standardowy monohydrat kreatyny. Po wejściu do organizmu Kre Alkalyn rzekomo tworzy w 100% stabilną formę buforowanej kreatyny, która z mniejszym prawdopodobieństwem przekształci się w kreatyninę w organizmie.

Widzisz, kiedy bierzesz normalny monohydrat kreatyny, znaczna ilość tej kreatyny zostaje przekształcona w kreatyninę, która następnie nieszkodliwie wydostaje się z twojego ciała bez żadnych korzystnych efektów. Kre Alkalyn obiecuje zminimalizować to marnowanie i zmaksymalizować przyrost masy mięśniowej.

Inne rzekome korzyści Kre Alkalyn obejmują:
– Brak wzdęć i skurczów – Nie jest wymagana faza ładowania – Większe wchłanianie kreatyny do komórek mięśniowych

Te korzyści brzmią świetnie. Ale czy istnieje dla nich jakiś dowód, Spójrzmy na nauki kryjące się za Kre Alkalyn.

Polecamy  Zelixa

Dowody naukowe dla Kre Alkalyn
Jedną z ważnych rzeczy do zapamiętania na temat Kre Alkalyn jest to, że nie różni się ona od monohydratu kreatyny. 98% produktu nadal składa się z monohydratu kreatyny, podczas gdy pozostałe 2% składa się z nowego “buforu” kreatyny.

Badacze przetestowali Kre Alkalyn na grupie 36 uczestników. Uczestnicy otrzymali kreatynę lub Kre Alkalyn.

Użytkownicy monohydratu kreatyny przeszli fazę ładowania 20 g dziennie (4 x 5 g) przez 5 dni, a następnie fazę podtrzymującą 5 g dziennie przez 21 dni.

Natomiast grupa Kre Alkalyn przyjmowała zalecaną przez producenta dawkę 1,5 grama na dobę przez 28 dni, a także taki sam protokół dawkowania jak monohydrat kreatyny.

“Buforowana forma kreatyny nie promuje większych zmian w zawartości kreatyny w mięśniach, składu ciała czy adaptacji treningowych niż monohydrat kreatyny”.

Innymi słowy, nie było absolutnie żadnej zauważalnej różnicy w skuteczności między Kre Alkalyne a monohydratem kreatyny.

Ale co z bezpieczeństwem, Czy Kre Alkalyn był bezpieczniejszy niż kreatyna, Oto, co naukowcy mieli do powiedzenia na ten temat:

“Kre-Alkalyn ® suplementacja nie promuje większych zmian w zawartości kreatyny w mięśniach, kompozycji ciała lub adaptacji treningowych w porównaniu do monohydratu kreatyny “& amp; “Kre-Alkalyn ® suplementacja nie wykazuje bezpieczniejszego profilu klinicznego lub ma mniej skutków ubocznych w porównaniu do monohydratu kreatyny ”

Ostatecznie Kre Alkalyn wydawał się mieć identyczne korzyści i ryzyko, jak monohydrat kreatyny. Badacze nie zauważyli żadnych znaczących różnic między tymi dwoma wzorami.

Ceny Kre Alkalyn
Kre Alkalyn jest zawsze droższy od monohydratu kreatyny. Średnio monohydrat kreatyny kosztuje około 3 centy za gram, a Kre Alkalyn kosztuje około 7 razy drożej, przy średniej cenie od 21 do 23 centów za gram. Oczywiście nie trzeba używać aż tyle Kre Alkalyn w porównaniu do monohydratu kreatyny, więc koszty nie są aż tak odległe.

Polecamy  Korzyści i amp; Informacje o efektach ubocznych

Wielu dużych producentów suplementów kulturystycznych oferuje teraz własne suplementy Kre Alkalyn, w tym niektóre z następujących opcji:

– Wszystkie amerykańskie EFX Kre Alkalyn EFX: 22,43 USD (240 kapsułek / 120 porcji) – TER Kre Kreculine Kre Allein: 24,98 USD (240 kapsułek / 120 porcji) – CTD Sports Kre Alkalyn: 27,33 USD (240 kapsułek / 120 porcji) – Fusion Bodybuilding Purple K: 29,99 USD (100 kapsułek / 50 porcji)

Wszystkie ceny zostały pobrane ze sklepu internetowego Bodybuilding.com.
Informacje o All American Pharmaceutical

All American Pharmaceutical to producent suplementów diety, który produkuje różne proszki, płyny, kapsułki i tabletki. Jest to producent kontraktowy, co oznacza, że ​​produkuje formuły dla zewnętrznych producentów dodatków.

Oprócz wytwarzania Kre-Alkalyn, All American Pharmaceutical produkuje formułę Karbolyn.
Możesz skontaktować się z firmą pocztą elektroniczną pod adresem [email protected] lub telefonicznie pod numerem 406 245-5793. Siedziba firmy znajduje się w Montanie pod następującym adresem:

2376 Main Street Billings, MT 59105
Czy należy przyjmować Kre Alkalyn Supplements jako alternatywną kreatynę,

Kre Alkalyn jest promowana jako doskonała alternatywa dla standardowego monohydratu kreatyny. W rzeczywistości nie ma dowodów naukowych potwierdzających te twierdzenia. W rzeczywistości Kre Alkalyn nie jest tak trudny jak monohydrat kreatyny, jak niektórzy producenci, tacy jak wy (98% formuły składa się z monohydratu kreatyny).

Jedno z ważniejszych badań dotyczących Kre Alkalyn wykazało, że nie było różnicy między kreatyną a Kre Alkalyn pod względem wzrostu masy mięśniowej lub skutków ubocznych. Inne badania wykazały, że Kre Alkalyn jest faktycznie słabszy niż monohydrat kreatyny w celu uzyskania korzyści kulturystycznych.

Twórca Kre Alkalyn, All American Pharmaceutical, ma obecnie do czynienia z pozwem zbiorowym w sprawie skuteczności ich formuły i sposobu, w jaki reklamują ją jako doskonałą opcję kreatyny.

Polecamy  Innowacyjna metoda odchudzania - plastry Mirapatches [2018 NOWOŚĆ!]

Ostatecznie suplement jest nadal aktywnie badany. W obecnej postaci nie ma wystarczających dowodów, aby odciągnąć cię od kreatyny i od Kre Alkalyn. Jednakże, jeśli można znaleźć dobry interes na Kre Alkalyn, to robi to samo, co monohydrat kreatyny – więc nie ma żadnych wad, które mogłyby zastąpić kreatynę.

Adrianna Loszynska
O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*