Krem AntiAcneGel- pielęgnacja i dermoterapia

[Głosów: 1   Average: 4/5]

Krem AntiAcneGel

Najistotniejsze problemy skóry, o zróżnicowanej etiopatogenezie, to m. in. zmarszczki, przebarwienia, trądzik i jego najmniej estetyczne powikłanie- blizny, a także utrata jędrności i wiotczenie skóry, poszarzenie lub nadmierne zaczerwienienie skóry, oraz wszelkiego rodzaju odczyny alergiczne. Większość, poza skłonnościami dziedzicznymi, powodowana jest przede wszystkim czynnikami środowiskowymi i naszym stylem życia, rozumianym jako aktywność fizyczna, dieta i suplementacja oraz pielęgnacja skóry. Najczęstszą dermatozą, dotykającą populacji w każdym wieku, jest trądzik. U jego podstaw leży zaburzenie funkcji skóry, prowokowane zmianami hormonalnymi, nieprawidłowościami diety i pielęgnacji, zażywanymi lekami, a także nadreaktywnością układu immunologicznego i wazoruchowego.

Przyjmuje różne postacie kliniczne- trądziku młodzieńczego, późnego, hormonalnego czy różowatego.

Zmarszczki to łączony efekt wieku, trybu życia i pielęgnacji. Utrata ochronnej warstwy lipidowej, osłabienie włókien kolagenowych i zwiotczenie mięśni twarzy, prowadzą do rozwoju bruzd na twarzy, o zróżnicowanej lokalizacji i głębokości. Przebarwienia z kolei to efekt zaburzeń hormonalnych lub nadmiernej ekspozycji na słońce, spowodowany nadmierną produkcją melaniny- barwnika skóry, lub nieprawidłową kumulacją barwnika w melanocytach. Tu także, jak w przypadku zmarszczek, zauważyć można zróżnicowanie lokalizacyjne oraz stopień penetracji w głąb skóry. Największą tendencję wzrostową w zakresie częstości występowania, wykazują odczyny alergiczne i podrażnienia skóry. Alergie kontaktowe czy atopowe zapalenie skóry dotykają niemal każdego z nas. Poza uwarunkowaniami genetycznymi, największy wpływ na ich rozwój ma ciągły kontakt z uczulającymi substancjami, obecnymi w kosmetykach, środkach piorących, wodzie czy powietrzu. Indywidualny charakter reakcji skóry odpowiada za mnogość manifestacji klinicznych wspomnianych jednostek chorobowych. Zarówno alergia, jak i atopowe zapalenie skóry, to wyraz niewspółmiernej do działającego bodźca odpowiedzi układu immunologicznego. Ostatecznie daje to objawy zaczerwienienia i swędzenia skóry o piorunującym przebiegu, ze zwiększoną skłonnością do zakażeń bakteryjnych i nawrotowym, przewlekłym charakterze zmian. Bez względu na charakter zmian skórnych, ich przyczynę czy manifestację, właściwe jej odżywianie i nawilżenie łagodzi przebieg dermatozy, zapobiega nawrotom a niekiedy nawet leczy. Dlaczego to takie ważne, Około 20% zawartości wody w organizmie zlokalizowane jest właśnie w skórze, każdy niedobór wody będzie więc skutkował zaburzeniem jej funkcji ochronnych. Za stan nawilżenia skóry odpowiada nie tylko stopień dostarczenia wody z zewnątrz, z kosmetykami i od wewnątrz (pijąc min 1, 5 l wody dziennie), ale także zdolność skóry do zatrzymania wilgoci. Ta z kolei warunkowana jest obecnością płaszcza lipidowego na powierzchni skóry i jej odpowiedniego natłuszczenia. Niewystarczające nawilżenie i natłuszczenie skóry generuje większą podatność na uszkodzenia, nadreaktywność układu immunologicznego i szybciej postępujące procesy starzenia, nie jest więc to kwestia wyłącznie kosmetyczna, ale także zdrowotna.

Podstawą dobrej kondycji skóry jest jej właściwa pielęgnacja. Jakimi kryteriami kierować się przy doborze kosmetyku, by zapewnił on skórze kompleksową pielęgnację przy jednoczesnym braku negatywnych oddziaływań- podrażnień czy alergii, Sekretem dobrego kremu jest duża zawartość naturalnych składników zachowujących jej integralność funkcjonalną i anatomiczną. Składniki pochodzenia naturalnego nie uczulą skóry, będą doskonale tolerowane, a ich działanie jest niezwykle silne. Innowacyjnym na rynku kosmetyków składem wyróżnia się krem AntiAcneGel. Jego kluczowym składnikiem jest uznany na całym świecie jako doskonała substancja o właściwościach leczniczych i pielęgnujących- miód Manuka. Miód Manuka to regionalny produkt pozyskiwany wyłącznie na terenie Nowej Zelandii, którego charakterystycznym składnikiem jest Methylgloxal (MGO). Jego stężenie w innych gatunkach miodu jest niewielkie (kilka mg/ kg), zaś w miodzie Manuka występuje on w stężeniach rzędu kilkuset mg na kg. I to wyróżnia ten miód na tle pozostałych. MGO stanowi uboczny produkt przedostawania się glukozy do żywych komórek, który jest wykorzystywany do ich budowy. Wykazuje silne działanie przeciwzapalne, łagodzące, antyseptyczne i antyoksydacyjne. Co to oznacza dla naszej skóry, Zastosowanie kremu bogatego w ten składnik łagodzi stany zapalne, typu egzemy, podrażnień, czy atopowego zapalenia skóry, goi oparzenia słoneczne oraz zapobiega rozwojowi infekcji opryszczki. Z kolei właściwości przeciwutleniające hamują procesy starzenia skóry, korzystnie wpływając na barierę wodno- lipidową, nawilżenie skóry i jej elastyczność oraz wygładzają zmarszczki i ograniczają powstawanie przebarwień.

Krem AntiAcneGel

to bogactwo także innych substancji czynnych naturalnego pochodzenia. Znany ze swych właściwości gojących i nawilżających nagietek lekarski, dba o miękkość i elastyczność skóry. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie zarówno naskórka, jak i skóry właściwej. Ponadto wzmacnia przeciwzapalne i łagodzące działanie miodu Manuka. Inną substancją czynną jest witamina B5, czyli D- panthenol. Ta obecna nawet w preparatach dla dzieci substancja, działa łagodząco, regenerująco i nawilżająco. Jest bardzo skuteczna, a zarazem bezpieczna dla skóry.
Tak przemyślany skład, obejmujący substancje działające kompleksowo na kondycję skóry i nasilające czy uzupełniające nawzajem swoje działanie, to sekret skuteczności kremu AntiAcneGel. Krem działa wielotorowo, zaopatrując wszystkie potrzeby skóry. Działanie antyseptyczne pozwala uniknąć infekcji wirusowych, bakteryjnych i grzybiczych; właściwości przeciwzapalne natomiast redukują podrażnienia, zaczerwienienia i sprzyjają gojeniu się uszkodzeń skóry. Właściwości nawilżająco- odżywcze pomagają skórze bronić się przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego oraz poprawiają napięcie i koloryt skóry. Ponadto AntiAcneGel wspomaga regenerację skóry. Z każdą aplikacją kremu następuje wzmocnienie jego działania.

Stosowanie kremu AntiAcneGel

to nie zwykła pielęgnacja skóry- jego aplikacja ma wymiar terapii wielu schorzeń dermatologicznych. Trądzik, egzema, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, podrażnienia o różnej etiopatogenezie- to dermatozy, w przypadku których potwierdzono lecznicze działanie kremu. Na efekty nie trzeba długo czekać- widoczna poprawa skóry daje się zauważyć już po miesiącu stosowania. Opinie użytkowników nie pozostawiają wątpliwości- krem AntiAcneGel to wszystko, co najlepsze z natury, w lekkiej i doskonale wchłanialnej formule kremu. Jego codzienne, regularne stosowanie to nowy wymiar pielęgnacji i leczenia skóry jednocześnie. Silnym właściwościom regulującym i poprawiającym funkcjonowanie skóry, nie towarzyszą skutki uboczne właściwe miejscowo stosowanym lekom dermatologicznym- uczucie przesuszenia, ściągnięcia i złuszczenia skóry. Łagodne, a zarazem nie ustępujące skutecznością leków stosowanych w leczeniu dermatoz działanie, dokładnie odpowiada potrzebom skóry w XXI wieku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*