Krem AntiAcneGel- pielęgnacja i dermoterapia

[Głosów:1    Średnia:4/5]

Krem AntiAcneGel

Najistotniejsze problemy skóry, o zróżnicowanej etiopatogenezie, to m. in. zmarszczki, przebarwienia, trądzik i jego najmniej estetyczne powikłanie- blizny, a także utrata jędrności i wiotczenie skóry, poszarzenie lub nadmierne zaczerwienienie skóry, oraz wszelkiego rodzaju odczyny alergiczne. Większość, poza skłonnościami dziedzicznymi, powodowana jest przede wszystkim czynnikami środowiskowymi i naszym stylem życia, rozumianym jako aktywność fizyczna, dieta i suplementacja oraz pielęgnacja skóry. Najczęstszą dermatozą, dotykającą populacji w każdym wieku, jest trądzik. U jego podstaw leży zaburzenie funkcji skóry, prowokowane zmianami hormonalnymi, nieprawidłowościami diety i pielęgnacji, zażywanymi lekami, a także nadreaktywnością układu immunologicznego i wazoruchowego.

Przyjmuje różne postacie kliniczne- trądziku młodzieńczego, późnego, hormonalnego czy różowatego.

Zmarszczki to łączony efekt wieku, trybu życia i pielęgnacji. Utrata ochronnej warstwy lipidowej, osłabienie włókien kolagenowych i zwiotczenie mięśni twarzy, prowadzą do rozwoju bruzd na twarzy, o zróżnicowanej lokalizacji i głębokości. Przebarwienia z kolei to efekt zaburzeń hormonalnych lub nadmiernej ekspozycji na słońce, spowodowany nadmierną produkcją melaniny- barwnika skóry, lub nieprawidłową kumulacją barwnika w melanocytach. Tu także, jak w przypadku zmarszczek, zauważyć można zróżnicowanie lokalizacyjne oraz stopień penetracji w głąb skóry. Największą tendencję wzrostową w zakresie częstości występowania, wykazują odczyny alergiczne i podrażnienia skóry. Alergie kontaktowe czy atopowe zapalenie skóry dotykają niemal każdego z nas. Poza uwarunkowaniami genetycznymi, największy wpływ na ich rozwój ma ciągły kontakt z uczulającymi substancjami, obecnymi w kosmetykach, środkach piorących, wodzie czy powietrzu. Indywidualny charakter reakcji skóry odpowiada za mnogość manifestacji klinicznych wspomnianych jednostek chorobowych. Zarówno alergia, jak i atopowe zapalenie skóry, to wyraz niewspółmiernej do działającego bodźca odpowiedzi układu immunologicznego. Ostatecznie daje to objawy zaczerwienienia i swędzenia skóry o piorunującym przebiegu, ze zwiększoną skłonnością do zakażeń bakteryjnych i nawrotowym, przewlekłym charakterze zmian. Bez względu na charakter zmian skórnych, ich przyczynę czy manifestację, właściwe jej odżywianie i nawilżenie łagodzi przebieg dermatozy, zapobiega nawrotom a niekiedy nawet leczy. Dlaczego to takie ważne, Około 20% zawartości wody w organizmie zlokalizowane jest właśnie w skórze, każdy niedobór wody będzie więc skutkował zaburzeniem jej funkcji ochronnych. Za stan nawilżenia skóry odpowiada nie tylko stopień dostarczenia wody z zewnątrz, z kosmetykami i od wewnątrz (pijąc min 1, 5 l wody dziennie), ale także zdolność skóry do zatrzymania wilgoci. Ta z kolei warunkowana jest obecnością płaszcza lipidowego na powierzchni skóry i jej odpowiedniego natłuszczenia. Niewystarczające nawilżenie i natłuszczenie skóry generuje większą podatność na uszkodzenia, nadreaktywność układu immunologicznego i szybciej postępujące procesy starzenia, nie jest więc to kwestia wyłącznie kosmetyczna, ale także zdrowotna.

Polecamy  Jak zlikwidować zmarszczki i czy to w ogóle jest możliwe-viper venom aktivt

Podstawą dobrej kondycji skóry jest jej właściwa pielęgnacja. Jakimi kryteriami kierować się przy doborze kosmetyku, by zapewnił on skórze kompleksową pielęgnację przy jednoczesnym braku negatywnych oddziaływań- podrażnień czy alergii, Sekretem dobrego kremu jest duża zawartość naturalnych składników zachowujących jej integralność funkcjonalną i anatomiczną. Składniki pochodzenia naturalnego nie uczulą skóry, będą doskonale tolerowane, a ich działanie jest niezwykle silne. Innowacyjnym na rynku kosmetyków składem wyróżnia się krem AntiAcneGel. Jego kluczowym składnikiem jest uznany na całym świecie jako doskonała substancja o właściwościach leczniczych i pielęgnujących- miód Manuka. Miód Manuka to regionalny produkt pozyskiwany wyłącznie na terenie Nowej Zelandii, którego charakterystycznym składnikiem jest Methylgloxal (MGO). Jego stężenie w innych gatunkach miodu jest niewielkie (kilka mg/ kg), zaś w miodzie Manuka występuje on w stężeniach rzędu kilkuset mg na kg. I to wyróżnia ten miód na tle pozostałych. MGO stanowi uboczny produkt przedostawania się glukozy do żywych komórek, który jest wykorzystywany do ich budowy. Wykazuje silne działanie przeciwzapalne, łagodzące, antyseptyczne i antyoksydacyjne. Co to oznacza dla naszej skóry, Zastosowanie kremu bogatego w ten składnik łagodzi stany zapalne, typu egzemy, podrażnień, czy atopowego zapalenia skóry, goi oparzenia słoneczne oraz zapobiega rozwojowi infekcji opryszczki. Z kolei właściwości przeciwutleniające hamują procesy starzenia skóry, korzystnie wpływając na barierę wodno- lipidową, nawilżenie skóry i jej elastyczność oraz wygładzają zmarszczki i ograniczają powstawanie przebarwień.

Krem AntiAcneGel

to bogactwo także innych substancji czynnych naturalnego pochodzenia. Znany ze swych właściwości gojących i nawilżających nagietek lekarski, dba o miękkość i elastyczność skóry. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie zarówno naskórka, jak i skóry właściwej. Ponadto wzmacnia przeciwzapalne i łagodzące działanie miodu Manuka. Inną substancją czynną jest witamina B5, czyli D- panthenol. Ta obecna nawet w preparatach dla dzieci substancja, działa łagodząco, regenerująco i nawilżająco. Jest bardzo skuteczna, a zarazem bezpieczna dla skóry.
Tak przemyślany skład, obejmujący substancje działające kompleksowo na kondycję skóry i nasilające czy uzupełniające nawzajem swoje działanie, to sekret skuteczności kremu AntiAcneGel. Krem działa wielotorowo, zaopatrując wszystkie potrzeby skóry. Działanie antyseptyczne pozwala uniknąć infekcji wirusowych, bakteryjnych i grzybiczych; właściwości przeciwzapalne natomiast redukują podrażnienia, zaczerwienienia i sprzyjają gojeniu się uszkodzeń skóry. Właściwości nawilżająco- odżywcze pomagają skórze bronić się przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego oraz poprawiają napięcie i koloryt skóry. Ponadto AntiAcneGel wspomaga regenerację skóry. Z każdą aplikacją kremu następuje wzmocnienie jego działania.

Polecamy  100% Nietoksyczne rozwiązanie dla siwych włosów

Stosowanie kremu AntiAcneGel

to nie zwykła pielęgnacja skóry- jego aplikacja ma wymiar terapii wielu schorzeń dermatologicznych. Trądzik, egzema, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, podrażnienia o różnej etiopatogenezie- to dermatozy, w przypadku których potwierdzono lecznicze działanie kremu. Na efekty nie trzeba długo czekać- widoczna poprawa skóry daje się zauważyć już po miesiącu stosowania. Opinie użytkowników nie pozostawiają wątpliwości- krem AntiAcneGel to wszystko, co najlepsze z natury, w lekkiej i doskonale wchłanialnej formule kremu. Jego codzienne, regularne stosowanie to nowy wymiar pielęgnacji i leczenia skóry jednocześnie. Silnym właściwościom regulującym i poprawiającym funkcjonowanie skóry, nie towarzyszą skutki uboczne właściwe miejscowo stosowanym lekom dermatologicznym- uczucie przesuszenia, ściągnięcia i złuszczenia skóry. Łagodne, a zarazem nie ustępujące skutecznością leków stosowanych w leczeniu dermatoz działanie, dokładnie odpowiada potrzebom skóry w XXI wieku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*