Legit 90 Second Wrinkle Reducer Skincare,

[Głosów: 1   Average: 4/5]

Luminique to krem ​​do skóry stworzony przez dr. Michaela Fiorillo. Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Luminique już dziś w naszej recenzji.

Czym jest Luminique,
Luminique to krem ​​do skóry stworzony przez certyfikowanego chirurga, dr. Michaela Fiorillo. Zapewnia silne działanie przeciwstarzeniowe poprzez miejscowy krem ​​do skóry.

Marka Luminique obejmuje kilka głównych produktów, w tym wszystkie z następujących:
– Age-Defying Complex – Płyn do mycia – Toner – Luminique 90 Packettes – Age-Defying Complex Kit

Korzystając ze wszystkich tych produktów razem, można rzekomo cieszyć się potężnymi efektami anti-aging.
Jak działa Luminique,

Produkty Luminique działają w podobny sposób, aby zapewnić korzyści przeciw starzeniu pod skórą. Firma opisuje swoje produkty jako “idealne połączenie nowej generacji składników do pielęgnacji skóry, które działają razem, aby zmniejszyć wygląd istniejących i nowych uszkodzeń słonecznych”.

Czym dokładnie są te składniki, Oto najbardziej aktywne składniki zawarte w formule Luminique:

– Marine Botanicals: Morskie rośliny botaniczne są wydobywane z oceanu – w tym ekstrakty z alg i “egzotyczne rośliny znalezione głęboko w oceanie”. Producent Luminique używa specjalnego “systemu dostarczania liposomów”, aby osadzić te składniki dokładnie tam, gdzie muszą znajdować się wewnątrz skóry.

– Inne rośliny: Składniki takie jak aloes i wyciąg z zielonej herbaty są powszechnie spotykane w produktach Luminique. Firma jest również otwarta i szczera o swoich składnikach i zapewnia pełną listę wszystkich składników po stronie każdego pojemnika Luminique i online – dzięki czemu nigdy nie poznasz sposobu działania każdego produktu.

– Bezalergiczny, nie drażniący kompleks: Ponieważ Luminique obiecuje stosowanie wyłącznie naturalnych składników, formuła nie działa drażniąco i nie zawiera parabenów. Jeśli jesteś typem osoby, która lubi stosować wyłącznie naturalne składniki roślinne i ekstrakty na skórze, wówczas Luminique może spełnić te potrzeby. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie składniki wszystkich produktów Luminique są w 100% naturalne: przed zakupem sprawdź listę składników każdego produktu, aby uzyskać więcej informacji. Jak wspomniano powyżej, firma z przyjemnością przedstawia pełną listę składników dla wszystkich produktów, więc niczego nie ukrywa.

Polecamy  Alkohol może przyspieszać rozwój raka

Produkty Luminique
Luminique oferuje wszystkie następujące produkty w ramach składu:

Age-Defying Complex (79,95 $)
Jest to krem ​​nawilżający przeznaczony do stosowania w ciągu dnia i nocy. Używa “enzymów opornych na starzenie”, aby poprawić wygląd i cerę skóry, w tym zmniejszyć stres oksydacyjny i ekspozycję. Kluczowe składniki aktywne w formule obejmują Octinoxate 7,5%, Octocrylene 4,5% i Oxybenzone 3,5%.

Mleczko (39,95 USD)
Ten środek czyszczący obiecuje stopić brud, olej i zanieczyszczenia na skórze, pozostawiając ją czystą i świeżą. Jest wolny od parabenów i wykorzystuje aktywne składniki, takie jak substancje bogate w przeciwutleniacze (Aloe Vera i olej z nasion krokosza balwierskiego to dwa z najbardziej aktywnych składników).

Toner (39,95 USD)
Toner Luminique to nieoczyszczający się toner, który pozwala usunąć nadmiar zabrudzeń i olejów spowodowanych codziennym zanieczyszczeniem i stresem. Równoważy poziom pH w skórze, pozostawiając ją gładką, miękką i odświeżoną. Najważniejsze składniki to olej lawendowy i ekstrakt z liści zielonej herbaty.

Pakiety Luminique 90 (79,95 USD)
Ten 90-sekundowy reduktor zmarszczek ma postać 30 paczek. Tak, słowo “90” odnosi się do faktu, że jest to 90-sekundowa terapia: w każdym pudełku znajduje się tylko 30 pakietów. Więc nie daj się oszukać. W każdym przypadku każda chusteczka pozwoli zredukować zmarszczki w 90 sekund, dając Ci łatwą metodę leczenia.

Zestaw złożony z Age-Defying
Zestaw Kompensujący Wiek jest dostępny, gdy kupisz 2 słoiki Luminique Age Defying Complex, w którym to przypadku dostaniesz środek czyszczący i toner za darmo.

Jak kupić Luminique
Produkty Luminique są dostępne online w sklepie internetowym Luminique, gdzie znajdziesz produkty wymienione w cenach, które wymieniliśmy powyżej.

Wszystkie zakupy ze sklepu internetowego obejmują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. możesz skontaktować się z firmą, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy w dowolnym momencie w ciągu 30 dni od otrzymania zamówienia. Zapłacisz własną wysyłkę zwrotną, ale otrzymasz pełny zwrot pieniędzy za zamówienie.

Polecamy  Garść orzechów cenniejsza niż złoto

O Luminique
Luminique został stworzony przez dr Michaela Fiorillo, pochodzącego z hrabstwa Rockland w stanie Nowy Jork. Współpracując z “utalentowanym zespołem wyspecjalizowanych naukowców zajmujących się badaniem skóry w Laboratoriach Hydroksatonu”, dr Fiorillo twierdzi, że stworzył szereg wydajnych produktów do pielęgnacji skóry, które wykorzystują klinicznie sprawdzone składniki, aby zapewnić rzeczywiste rezultaty przeciw starzeniu.

Na stronie Luminique “O nas” dr Fiorillo jest określany jako “jeden z najbardziej doświadczonych i poszukiwanych chirurgów plastycznych”. Twierdzi, że pracował z celebrytami, gwiazdami telewizyjnymi i zawodowymi sportowcami, a jednocześnie działał jako specjalista ds. Mediów. placówki takie jak Good Morning America i Fox News.

Możesz skontaktować się z Luminique, wyświetlając informacje kontaktowe na stronie internetowej firmy. Firma ma cztery różne numery dla klientów w USA / Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii lub Wielkiej Brytanii.

Adrianna Loszynska
O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*