Najbogatsze źródło Omega-3 & amp; 6 kwasów,

[Głosów:    Average: /5]

Ahiflower Oil jest zastrzeżoną formą oleju z nasion Buglossoides arvensis, który jest rośliną, która rośnie głównie w Europie i Azji. Jest sprzedawany przez Nature’s Corps International, kopię, która opracowała olej o wyższej mocy po wielu latach badań.

Informacje o Ahiflower Oil
Olejek Ahiflower twierdzi, że jest najbogatszym źródłem kwasu stearydonowego omega-3 (SDA), oferując producentom możliwość pozyskiwania przystępnych cenowo, czystych, trwałych, niemodyfikowanych genetycznie i organicznych kwasów tłuszczowych omega-3 do swoich produktów.

Ponadto olej w wyższej temperaturze zawiera również kwas omega-6 gamma linoleinowy (GLA). Zarówno GLA, jak i SDA są metabolizowane znacznie sprawniej niż inne formy kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, zapewniając użytkownikom znacznie lepsze źródło kwasów tłuszczowych.

Według Nature Corp, olej w wyższej temperaturze jest alternatywą dla roślinnych źródeł kwasów tłuszczowych omega-3. Firma uważa, że ​​wyższa jest “doładowana” wersja olejów lnianych, chia lub perilla. Plus, ahiflower ma czysty aromat i przyjemny smak, który dobrze komponuje się z jedzeniem i napojami, aby każdy mógł się nim cieszyć.

Jak to jest używane
W tej chwili olej w wyższej temperaturze pozostaje tylko w początkowej fazie produkcji. Obecnie jest rozwijany w zakresie produktów, w tym:

– Suplementy diety – Produkty odżywcze – Nutraceutyki – Karmy dla zwierząt domowych – Produkty do pielęgnacji ciała

W przyszłości firma ma nadzieję znaleźć kilka aplikacji farmaceutycznych dla wyjątkowo wysokiej zawartości SDA oleju. Firma ma nadzieję, że w tym roku pojawi się kilka produktów i pełna linia produktów do 2017 roku.

Potencjalne świadczenia zdrowotne
Zasadniczo, jaśniejszy jest doładowana wersja obecnych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6. Jak można się spodziewać, potencjalne korzyści zdrowotne wynikające z większej ilości pożywienia mogą być ogromne.

Korzyści z kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 są dobrze udokumentowane i zaakceptowane przez naukowców na całym świecie. Najbardziej zauważalne, że te kwasy tłuszczowe mają na celu polepszenie zdrowia sercowo-naczyniowego poprzez obniżenie poziomu cholesterolu, usunięcie płytki nazębnej i obniżenie ciśnienia krwi. W rezultacie ryzyko wystąpienia chorób serca dramatycznie spada.

Jednak korzyści znacznie wykraczają poza zdrowie układu sercowo-naczyniowego. Inne badania wykazały, że kwasy tłuszczowe omega 3 mogą również zmniejszać ból stawów, eliminować stany zapalne i poprawiać sprawność poznawczą. Kwasy tłuszczowe omega-6 mogą dodatkowo zmniejszyć stan zapalny, obniżyć poziom cholesterolu LDL i chronić przed chorobami serca.

Czy olej Ahiflower będzie bezpieczny,
Jedną z największych obaw jest to, czy olej hialuronowy będzie bezpieczny do spożycia przez ludzi. Według firmy, FDA wysłała list oficjalnie wymieniony w górę jako “GRAS” lub, ogólnie, uznany za bezpieczny. Zasadniczo oznacza to, że Nature’s Corp wykazało, że ich produkt nie stanowi ogólnego zagrożenia dla przeciętnego człowieka i że przeszedł przez panel FDA w celu określenia jego “bezpieczeństwa”.

Nature’s Corp nalega również, aby podjąć odpowiednie środki ostrożności, aby nie stosować metali ciężkich lub pestycydów w procesie produkcyjnym. Twierdzą, że zapewnia to, że ich produkt końcowy jest w 100% czysty i bezpieczny dla ludzi.

Gdzie kupić Ahiflower,
W tej chwili tylko kilku producentów suplementów dostarcza olej Ahiflower. Podczas gdy nowe, ulepszone produkty są w trakcie opracowywania, są to jedyne trzy źródła, w których można uzyskać wyższą jakość:

– Vertese Natural (UK) – Natural Traditions (USA) – GreensFIRST Pro (USA)
Cena zależy od marki, ale okazało się, że dostawa 30-dniowa kosztuje zwykle około 25 USD. Jeśli możesz, możesz robić zakupy między dwoma dostawcami w USA, ale jeśli mieszkasz gdzie indziej, nie masz innego wyboru, aby zaakceptować wymienioną cenę.

Ahiflower to ekscytujący, nowy sposób na spożywanie kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6. Korzyści zdrowotne związane z tymi kwasami tłuszczowymi nadal rosną, a to tylko kwestia czasu, aby móc zająć więcej miejsca dzięki profilowi ​​”kwasów tłuszczowych i ich skuteczności”.

O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*