Najczęściej sprzedawany przez Amazon Nootropic

[Głosów:    Average: /5]

Neuro Clarity nazywa się całkowicie naturalnym wzmacniaczem funkcji mózgu. Obiecuje wzmocnić funkcje poznawcze, jasność i ostrość, aby zapewnić lepszy mózg.

Ale czy Neuro Clarity rzeczywiście działa, Dowiedz się dzisiaj w naszej recenzji Neuro Clarity.
Co to jest Neuro Clarity,

Neuro Clarity jest nootropowym suplementem stworzonym z wielu naturalnych związków i syntetycznych formuł. Opiera się na sile ginkgo biloba, dziurawiec i Bacopin. Razem sugeruje się, że te składniki poprawiają klarowność umysłu, skupienie, pamięć i koncentrację.

Neuro Clarity jest sprzedawany na Amazon.com i jest produkowany przez firmę o nazwie Nutrition Essentials. Oprócz produktów Neuro Clarity Nutrition Essentials sprzedaje suplementy probiotyczne, pigułki Forskolin i kapsułki oleju omega-3, a także suplementy zdrowotne.

Nutrition Essentials jest znanym sprzedawcą na Amazon.com. Mimo to firma opublikowała niewiele informacji publicznych w Internecie. Oficjalna strona firmy, NutritionEssentials.com, jest po prostu pustą witryną WordPress.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć najwyżej oceniony dodatek do mózgu
Jak działa Neuro Clarity,

Niektóre składniki w Neuro Clarity – w tym ginkgo biloba, ziele dziurawca i Bacopin – zostały połączone z lepszymi wynikami poznawczymi w niektórych badaniach naukowych.

Ginkgo biloba, na przykład, jest drzewem, które rośnie naturalnie na całym świecie. Jest to jeden z najstarszych żywych gatunków drzew na planecie. Ginkgo biloba stosuje się w leczeniu wielu różnych schorzeń – od problemów poznawczych po zaburzenia erekcji.

Powodem, dla którego ginkgo biloba okazał się skuteczny w leczeniu tych stanów, jest to, że otwiera naczynia krwionośne. Pozwala to na przepływ tlenu i krwi przez mózg.

Z kolei ziele dziurawca zwyczajnego jest ziołem, które od dawna było używane w medycynie na całym świecie. Dziś jest często stosowany w leczeniu wyczerpania, depresji, lęku i utraty apetytu. Nie został nabijany z powodu swoich nootropowych zalet, chociaż jego działanie pobudzające pomaga Neuro Clarity.

Wreszcie, Bacopin jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Sabinsa Corporation. Jest to standaryzowany wyciąg przygotowany z liści rośliny Bacopa monnieri. Zostało ono szeroko przebadane w ostatnich latach ze względu na jego zdolność do zmniejszania utraty pamięci i degeneracji mózgu. Zostało zasugerowane jako jeden potencjalny sposób leczenia Alzheimera.

Spośród wszystkich trzech głównych składników w Neuro Clarity, Bacopin jest najbardziej obiecującym związkiem nootropowym. Pozostałe dwa składniki – ginkgo biloba i ziele dziurawca – zostały przebadane przede wszystkim pod kątem ich działania pobudzającego /

Składniki te działają razem synergistycznie w celu poprawy klarowności umysłu, energii poznawczej i ogólnego skupienia.

Składniki Neuro Clarity
Trzy wymienione powyżej składniki są najbardziej reklamowane przez producenta Neuro Clarity. Jednak Neuro Clarity zawiera również wiele innych składników. Oto pełna lista składników dla Neuro Clarity:

– ziele dziurawca (w postaci 3% ekstraktu): 250 mg – glutamina (jako chlorowodorek L-glutaminy): 150 mg – kompleks fosfatydyloseryny: 125 mg – Bacopa Monnieri (20% bacydozydy): 100 mg – acetyl-1 karnityna: 50 mg – dwuwinian DMAE: 50 mg – Ginkgo Biloba (jako 24% ekstrakt): 50 mg – Vinpocetine: 2 mg – Pozostałe składniki: żelatyna, stearynian magnezu i fosforan diwapnia

Odświeżenie sprawia, że ​​Neuro Clarity publikuje publicznie swoje składniki online. Wielu współczesnych producentów suplementów nootropowych nie chce ujawniać swoich składników ani ukrywać ich składników za zastrzeżonymi formułami. Neuro Clarity przyjmuje bardziej uczciwe podejście.

Jak korzystać z Neuro Clarity
Korzystanie z Neuro Clarity jest dość proste. Na opakowaniu suplementu, oto co Nutrition Essentials zaleca:

“Jako suplement diety dorośli przyjmują jedną kapsułkę dziennie. Nie przekraczaj 2 kapsułek dziennie. ”
Nie mówi, czy przyjmować Neuro Clarity z jedzeniem, czy na pusty żołądek. Jednak większość użytkowników zaleca zabranie jednego przed śniadaniem i jednego przed lunchem. Unikaj stosowania Neuro Clarity po południu lub wieczorem. W przeciwnym razie możesz mieć problem z zasypianiem w normalnym czasie.

Efekty uboczne Neuro Clarity
Większość użytkowników Neuro Clarity nie odczuje skutków ubocznych. Jednak Nutrition Essentials pokrył wszystkie swoje bazy i opublikował obszerną listę efektów ubocznych na oficjalnym opakowaniu Neuro Clarity. Oto co producent ma do powiedzenia na temat efektów ubocznych Neuro Clarity:

“Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Ziele dziurawca może przyczyniać się do nadwrażliwości na światło, powodując podrażnienie i zaczerwienienie u osób narażonych na działanie silnego światła słonecznego lub kabin opalających. Należy unikać u pacjentów zagrożonych krwawieniem, przyjmujących leki przeciwzakrzepowe lub z zaburzeniami krzepnięcia, w oparciu o opis przypadku krwawienia. Przerwać stosowanie 2-3 tygodni przed niektórymi zabiegami chirurgicznymi i stomatologicznymi ze względu na zwiększone ryzyko krwawienia. Należy zachować ostrożność u pacjentów z historią napadów drgawek, na podstawie doniesień o napadzie padaczkowym spowodowanym niestrawnością miłorzębu. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 18 roku życia. Unikaj stosowania u par, które próbują począć, w oparciu o teoretyczne zmniejszenie płodności. ”

Zaleca również, aby matki w ciąży lub karmiące piersią, osoby stosujące leki hamujące MAO oraz osoby o znanym stanie zdrowia powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem.

Neuro Clarity jest również produkowany w zakładzie, który “może również przetwarzać mleko, soję, pszenicę, jajka, orzeszki ziemne, ryby i skorupiaki.”

Jeśli nie jesteś uczulony na żaden z tych związków, nie powinieneś odczuwać żadnych efektów ubocznych związanych z Neuro Clarity. Biorąc to pod uwagę, najlepiej jest zachować ostrożność i skontaktować się z lekarzem przed użyciem Neuro Clarity

Jak kupić Neuro Clarity
Kupowanie Neuro Clarity online jest łatwe. Suplement sprzedawany jest na Amazon.com (Możesz zobaczyć recenzje na powyższym obrazku). Pojedyncza butelka kosztuje 24,99 USD i zawiera bezpłatną wysyłkę.

1 butelka zawiera 60 kapsułek i jest reklamowana jako “dostawa 60 dni”. Jednakże, jak wspomniano powyżej w kategorii “Jak używać Neuro Clarity”, producent zaleca przyjmowanie do 2 tabletek dziennie. Tak więc jedna paczka powinna trwać od 30 do 60 dni.

Jeśli chcesz kupić więcej Neuro Clarity, możesz zaoszczędzić pieniądze, zamawiając luzem. 3 butelki kosztują 64,99 USD, czyli około 22 USD za butelkę.

6 butelek kosztuje 109,99 USD, czyli około 18 USD za butelkę.
Kto powinien korzystać z Neuro Clarity,

Neuro Clarity to podstawowy suplement nootropowy. Nie jest tak potężny jak czyste suplementy Vinpocetine lub niektóre inne racetamy dostępne na rynku. Jednak ci, którzy słyszeli o nootropach i są zainteresowani ich efektami, mogą stwierdzić, że Neuro Clarity jest dobrym miejscem do rozpoczęcia.

Neuro Clarity również wydaje się być szczerym suplementem nootropowym: wyraźnie wymienia pełen zakres składników, w tym ich konkretne dawki. To odświeżająca zmiana od niektórych z nudnych producentów nootropowych na rynku, z których wiele ukrywa swoje składniki za zastrzeżonymi formułami.

Łatwo jest też zamówić: nie musisz poruszać się po programach automatycznego przekupstwa. Wystarczy zamówić z witryny Amazon.com i cieszyć się bezpłatną wysyłką, gdy jesteś na tym.

Jedyną wadą Neuro Clarity jest to, że nie wiemy zbyt wiele o Nutrition Essentials, niejasno nazwanej firmie, która produkuje Neuro Clarity. Producent twierdzi, że tabletki są produkowane w “surowym laboratorium GMP i certyfikowanym przez FDA” – chociaż nie wiemy, gdzie jest to laboratorium lub czegokolwiek w tej firmie.

O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*