Nootropic pomaga osiągnąć pełen potencjał

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Vyderal twierdzi, że jest najpotężniejszym nootropem na rynku. Czy spełnia on swoje obietnice, czy też nie spełnia wymagań, Oto nasza recenzja.

Co to jest Vyderal,
Vyderal to niedawno wydany nootropowy suplement, który zapowiada się jako najpotężniejszy nootropik na rynku.

Używając naturalnych składników w Vyderal, możesz sprawić, że twój mózg podpali “na wszystkich cylindrach” i upewnić się, że “żadna przeszkoda nie stanie ci na drodze”.

Niektóre korzyści obiecane przez Vyderal obejmują:
– Zwiększona Mentalna Ostrość – Ulepszona Nastrój – Szczytowa Mentalność

Niektóre z kluczowych składników formuły obejmują witaminy z grupy B, kofeinę, winpocetynę i dwuwinian choliny. W sumie jest 150 mg kofeiny, co stanowi dość znaczną ilość kofeiny (napój energetyczny Rockstar zawiera od 160 do 170 mg kofeiny, aby podać tę liczbę w perspektywie).

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak działa Vyderal i co każdy z jego składników.
Jak działa Vyderal Work,

Vyderal wymienia 8 specyficznych składników aktywnych w suplemencie, które sprawiają, że działa. Te 8 aktywnych składników obejmuje:

– Kola Nut kofeina (75 mg): orzechy kola są orzechami bogatymi w kofeinę, pochodzącymi z tropikalnej Afryki i tradycyjnie przeżuwane przed posiłkami, aby wspomóc trawienie.

– Kofeina z zielonej herbaty (75 mg): Liść zielonej herbaty działa pobudzająco na centralny układ nerwowy. Producent oświadczeń Vyderal pomaga przywrócić czujność i czasowo wyeliminować senność.

– Teakryna: Teakryna jest znakiem towarowym o formule przeciwutleniacza, która zawiera 98% teakryny. Theakryna jest cząsteczką, która twierdzi, że dostarcza więcej energii do mięśni, zwiększa czujność i poprawia nastrój i motywację.

– Dwuwinian choliny (200 mg): Dwuwinian choliny jest blokiem, który twój mózg potrzebuje do produkcji neuroprzekaźników acetylocholiny, które są tymi samymi neurotransmiterami, których używamy do tworzenia nowych wspomnień. Badania wykazały, że przyjmowanie suplementu choliny może poprawić pamięć, inteligencję i nastrój, jednocześnie pomagając innym nootropom pracować efektywniej.

Polecamy  Erex M16 dla uzyskania większego członka i cudownego seksu

– L-Theanina (50 mg): L-Theanina jest naturalnie występującym aminokwasem, który obiecuje poprawić poziom energii, zmniejszyć stres, poprawić zdrowie neuronów i poprawić ostrość.

– Witamina B12 (700mcg): Witamina B12 odgrywa kluczową rolę w rozwoju czerwonych krwinek i komórek nerwowych. Jest również powszechnym składnikiem formuł energetycznych – takich jak napoje energetyczne – ponieważ podnosi energię komórkową i pomaga organizmowi przetwarzać węglowodany w energię.

– L-karnityna (250 mg): L-karnityna powstaje w organizmie z dwóch aminokwasów: lizyny i metioniny. Jednak wielu z nas ma niski poziom l-karnityny, ponieważ nie jemy wystarczającej ilości mięsa. L-karnityna transportuje kwasy tłuszczowe z krwi do mitochondriów, gdzie można je przekształcić w energię.

– Vinpocetine (15 mg): Vinpocetine to syntetyczna formuła, która wielokrotnie demonstrowała swoją wartość nootropową w licznych badaniach naukowych.

Jednym z większych problemów z Vyderal jest niski poziom jego dawkowania: w większości badań dotyczących winpocetyny stosowano od 30 do 40 mg winpocetyny. W jednym z ostatnich badań zaobserwowano poprawę czasu reakcji na przykład z tabletką 40 mg vinpocetyny.

Typowe dawki dzienne dla winpocetyny wśród użytkowników nootropii wynoszą od 15 do 60 mg, więc każda tabletka Vyderal z 15 mg Vinpocetine powinna być uważana za względnie słabą.

Natomiast cholina ma zalecaną dawkę FDA. FDA zaleca, aby mężczyźni przyjmowali 550 mg dziennie, podczas gdy kobiety powinny przyjmować 425 mg. Użytkownicy nootropowi często pobierają aż 3000 mg cholino-bursztynu na dobę, aby zwiększyć ich moc mózgową.

To sprawia, że ​​200 mg cholinianu choliny w Vyderal wydaje się słabe.
Te niskie dawki są problemem dla nootropów, który nazywa się obecnie najpotężniejszym nootropem na rynku.

Vyderal Ingredients
Twórcy Vyderal opublikowali pełną listę składników – co jest zaskakująco rzadkie wśród nowoczesnych suplementów nootropowych. Oto jak wygląda wykres składników:

Polecamy  Cze ketony malin mogą być niebezpieczne dla zdrowia?

Cena vyderalna
Vyderal jest wyceniony według następujących stawek pakietowych:

– 1 butelka: 34,99 USD + wysyłka – 2 butelki: 59,99 USD – 3 butelki: 85,99 USD
Każda butelka zawiera 30 porcji lub 60 kapsułek, co jest dobre na jednomiesięczną dostawę suplementu.

Obecnie można kupować tylko Vyderal z Vyderal.com. Sklep internetowy Vyderal sprzedaje także markowe koszulki (23 USD) i markowe czapki (25 USD).

Kto sprawia, że ​​Vyderal,
Vyderal jest produkowany przez firmę MJAC Industries, LLC. Ta firma ma siedzibę pod następującym adresem:

W końcu, Vyderal jest stosunkowo niedoborem suplementu diety, który odważnie twierdzi, że jest najsilniejszym suplementem diety na rynku. Pomimo tych twierdzeń, Vyderal zawiera stosunkowo słabe składniki nootropowe. Zamiast zawierać wysoki poziom sprawdzonych składników nootropowych, producent postanowił uwzględnić duże ilości składników, takich jak kofeina i witaminy z grupy B – które można znaleźć w przeciętnym napoju energetycznym. Z tych wszystkich powodów, Vyderal prawdopodobnie nie zapewni Ci prawdziwych korzyści nootropowych, których szukasz.

Adrianna Loszynska
O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*