Origins Skincare Review

Rozpoczęty pod koniec lat 80. Origins.com to firma zajmująca się pielęgnacją skóry, która koncentruje się na produktach całkowicie naturalnych. Znany jest z zaangażowania w ochronę środowiska, będąc silnie zaangażowany w nasadzenia drzew na całym świecie, zasadził ponad 500 000 drzew od momentu powstania.

O początkach
Origins został założony przez Williama Laudera, który mówi: "Wzrastała świadomość konieczności wzięcia odpowiedzialności za własne zdrowie osobiste i zdrowie naszej planety".

Bazując na tym pomyśle, firma Origins pozostała bardzo otwarta na temat składników, które wprowadza do swoich produktów oraz tego, w jaki sposób te produkty wpływają zarówno na naturę, jak i na organizm.

Kontakt z Origins można uzyskać na ich stronie internetowej za pośrednictwem czatu z przewodnikiem. Można go również uzyskać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pod numerem 1-800-674-4467. Na ich stronie znajduje się formularz kontaktowy, za pomocą którego można w dowolnym momencie skontaktować się z nimi.

Produkty Origins
Strona Origins dzieli swoje produkty na sześć różnych kategorii: pielęgnacja skóry, kąpiel i ciało, włosy, makijaż, prezenty i próbki. Zawiera również sekcję zawierającą nowe produkty, a także obszar, w którym sprzedawane są oferty specjalne.

Sekcja dotycząca pielęgnacji skóry w Origins jest podzielona według kategorii i według kolekcji. Kategorie to:
- Nawilżające - Maski na twarz - Środki czyszczące - Pielęgnacja oczu - Płuczki lecznicze - Toniki - Serum - Exfoliators - Olejki do twarzy - Pielęgnacja ust - Zmywaki do snu - Nawilżacze na noc - Golenie - Self-Tanners

Mają też miejsce dla bestsellerów, najwyżej oceniane, najlepsze dla mężczyzn i zestawy wartości.
Kolekcje są:

- Roślina - Dr Weil Mega-Mushroom - Dr Weil Mega-Bright - zrób różnicę - Doskonały świat - Ginzing - Zero Oil

Kąpiel i ciało
Kąpiel i część początkowa Origins są również dzielone według kategorii lub według kolekcji. Kategorie obejmują:

- Kremy do ciała - Myjnie do ciała - Peelingi do ciała - Oleje do ciała - Balsamy - Mydła - Akcesoria - Pielęgnacja dłoni i stóp - Sensory

Podobnie jak w sekcji dotyczącej pielęgnacji skóry, kategoria łaźni i ciała obejmuje bestsellery, najwyżej oceniane i najlepsze dla mężczyzn.

Kolekcje wchodzące w skład wanny i ciała to:
- Imbir - Gloomaway - Jasne ulepszenie - Spokój dla zmysłów - Idealny świat - Sole ziemi - Tryb komfortu

Włosy
Origins ma również całkowicie naturalny dział pielęgnacji włosów. Obejmuje to kategorie:

-: Ojon Hair Treatment - Szampony - Odżywki - Oleje do włosów - Maski i zabiegi - Stylizacja

Sekcja fryzjerska ma również bestsellerów i najwyżej oceniane.
Makijaż

Podobnie jak w przypadku produktów do pielęgnacji skóry, włosów, kąpieli i ciała wszystkie kosmetyki Origins są naturalne. Uważają, że pozostając tak naturalnymi, jak to możliwe, makijaż jest mniej szorstki na skórze.

Kategorie makijażu to:
- Fundamenty - Korektory - Róż do policzków - Makijaż oczu - Usta - Akcesoria

Mają też bestsellerów i najwyżej oceniane.
Prezenty

Origins.com wie, że często ludzie trafiają na ich stronę internetową, aby zdobyć produkty dla przyjaciół lub członków rodziny. Aby skuteczniej dotrzeć do tej grupy, Origins ma sekcję poświęconą prezentom. Sekcja podzielona jest na trzy części, kategorię, odbiorcę i cenę.

Kategorie to:
- Zestawy upominkowe - Relaks i Relief - Pielęgnacja ciała - Makijaż - Kąpiel i ciało - Karty podarunkowe - Karty eGift

Ta kategoria ma również wyszukiwarkę prezentów dla tych, którzy nie są do końca pewni, co chcą kupić.
Dla osób kupujących przez odbiorcę dostępne są następujące opcje:

- Dla kobiet - Dla mężczyzn - Dla nastolatków - Dla domu
A dla tych, którzy mają ścisły budżet, dostępne są następujące opcje:

- Prezenty poniżej 35 USD - Prezenty poniżej 55 USD - Prezenty poniżej 75 USD
Oczywiście w sekcji z ofertami są również produkty, które mogą być znacznie tańsze niż te w dziale podarunkowym. Jednak dla tych, którzy chcą coś szybko dostać, przeglądanie tego obszaru jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem.

Próbki
Wiele osób odwiedza witrynę Origins, nie wiedząc, co chcą kupić. Ponieważ Origins ma ograniczoną liczbę sklepów z cegłami i zaprawą, duża część jej sprzedaży odbywa się online, co oznacza, że ​​ludzie kupują bez uprzedniego wypróbowania produktu.

Aby zaoferować trochę pewności po raz pierwszy kupującym Origins, na stronie znajduje się sekcja z przykładami. Strona internetowa odnosi się do nich jako do rozmiarów "try-me", dzięki którym kupujący mogą poczuć produkt, zanim wydadzą większe kwoty na zakup konkretnych produktów.

W tej chwili jedyną dostępną próbką jest zestaw Everyday Essentials. Za niską cenę 20 USD, zestaw ten zawiera 1 uncję czeków i wag Piankowy płyn do mycia twarzy i 1 uncję GinZing Energy-Boosting Moisturizer. Zestaw zawiera również 0,5 uncji Aktywnej maski z węgla drzewnego Clear Improvement oraz delikatnej dermabrazji Modern Friction Nature.

Zakup na Origins.com
Proces kupowania na Origins jest niezwykle prosty. Po pierwsze, są ludzie dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby porozmawiać o tych, którzy mają pytania lub wątpliwości. Jest to szczególnie przydatne dla kupujących po raz pierwszy.

Kupujący mogą zarejestrować się, aby dołączyć do Origins, aby uzyskać nagrody za każdy zakup. Utworzenie konta spowoduje również zachowanie wcześniejszych zakupów w pliku, więc można je łatwo zmienić. Origins akceptuje większość głównych kart kredytowych i PayPal.

Origins oferuje bezpłatną dostawę dla zamówień powyżej 30 USD. Jeśli kupujący są niezadowoleni z zakupu, oferują również bezpłatne zwroty.

Początki często zawierają oferty i oferty. W tej chwili oferuje bezpłatne próbki w kasie, bezpłatne serum deluxe z zakupem ponad 35 USD oraz 3 bezpłatne produkty do pielęgnacji skóry przy zakupie 1 kremu nawilżającego.

O Adrianna Loszynska 174 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*