Potężna formuła Nootropic Brain Focus,

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Neurodall to niedawno wydany nootropowy suplement zawierający 60 kapsułek zapewniających lepszą ostrość, klarowność umysłową i pamięć. Czy działa tak jak w reklamie, czy jest to oszustwo, Oto nasza recenzja.

Co to jest Neurodall,
Neurodall to nowy suplement nootropowy, który obiecuje intensywne skupienie, doskonałą klarowność umysłową i pamięć o poziomie geniuszu przy użyciu zaawansowanej formuły nootropowej.

Za pomocą aktywnych składników, takich jak fosfatydyloseryna, Neurodall jest wytwarzany w zakładzie posiadającym certyfikat FDA GMP i kosztuje 97,95 USD za 1 miesiąc (60 kapsułek).

Ta wysoka cena sprawia, że ​​Neurodall jest jednym z najdroższych nootropów, jakie kiedykolwiek recenzowaliśmy. Czy wysoka cena jest uzasadniona, Dowiedzmy się dzisiaj, gdy przyjrzymy się, jak działa Neurodall.

Jak działa Neurodall,
Producent Neurodall twierdzi, że większość ludzi zaczyna zauważać utratę mocy mózgu około 30 roku życia. Mogą na przykład poczuć symptomy takie jak utrata pamięci, problemy z koncentracją, brak koncentracji i brak energii psychicznej. Pomiędzy 25 a 70 rokiem życia, producent twierdzi, że tracimy do 60% naszego skupienia na umyśle.

Mając to na uwadze, Neurodall obiecuje dostarczyć mózgowi składników odżywczych, których potrzebuje, aby zachować młodość, sprawność i inteligencję.

Aby to zrobić, Neurodall twierdzi, że używa w 100% całej naturalnej formuły. Jednakże, jeśli spojrzysz na składniki, okaże się, że formuła nie jest tak naturalna i opiera się na różnych produktach syntetycznych i chemikaliach.

Jednym ze składników aktywnych jest “w 100% czysty kompleks fosfatydyloseryny”. Fosfatydyloseryna jest popularnym związkiem nootropowym wykazanym klinicznie w celu zmniejszenia objawów choroby Alzheimera i innych degeneracyjnych zaburzeń poznawczych. Zostało to również wielokrotnie udowodnione, aby poprawić pamięć.

WebMD.com, na przykład, wyjaśnia, że ​​fosfatydyloseryna jest “prawdopodobnie skuteczna” w leczeniu osłabienia umysłowego związanego z wiekiem i poprawy niektórych objawów choroby Alzheimera.

Polecamy  Składnik kremu Lefery - kwas hialuronowy

Inne kluczowe wymienione składniki to tyrozyna, GABA, Bacopa Monnieri, Alpha GPC, Vinpocetine i Huperzine A – wszystkie z nich są popularnymi nootropami.

Jak dotąd, Neurodall wydaje się być wielkim nootropem. Jednak, jak dowiesz się w następnej sekcji, mamy powody, by sądzić, że Neurodall jest poważnie niedożywiony i prawdopodobnie nie wpłynie na twój mózg w żaden zauważalny sposób.

Czy Neurodall faktycznie działa,
Większość wymienionych powyżej składników została przebadana w warunkach klinicznych lub w ważnych pracach badawczych. Wszystkie są popularnymi związkami nootropowymi.

Ale Neurodall ma jeden poważny problem: producent odmówił podania nam dawki jakiegokolwiek składnika.

Innymi słowy, nie wiemy, czy Neurodall jest ultra-mocną kombinacją sprawdzonych składników nootropowych, czy też jest to kolejna niedostatecznie działająca pigułka kofeinowa ze śladowymi ilościami różnych związków nootropowych.

Zazwyczaj, gdy suplement nootropowy nie podaje swojej dawki, należy założyć, że jest on niewystarczający: dobre nootropy wytwarzane przez renomowanych producentów lubią reklamować swoje potężne dawki. Neurodall podjął przeciwne podejście, co oznacza, że ​​prawdopodobnie nie jest bardzo silny.

Ceny Neurodall
Neurodall ma dziwną politykę cenową. Jeśli zamówisz suplement indywidualnie, zapłacisz 97,95 $. Jednak oszczędności znacząco się zmieniają, gdy kupujesz 3 lub 5 butelek jednocześnie. Istnieje także program “próbny” oparty na subskrypcji, do którego automatycznie zapisujesz się po zakupie (ukryty w drobnym drukiem).

Przeanalizowaliśmy te mylące informacje o cenach, więc nie musisz tego robić. Oto, co wymyśliliśmy:

– 1 butelka: 97,95 USD – 3 butelki: 149,95 USD – 5 butelek: 179,95 USD
– Wszystkie ceny zawierają koszty wysyłki.

Wszystkie zakupy obejmują również obowiązkową subskrypcję w programie autouczenia Neurodall. Jeśli czytasz drobnym drukiem na dole strony zamawiania, zobaczysz, że rejestrujesz się, aby otrzymywać co miesiąc 30-dniową dostawę Neurodall w cenie 69,95 USD za butelkę.

Polecamy  Metoda Alberte Valmosso na haluksy

Możesz skontaktować się z firmą, aby anulować ten program. Jeśli nie anulujesz, będziesz otrzymywać miesięczne przesyłki do końca życia.

Co ciekawe, jeśli spojrzysz na sekcję Warunki korzystania z usługi Neurodall, buyneurodall.com, przekonasz się, że czasami oferowane są ceny rabatowe, które mogą obniżyć cenę o około 20 USD za każdy pakiet wymieniony powyżej. Nie jest jasne, w jaki sposób uzyskujesz dostęp do tej ceny rabatowej, chociaż możesz wysłać wiadomość e-mail do producenta.

Czy powinieneś używać Neurodall do zwiększenia mocy mózgu,
Neurodall jest jednym z wielu nootropów dostępnych dziś w Internecie, które obiecują niesamowite korzyści, nie dostarczając żadnych dowodów, aby w uzasadniony sposób poprzeć te twierdzenia.

Nie znamy nawet pełnej listy składników w tym suplemencie, ani nie znamy dawki żadnego z wymienionych składników. To jest wręcz niebezpieczne, gdy bierzesz suplementy, które wpływają na moc twojego mózgu.

Te powody, w połączeniu z wysokimi cenami i programami typu “zrób to sam” dla Neurodall, nie dają nam powodu, by rekomendować ten dodatek. Dostępnych jest wiele lepszych nootropów za ułamek ceny Neurodall.

Adrianna Loszynska
O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*