PowerUp Premium- rewolucja na rynku suplementów

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Chcesz zbudować imponującą, umięśnioną sylwetkę, ale gubisz się w natłoku ogromu informacji, Porad dotyczących budowania masy mięśniowej jest mnóstwo, ale bez wątpienia ta najistotniejsza brzmi- obserwuj siebie, słuchaj swojego organizmu, patrz, jak ciało reaguje na trening i dietę. Nie ma złotej recepty, każdy potrzebuje innej kaloryczności posiłków, innej intensywności treningu czy urozmaiconej suplementacji. I każdy w innym tempie zauważy zmiany. Miej świadomość, że to tempo nie będzie ekspresowe- nikt nie przemodeluje sylwetki w miesiąc czy dwa, przygotuj się na wielomiesięczną, ciężką i konsekwentną pracę.

Dieta a podstawy treningowe

Podstawową zasadą komponowania diety jest obliczenie zapotrzebowania kalorycznego i stworzenia nadwyżki kalorycznej rzędu 10-20%, na co ma wpływ somatotyp: ektomorfizm, endomorfizm i mezomorfizm. Zapotrzebowanie kaloryczne obliczamy wstępnie określając podstawową przemianę materii ze wzoru:
PPM= 66,5 + (13,7 x WAGA) + (5 x WZROST) – (6,8 x WIEK) dla mężczyzn
PPM= 65,5 + (9,6 x WAGA) + (1,85 x WZROST) – (4,7 x WIEK) dla kobiet.

Następnie należy określić intensywność trybu życia i pomnożyć PPM przez odpowiedni współczynnik: 1,0 dla całkowitego braku aktywności fizycznej; 1, 2 dla bardzo niskiej aktywności; 1, 4 dla dwóch treningów w tygodniu; 1, 6 dla 3- 4 treningów tygodniowo; 1, 8 dla 5 treningów a 2, 0 dla ciężkiej pracy fizycznej i codziennych, intensywnych treningów. Iloczyn PPM i współczynnika aktywności to nasze faktyczne zapotrzebowanie kaloryczne. Ostatnim krokiem jest uwzględnienie somatotypu. Jak określić swój typ sylwetki, Typ budowy ciała określany jest na podstawie proporcji ciała. Endomorfik charakteryzuje się wysokim procentem tkanki tłuszczowej, równomiernie zlokalizowanej na całym ciele oraz dużą siła wyjściową. Zwolnionemu metabolizmowi towarzyszy oporne spalanie tkanki tłuszczowej i duża tendencja do jej przybierania, ale z jednoczesną łatwością budowania masy mięśniowej. Z kolei ektomorfik to szczupłą klatka piersiowa, wąskie ramiona i drobna budowa ciała, z niskim poziomem tkanki tłuszczowej i ubogą muskulaturą. Charakteryzuje się szybkim metabolizmem i koniecznością szczególnego  zbilansowania diety w celu nabrania masy mięśniowej. Natomiast mezomorfik to optymalna, atletyczna sylwetka z szerokimi barkami i wąskimi biodrami, z niską zawartością tkanki tłuszczowej i widocznymi mięśniami, których rozbudowa nie nastręcza większych problemów. Typ budowy bezpośrednio determinuje wymaganą przy treningu siłowym pulę kaloryczną. W celu redukcji tkanki tłuszczowej, obcinamy zapotrzebowanie kaloryczne o 20% w przypadku endomorfika, 15% dla mezomorfika i 10% dla ektomorfika. Z kolei, gdy celem jest rozbudowa masy mięśniowej, zwiększamy zapotrzebowanie kaloryczne o 10%% dla endomorfika, 15% dla mezomorfika i 20% dla ektomorfika. Takie zbilansowanie diety to punkt wyjścia do pracy nad remodelingiem sylwetki. A jakie systemy treningowe okażą się najlepsze,

Polecamy  Kulturystyczny tlenek azotu-Xtreme Nitro

PowerUp Premium – Plan treningowy

Dla osób rozpoczynających przygodę z treningiem siłowym, polecany jest trening Full Body Workout, zakładający ćwiczenie wszystkich partii mięśniowych w czasie jednej sesji treningowej. Trening należy rozpocząć od dużych partii mięśniowych, by następnie pracować nad mniejszymi, stąd preferowana kolejność: nogi, plecy, klatka, barki, biceps, triceps i brzuch. Zalecane są ćwiczenia wielostawowe, na wolnych ciężarach, z częstotliwością  2-4 razy w tygodniu. Taki trening to doskonała okazja do popracowania nad prawidłową techniką i zbudowania podstaw do treningu dzielonego. Split, czyli trening dzielony, polega na ćwiczeniu każdej partii mięśni oddzielnie. Trenowanie danej grupy mięśniowej raz w tygodniu, z dużą intensywnością stymulacji mięśni, daje doskonałe efekty, gdy celem jest budowa masy mięśniowej. Trenować należy z częstotliwością 3- 4 razy w tygodniu, w schemacie 12- 16 serii dla dużych grup mięśniowych i 8- 12 dla małych, z liczbą powtórzeń 6- 12. Klasyczne połączenia partii dla 3 treningów tygodniowo to: klatka piersiowa+ triceps, plecy+ biceps i nogi+ barki lub klatka piersiowa+ biceps, nogi+ barki i plecy+ triceps. Dla 4 treningów w tygodniu proponowane są następujące konfiguracje: klatka piersiowa+ biceps, nogi, barki+ triceps i plecy lub plecy, klatka piersiowa+ barki, biceps+ triceps i nogi. Bez względu na zakres treningu, aby zbudować masę mięśniową, należy przestrzegać kilku podstawowych zasad: wykonuj ćwiczenia złożone, wielostawowe, wykorzystując wolne ciężary, a nie inne rodzaje sprzętu treningowego. I najważniejsze- trenuj z dużym obciążeniem; taki trening z małą ilością powtórzeń powoduje przerost włókien mięśniowych. Nie rezygnuj jednak okazyjnie z treningu z mniejszym obciążeniem i większą liczbą powtórzeń- taki rodzaj wysiłku zwiększa zdolność włókien mięśniowych do wykorzystania tlenu i magazynowania glikogenu oraz sprzyja angiogenezie, co zwiększa efektywność pracy mięśniowej.

PowerUp Premium- składniki

Aby wypracować wymarzoną sylwetkę, musisz działać wielotorowo- odpowiedni trening musi być wspomagany zbilansowaną dietą i suplementacją. W optymalnym doborze suplementów liczy się ich skuteczność, ale także bezpieczeństwo stosowania. Takie wymogi spełnia PowerUp Premium– wieloskładnikowy preparat o kompleksowym działaniu wspomagającym budowanie masy mięśniowej. Formuła HGRX- 3, w skład której wchodzi m. in. 2- Hydroxy- 3- Methoxy-OH2, sprzyja nasileniu procesów anabolicznych bez ingerencji w chwiejny układ hormonalny. Preparat chroni włókna mięśniowe, zwiększa ich elastyczność i redukuje częstość występowania zakwasów. Jako źródło kreatyny, aminokwasów i kwasu mlekowego poprawia zdolności wysiłkowe i regeneracyjne mięśni oraz korzystnie wpływa na  wydolność całego organizmu. Badania kliniczne dowiodły znaczny przyrost masy mięśniowej przy ich zredukowanej męczliwości. To efekty nieosiągalne przy stosowaniu innych suplementów. Efekt działania jest niemal natychmiastowy i zaskakuje intensywnością. Wzrost siły obserwowany jest już od pierwszego treningu, a wizualnie efekty rozbudowy sylwetki- po 2 tygodniach. Szybsza regeneracja mięśni intensyfikuje postępy w pracy nad muskulaturą.

Polecamy  Xtrasize Najskuteczniejszy produkt na rynku na potencję 2018.

PowerUp Premium- dawkowanie

cieszy się dużym uznaniem i zaufaniem sportowców. Dawkowanie to jedna kapsułka dwa razy dziennie, zażywana poposiłkowo i popijana dużą ilością wody. Stopniowo zwiększa się dawkę do 6 dziennie. W przypadku bardzo szybkiej utraty tkanki tłuszczowej, rzędu 6 kg na tydzień, zalecane jest zmniejszenie dawki do 1 tabletki. Tak szybka lipoliza jest jak najbardziej możliwa- badania udowodniły 2, 5 razy szybszą utratę tkanki tłuszczowej po zastosowaniu PowerUp Premiumu. To doskonały środek dla każdego- osób dopiero rozpoczynających treningi siłowe, ukierunkowanych na utratę tkanki tłuszczowej czy budowę masy mięśniowej; dla osób już trenujących, szukających sposobu na zwiększenie efektywności treningu. Także dla kulturystów, których wymagania względem suplementów są bardzo wysokie. Tak wysoka skuteczność skorelowana z całkowitym bezpieczeństwem i brakiem działań niepożądanych stawia PowerUp Premium w czołówce suplementów dla sportowców, zarówno amatorów, jak i zawodowców.

 

Adrianna Loszynska
O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*