Przegląd mitu dietetycznego

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Nauka za tym, co jemy. The Diet Myth to książka o zdrowym odżywianiu wydana w 2015 roku przez Tima Spectora.

Dowiedz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć na temat podręcznika dietetycznego na 320 stron dzisiaj w naszej recenzji.
Czym jest The Diet Myth,

The Diet Myth to książka wydana w maju 2015 roku. Książka została napisana przez faceta o nazwisku Tim Spector, który jest profesorem epidemiologii genetycznej w King’s College w Londynie.

Na przestrzeni 320 stron Tim wyjaśnia różne cechy naszych nowoczesnych diet. Chce rozszyfrować stały “hałas”, którego doświadczamy, gdy “modne diety” mówią nam, że niektóre rzeczy są złe do jedzenia, ale inne rzeczy są dobre do jedzenia.

Tim twierdzi, że większość diet działa jedynie krótkoterminowo i że naukowe różnice między indywidualnymi reakcjami na żywność pozostają niewyjaśnione.

Dlatego wciąż mamy globalny kryzys związany z otyłością. Pomimo miliardów dolarów przeznaczonych na informowanie opinii publicznej o tym, dlaczego zbyt dużo cukru, tłuszczu, białka i braku aktywności fizycznej jest szkodliwe dla naszego zdrowia, ludzie na całym świecie wciąż zmagają się ze swoim ciężarem.

Oto jak Tim wyjaśnia książkę:
“Korzystając z najnowszych odkryć naukowych i pionierskich badań jego zespołu, profesor Tim Spector bada ukryty świat mikrobiomu i demystyfikuje powszechne błędne wyobrażenia na temat tłuszczu, kalorii, witamin i składników odżywczych.”

Książka wyjaśnia różnice między tym, co powoduje, że mikroby się kleją, a tym, jak te mikroorganizmy wchodzą w interakcje z naszym ciałem. Dzięki zrozumieniu działania naszych drobnoustrojów możemy przełamać pomieszanie współczesnych diet i “odzyskać właściwą równowagę naszych przodków”.

Kim jest Tim Spector,
Tim Spector można znaleźć na stronie internetowej: Tim-Spector.co.uk

Jest profesorem Epidemiologii Genetycznej w King’s College w Londynie. Twierdzi, że jest pionierem w dziedzinie drobnoustrojów, genetyki i diety.

Polecamy  Metoda Alberte Valmosso na haluksy

Spector napisał dwie inne książki, które można znaleźć na Amazon przed opublikowaniem The Diet Myth, w tym:

– Identycznie inaczej – Twoje geny rozpakowane
Obie książki starały się wyjaśnić wyjątkowe różnice genetyczne, które powodują, że niektórzy z nas tracą na wadze łatwiej niż inni.

Tim jest także Honorowym Konsultantem w szpitalu Guy’a i St. Thomas’s Hospital. Z biegiem lat opublikował ponad 700 artykułów naukowych, pojawiając się w dokumentach telewizyjnych.

Od 2011 roku Tim jest zaangażowany w największy projekt badawczy dotyczący mikrobiomu w Wielkiej Brytanii, w którym wykorzystuje sekwencjonowanie genetyczne do badania bakterii w jelitach 5000 bliźniaków.

Badania te mają na celu określenie wpływu czynników zewnętrznych – takich jak jedzenie, które spożywamy i sposób, w jaki ćwiczymy – mają na mikroby w naszym jelitach.

Jak działa mit diety,
Jedną z głównych idei The Diet Myth jest to, że nasze flaki są domem dla bilionów “nieznanych wcześniej, ale niezbędnych mikroorganizmów”. Każdego dnia te mikroby trawią żywność i utrzymują nas przy życiu.

Współczesne mody dietetyczne często ignorują te mikroby. To zły pomysł, ponieważ mikroby są pierwszą linią obrony pomiędzy ciałem a pokarmem, który trawi.

Spector przeprowadził własne badania z zespołem w King’s College w Londynie. Miksuje te badania z innymi badaniami naukowymi i badaniami.

Ostatecznie celem The Diet Myth jest nauczenie czytelników, dlaczego powinni porzucać modne diety i objąć zdrową dietę, zdrowe jelita i zdrowe ciało.

Większość The Diet Myth mówi o różnych pokarmach, które powinieneś jeść, aby zachęcić do zdrowego profilu mikrobiologicznego w twoim jelitach. Spis treści zawiera rozdziały takie jak:

Rozdział 3) Tłuszcze: ogółem
Rozdział 7) Białko: zwierzę

Rozdział 11) Węglowodany: niecukry
Rozdział 12) Fibre

Rozdział 15) Zawiera alkohol
Rozdział 16) Witaminy

Wszystkie te rozdziały mają na celu umożliwienie czytelnikom lepszego wglądu w żywność, którą jedzą i które produkty spożywcze mają największy wpływ na ich zdrowie. Potwierdza swoje twierdzenia prawdziwymi dowodami naukowymi – niektóre dowody pochodzą z laboratorium samego Tima Spectora, podczas gdy inne dowody pochodzą z nowoczesnych badań naukowych.

Polecamy  Czym jest napój Diet Duet dla utraty wagi?

Daje to czytelnikom narzędzia, których potrzebują do przeanalizowania współczesnych modów dietetycznych i wybrania komponentów, które działają na ich unikalne ciała. Jeśli masz dość przestrzegania rygorystycznych diet, gdzie ktoś mówi ci, co jeść, to Mit diety powinien być odświeżająco edukacyjną podróżą.

Adrianna Loszynska
O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*