Suplementy do budowy ciała & amp; Rada

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Primal Muscle sprzedaje sportowe suplementy skierowane do kulturystów (i innych miłośników fitnessu), którzy chcą budować szczupłe mięśnie … i dużo tego.

Primal Muscle Company
Primal Muscle ma siedzibę w San Diego w Kalifornii. Mają darmową linię z “Fitness Advisors” na linii, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące produktów. To dobra sztuczka, ponieważ świat suplementów sportowych jest bardzo przytłaczający dla nowych graczy. Doradcy Fitness mogą kierować klientów w kierunku właściwych produktów (Primal Muscle).

Primal Muscle Products
Primal Muscle sprzedaje 15 różnych suplementów bez recepty. Obejmują one od dopalaczy ludzkiego hormonu wzrostu (hGH) i androksybolu (testosteron) do Testibolu i produkty do wsparcia po cyklu. Najczęściej są to spalające tłuszcz związki, obecnie szeroko stosowane przez kulturystów na całym świecie.

Od utraty tłuszczu po budowanie mięśni beztłuszczowych, ich produkty obejmują wszystkie podstawy.
Produkty są objęte gwarancją satysfakcji na całe życie, która oferuje niezadowolonym klientom wymianę na inny produkt o tej samej wartości. Nie zwracają jednak żadnych pieniędzy na tę gwarancję. Każda sprzedaż jest ostateczna.

Tylko jedna otwarta butelka zostanie przyjęta na giełdy. Jeśli byłbyś niezadowolony z produktu, nie powinno być żadnego powodu, dla którego otworzyłbyś drugą butelkę, lub takie jest rozumowanie. Również zamówienia wymiany podlegają innej opłacie za wysyłkę.

Popularne Produkty
Szczegóły dotyczące tylko niektórych produktów:

– Androksybol: Jest to suplement diety, który działa na rzecz zwiększenia naturalnego testosteronu, co, miejmy nadzieję, spowoduje wzrost mięśni. Jest to alternatywa dla wstrzykiwania syntetycznego testosteronu w twoje ciało, a ponieważ po prostu zachęcasz własne ciało do wytwarzania własnego testosteronu, prawdopodobnie jest to o wiele bezpieczniejsze. Podstawowe składniki to korzeń i kora Muira Puama, korzeń longjack i korzeń maca. Wszystkie są naturalnymi składnikami. Koszt: 149,99 USD za 120 kapsułek, czyli 30 dni na dostawę.

Polecamy  5 Bytomski Półmaraton – relacja.

– Mesobolin: Mesobolin jest również naturalny. Jest klasyfikowany jako suplement anaboliczny, który zwiększa syntezę białek, dzięki czemu możesz budować mięśnie szybciej i łatwiej. Zawiera wyciąg z rośliny o nazwie Leuzea, która jest głównym składnikiem aktywnym. Niektórzy twierdzą, że działa lepiej niż Dianabol (steryd). To również kosztuje 149,99 $ za miesięczny zapas.

– Lipotaza: To jest spalacz tłuszczu. W przypadku cyklu “cięcia” budowania ciała pomaga to uzyskać “zgryźliwy” wygląd, który pojawia się, gdy traci się tkankę tłuszczową. Zawiera garcinia cambogia, ekstrakt z nasion guarany, ekstrakt z białej kory wierzby i ekstrakt z zielonej herbaty, wśród innych naturalnych składników. Lipotaza kosztuje 99,99 USD za dostawę 20-dniową.

Primal Muscle ma program partnerski. Oferuje 15% prowizji od każdej sprzedaży, którą dokonujesz. Na ich stronie internetowej twierdzą, że średnie zamówienie wynosi 200 USD. Oznacza to, że za pośrednictwem podmiotu stowarzyszonego podmiot stowarzyszony otrzymuje 30 USD.

Istnieje dedykowany zespół ds. Marketingu, który zajmuje się obsługą klienta dla podmiotów stowarzyszonych.
Zainteresowane strony rejestrują się za pośrednictwem Shareasale. Banery są dostępne i zachęcają do wysyłania wiadomości e-mail “bez spamu”. Czynnikiem wyzwalającym uzyskanie zapłaty za pośrednictwem Shareasale jest 50 USD.

Jedna uwaga na temat możliwości biznesowych z Primal Muscle. Pomaga zrozumieć kulturę budowy ciała i kondycję. Jak widzisz, jeszcze 8 lat temu, suplementy takie jak te sprzedawane przez Primal Muscle były głównie dla małego segmentu populacji. Ten segment był kulturystami.

Teraz jednak wszystko się zmieniło. Wszyscy na siłowniach biorą coś … nawet jeśli to tylko produkt do regeneracji, który zawiera dużo witamin, minerałów i białka. Obejmuje to kobiety, które są teraz zainteresowane mięśniami beztłuszczowymi, bardzo często tak samo jak mężczyźni.

Dla podmiotów stowarzyszonych oznacza to, że rynek bardzo się ostatnio rozwinął. Powinniście uważać, że rynek docelowy to prawie każdy, kto chce się ukształtować lub pozostać w tym stanie.

Polecamy  Nootropic pomaga osiągnąć pełen potencjał
Adrianna Loszynska
O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*