Tibettea Active Joint – właściwości lecznicze

[Głosów:    Average: /5]

  Tibettea Active Joint- właściwości lecznicze

Większość maści, tabletek lub zastrzyków przepisanych w celu leczenia osteochondrozy ma na celu wyeliminowanie głównych objawów choroby. Należą do nich ból w kręgosłupie, ból kończyn i skurcze mięśni. Istnieje jednak lekarstwo, które bezpośrednio wpływa na przyczynę choroby – czynną osteochondrozę stawową o nazwie Tibettea Active Joint.
Jego główną zaletą jest całkowicie naturalny skład, który bez żadnych skutków ubocznych i powikłań, stopniowo normalizuje krążenie wszystkich narządów wewnętrznych i aktywuje procesy odbudowy tkanki kostnej.

Co to jest Tibettea Active Joint

Tibettea Active Joint to nowy produkt do leczenia osteochondrozy, który ma dużą skuteczność. Jeżeli będzie regularnie zażywany nie tylko pozwoli pozbyć się bólu, ale także zatrzyma rozwój choroby. Ma świetną skuteczność dzięki temu, że, składniki herbaty wspierają się wzajemnie swoimi efektami. To pomoże całkowicie pozbyć się osteochondrózy. Tibettea Active Joint dla stawów jest produktem, który może być stosowany zarówno do zapobiegania jak i leczenia.

Problem osteochondrozy

Osteochondroza jest chorobą charakteryzującą się rozwojem zmian dystroficznych w chrząstce stawowej. W zależności od umiejscowienia procesu dystroficznego może to być szyjka macicy, klatka piersiowa i lędźwiowa. Najczęściej pacjenci mają osteochondroza regionu szyjnego i uszkodzenie krążków międzykręgowych. Dokładne przyczyny rozwoju tej choroby nie są znane, ale lekarze sugerują, że może to prowadzić do:

Dziedziczna predyspozycja

Uraz kręgosłupa
Siedzący tryb życia
Niedożywienie (niewystarczające spożycie wapnia w organizmie)
Chroniczny stres
Praca, przy wykonywaniu, której trzeba podnosić duże ciężary.
Osoby z nadwagą. Nadwaga wzmaga nacisk na kręgosłup.
Ludzie, którzy cierpią na skoliozę,
Osoby z zaburzeniami metabolicznymi, hormonalnymi lub sercowo-naczyniowymi

Kobiety, które noszą wysokie obcasy, niewygodne buty.

Sportowcy są bardziej podatni na kontuzje. Stawy i chrząstki, z czasem zniszczone, są coraz bardziej kruche, co może prowadzić do urazów. Dla profesjonalnego sportowca może to oznaczać koniec kariery zawodowej.

Polecane jest picie herbatki Tibettea Active

w profilaktyce osteochondrozy i zapalenia stawów oraz do wzmocnienia tkanki kostnej. Zawsze łatwiej jest uniknąć choroby niż ją leczyć. Herbata ta pozwala również na szybszą regenerację po uszkodzeniu. Poprawia przemianę materii, zatrzymuje wapń w organizmie, łagodzi ból.
Etapy osteochondrozy
Osoby z osteochondrozą narzekają na okresowy ból kręgosłupa, któremu często towarzyszy drętwienie kończyn. Ból może być gorszy przez dochodzi kaszel lub podnoszenie ciężkich przedmiotów. Najmniej charakterystyczne objawy choroby to skurcz mięśni, ograniczenie objętości ruchów i zmniejszenie odruchów.
Właściwości i działania Tibettea Active Joint
Tibettea Active Joint pochodzi z tradycyjnej medycyny, składa się z kilku roślin leczniczych, główne właściwości lecznicze pozwalają na stosowanie go w leczeniu schorzeń ortopedycznych.  W przeciwieństwie do leków farmaceutycznych ma pozytywny wpływ, nie pogarszając stanu mikroflory jelitowej i wątroby. Główne właściwości lecznicze leczniczej herbaty Tibettea Active Joint to:

Pomaga przywrócić elastyczność krążków międzykręgowych (główna przyczyna osteochondrozy.
Ma działanie chondroprotekcyjne (kości i stawy chroni przed degradacją, kości aktywują procesy regeneracji nawet, jeśli są zniszczone). Aktywna pomoc w obszarze kręgosłupa szyjnego, piersiowego, lędźwiowego i bólu w stawach rąk i stóp.
Ma długi efekt przeciwbólowy
Jest źródłem niezastąpionych aminokwasów, które pełnią funkcje budowlane i usprawniają procesy regeneracji tkanek.
Eliminuje stany zapalne i obrzęk stawów.
Poprawia procesy metaboliczne w organizmie.

Dziś Tibettea Active Joint w celu leczenia osteochondrozy jest zalecany dla prawie każdego, ponieważ nie tylko pomaga leczyć chorobę, ale także, aby zapobiec jej rozwojowi. Jego skuteczność została potwierdzona przez szereg badań klinicznych.

Zioła Tibettea Active Joint wspomagają leczenie:

Osteochondroza w odcinku piersiowym kręgosłupa Ból kręgosłupa, ból w klatce piersiowej podczas oddychania, ból podczas zginania, ból w okolicach serca.
Osteochondroza szyjna Słabość, osłabienie widzenia i słuchu, chrapliwy głos, chrapanie, zmniejszona wrażliwość twarzy i dłoni, zmniejszona wrażliwość skóry. Osteochondroza odcinka lędźwiowego kręgosłupa Tępy i ostry ból nerek, zwiększone pocenie się, zimne stopy, zaburzenia erekcji, zaburzenia cyklu miesiączkowego.

Tibettea Active Joint promuje wzrost kości

Naukowcy odkryli, że Tibettea obejmuje grupę substancji chemicznych, które mogą stymulować tworzenie kości i pomagać w spowalnianiu ich przerzedzania. Tibettea Active Joint ma, zatem ogromny potencjał w zapobieganiu i leczeniu osteoporozy. Podczas badań naukowcy odkryli, że zielona herbata zawiera między innymi trzy naturalne substancje chemiczne – EGC, GC i GG. Spośród nich EGC (epigallokatechina) stymuluje klucz do enzymu, który promuje wzrost kości, o 79%. Ponadto niezbędne jest zwiększenie poziomu mineralizacji kości w komórkach. A szczególnie składniki zawarte w zielonej herbacie nie mają toksycznego wpływu na komórki kostne.    Wszystko to świadczy o tym, że Tibettea Active Joint,  naprawdę może mieć pozytywny wpływ na metabolizm tkanki kostnej. Ponadto naukowcy odkryli również, że wysokie stężenia enzymu EKG blokują aktywność tak zwanych osteoklastów, które są komórkami osłabiającymi kości i powodującymi ich przerzedzenie. Tibettea Active Joint to po prostu doskonały asystent. Według japońskich naukowców, tylko 7 filiżanek dziennie, zmniejsza ryzyko chorób układu krążenia o 75% ryzyko zachorowania na raka jelita grubego, co trzeci.

Skład Tibettea Active Joint

Skład herbaty Tibettea Active Joint obejmuje wyłącznie zioła (nie ma innych składników pochodzenia chemicznego):

Oregano – przyspiesza procesy metaboliczne w organizmie, eliminuje objawy zapalenia stawów
Ziele dziurawca – aktywuje procesy odbudowy tkanki stawowej
Mięta – działa przeciwbólowo, normalizuje pracę układu nerwowego
Pokrzywa – eliminuje skurcze mięśni, poprawia przepływ krwi przez naczynia
Dzika róża – źródło witaminy C, poprawia elastyczność naczyń krwionośnych, normalizuje krążenie krwi
Oman – poprawia odporność, oczyszcza krew z toksyn
Lukrecja– źródło witamin niezbędnych do odbudowy tkanki stawowej i kostnej
Kora wierzby – zawiera salicynę, flawonoidy, fenole i garbniki. W związku z tym pomaga przeciwbólowo. Kora ma również działanie przeciwzapalne i jest stosowana w chorobach reumatycznych, dolnym odcinku kręgosłupa, bólach pleców, bólach mięśni.
Zielona herbata – wpływ na metabolizm tkanki kostnej.

Producent przygotowuje herbatę według starodawnej tybetańskiej receptury, która jest utrzymywana w tajemnicy, dlatego dokładne proporcje ziół zawartych w kolekcji nie są znane.

Jak zaparzyć Tibettea Active Joint,

Zaparzanie herbaty jest bardzo proste. Do szklanki należy wsypać do 5 g suszonych ziół i zalać gorącą wodą (200-250 ml), przykryć. Parzenie powinno trwać nie mniej niż dziesięć minut, następnie odkryć i przecedzić herbatkę. Ta herbata jest najczęściej spożywana od 3 do 6 razy dziennie przez 2 do 4 tygodni. Niezalecana dla dzieci w wieku do 12 lat, kobiet w ciąży i karmiących.
Przechowywanie tybetańskiej herbaty jest konieczne w suchym i czystym miejscu, do którego nie przenikają promienie słoneczne. Po otwarciu opakowania jego zawartość należy wsypać do szczelnie zamkniętego szklanego słoika (pomoże to zachować właściwości lecznicze ziół). Okres przechowywania w nieotwartym opakowaniu jest nieograniczony, a w otwartej formie zaleca się przechowywanie Tibettea Active Joint nie dłużej niż trzy miesiące.

Opinie na temat Tibettea Active Joint

Osteochondroza po prostu mnie torturowała. Uważam, że Tibettea Active Joint jest moim ratunkiem dla uporczywego bólu. Dosłownie, po dwóch tygodniach stosowania całkowicie się go pozbyłem i mogę powiedzieć, że zaczęło się nowe życie, w którym nie ma miejsca na ból i cierpienie. Znowu czuję się zdrowy i wyglądam jeszcze młodziej. Biorę ziółka trzy razy dziennie, naprawdę polecam wszystkim.

Marcin z Częstochowy  

Dosłownie kilka lat temu byłem pełen siły i całkowicie zdrowy. Ale ostatnio lekarze postawili rozczarowującą diagnozę – osteochondroza. Powiedzieli, że może to być wynikiem niewłaściwego stylu życia lub odgrywają rolę czynnika dziedzicznego. Ojciec i matka również cierpią z powodu bólu pleców. Polecono mi kupić Tibettea Active Joint, która pomaga złagodzić ból stawów i wspomóc leczenie. Dosłownie miesiąc później miałem zdrowe stawy. Ponownie, byłem w stanie wytrzymać wysiłek fizyczny, ból jest praktycznie zakończony.
Adama z Koszalina

   Próbowałam na wiele sposobów w leczeniu osteochondrozy, ale ból w plecach wciąż był nie do wytrzymania. Koleżanka doradziła mi Tibettea Active Joint, kupiłam i nie żałuję. Miesiąc później ból zniknął, myślę, że pomogła mi ta magiczna herbatka.
Jola z Bydgoszczy

 

O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*