Usługa dostarczania ekologicznej smoothie-Green Blender

[Głosów:    Average: /5]

Green Blender to nowa usługa dostarczania żywności, która co tydzień dostarcza żywność organiczną do domu. Oto nasza recenzja Green Blender.

Czym jest Green Blender,

Zielony Blender to usługa dostarczania żywności, która obiecuje dostarczanie “organicznych składników do koktajli pożywienia” do domu raz w tygodniu.

Zielony Blender ma na celu rozwiązać jeden problem, z którym ludzie borykają się na co dzień: zdrowe odżywianie jest dobre dla ciebie, ale zdrowe odżywianie jest również trudne. Trzeba kupować odpowiednie artykuły spożywcze, wybierać odpowiednie produkty spożywcze i stale uzupełniać szafki.

Mając to na uwadze, Green Blender ma rozwiązanie:

“Zielony Blender sprawia, że ​​korzystanie z niego jest przyjemnością i przyjemnością. Dostarczamy doskonale porcjowane składniki i smaczne przepisy, aby mieszać najlepsze koktajle w domu. Pozyskujemy tylko najwyższej jakości owoce, warzywa i pożywienie. ”

Możesz dostosować swoje dostawy, aby pasowały do ​​Twojego unikalnego harmonogramu. Wysyłka jest bezpłatna dla wszystkich klientów. Przepisy zmieniają się również z tygodnia na tydzień – więc nie powinieneś znudzić się tymi samymi rzeczami w kółko.

Usługa jest wyceniona na około 50 USD tygodniowo lub 5 USD za koktajl. Obecnie jest dostępny tylko w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych (firma ma siedzibę w Nowym Jorku), ale wkrótce może pojawić się ogólnokrajowa ekspansja.

Jak działa zielony mikser,
– Co tydzień otrzymujesz 5 nowych receptur smoothie

– Dostajesz również wszystkie wstępnie porcjowane składniki potrzebne do zrobienia 10 smoothies (12 uncji każdy)
– Green Blender twierdzi, że wszystkie przepisy “są ręcznie wytwarzane przez czołowych dietetyków, aby zapewnić im smak i składniki odżywcze”.

– Ty pijesz swoje koktajle tygodniowo, aby stać się zdrowszym (Zielony Blender reklamuje określone korzyści, takie jak czystsza skóra, utrata masy ciała, klarowność umysłowa, zwiększona energia i zmniejszone ryzyko raka i chorób serca).

– Wszystkie przepisy mają na celu przygotowanie dwóch porcji koktajli 12 uncji smoothies – dzięki czemu możesz dzielić się z kimś, kogo kochasz “lub kochać siebie dwa razy więcej”

– Możesz wstrzymać lub anulować subskrypcję w dowolnym momencie
Zasadniczo co tydzień dostajesz pudełko pełne owoców i warzyw wraz z wydrukowaną listą przepisów, porad zdrowotnych i sugestii dotyczących przechowywania. Pokarm wchodzi w worki Ziploc i jest dostarczany w kartonowym pudełku. Przez kilka pierwszych koktajli możesz używać świeżych owoców i warzyw. W przypadku koktajli w późniejszym tygodniu możesz zamrozić niektóre torby.

Według przeglądu na LoveLifeSurf.com, firma również zajmuje się prośbami alergologicznymi. Oto, co ten recenzent miał do powiedzenia:

“Jedyną rzeczą, która mnie martwiła, były moje alergie pokarmowe. Mam wiele alergii na orzeszki ziemne, orzechy, niektóre rośliny strączkowe i kilka innych rzeczy. To często sprawia, że ​​otrzymywanie pakowanych składników jest dla mnie trudne. Podczas gdy Green Blender nie mógł stworzyć dla mnie niestandardowego pudełka, udało im się wymienić niektóre składniki, np. Nasiona słonecznika zamiast migdałów i tahini zamiast masła migdałowego. Doceniam ten wysiłek. ”

Recenzent ostrzegł, że wszystkie składniki są porcjowane, pakowane, i złożone w tym samym obiekcie – więc osoby z poważnymi alergiami pokarmowymi mogą wymagać nieco większej ostrożności.

Przykładowe zielone przepisy na blendery
W chwili pisania tego artykułu, oto kilka z przepisów, które GreenBlender wysyłał w tym tygodniu:

– Superfruit Refresh Smoothie (owoce noni, siemię lniane i orzechy nerkowca) – Kabocha Squash z smoothie z mango – Lucuma Pecan Cocktail – Braeburn Apple Tea – Coconut Wakeup – Concord Grape Gulp – Protein Carrot Cake

Zobacz całą listę poprzednich receptur i mikstur firmy tutaj.
Możesz również znaleźć dodatkowe przepisy na smoothie i porady dotyczące smoothie na oficjalnym blogu Green Blender: Greenblender.com/smoothies/

W tym blogu pojawiły się ostatnio takie artykuły jak “21 pysznych słodkich ziemniaków”, “Różnica między kakao i kakao” oraz “5 superfoodów, które zaskoczą Twoje Tasteebuds”.

Jak zapisać się do GreenBlender
Zarejestruj się na Green Blenderze na oficjalnej stronie rejestracji tutaj: GreenBlender.com/join

Kosztuje 49 USD tygodniowo, który kosztuje 4,90 USD za koktajl. Jest to tańsze niż kupowanie porównywalnego smoothie w większości salonów smoothie w USA, ale nie za dużo.

Usługa dostawy jest obecnie dostępna dla “większości części północno-wschodnich Stanów Zjednoczonych”. Ponieważ świeże składniki są dostarczane co tydzień, firma nie jest jeszcze wysyłana na cały kraj.

Usługa wyraźnie wspomina, że ​​jest dostarczana do większości części Nowego Jorku, Connecticut, Delaware, Maryland, Massachusetts, Rhode Island, New Jersey, Pensylwanii, Wirginii, Vermont, Waszyngtonie i Zachodniej Wirginii.

Klienci w rejonie Nowego Jorku otrzymają dostawę kurierem. Nie musisz być w domu, aby odebrać przesyłkę.

Po zarejestrowaniu się w programie GreenBlender możesz wpisać kod pocztowy, aby sprawdzić, czy usługa jest dostępna w Twoim regionie.

Zielony Blender – wyzwanie Vitamix
Zielony Blender wyraźnie reklamuje coś, co nazywa się Wyzwaniem Vitamix. Green Blender i Vitamix wydają się mieć bliskie relacje: aby uzyskać najlepsze wyniki, Green Blender zaleca używanie mikstur Vitamix ze swoimi składnikami.

Vitamix to 65-letnia firma blender, która niedawno powróciła na rynek zdrowej żywności. Jego blendery mogą być drogie (400 USD +), ale robią dobrą robotę mieszania żywności otrzymywanej w zamówieniu GreenBlender.

Wyzwanie Green Blender Vitamix to 60-dniowe (8 tygodni) “wyzwanie”. “Wyzwanie” polega po prostu na subskrybowaniu Zielonego Blendera w ramach jednego z trzech różnych planów. Dwa z planów dają ci mikser:

– Wyzwanie BYOB: 44,99 USD tygodniowo przez 8 tygodni (przynieś swój własny mikser)
– Standardowe wyzwanie Vitamix: 77,99 USD tygodniowo przez 8 tygodni (oprócz subskrypcji otrzymasz mikser Vitamix Standard Regonditioned)

– Wyzwanie Vitamix S30: 88,99 USD tygodniowo przez 8 tygodni (oprócz subskrypcji otrzymasz mikser Vitamix S30)

Naprawdę nie ma tu “wyzwania”. Po prostu kupujesz rzeczy firmy i bierz ją na 8 tygodni.

O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*