Xtreme NO2 Muscle Booster & amp; Budowniczy,

[Głosów:0    Średnia:0/5]

TestoStaxx to nowy suplement wzmacniający testosteron, który pomaga mężczyznom w doładowaniu ich ciał. Oto nasza recenzja TestoStaxx.

Co to jest TestoStaxx Xtreme NO2,
TestoStaxx to suplement diety, który obiecuje zwiększyć poziom testosteronu przy użyciu naturalnych składników.

Dodatek jest dostępny za pośrednictwem oferty próbnej dostępnej wyłącznie dla mieszkańców USA. Przyjmując suplement codziennie, producent TestoStaxx twierdzi, że możesz cieszyć się korzyściami takimi jak:

– Osiągaj lepsze mięśnie – Trwaj dłużej dzięki zwiększonej wytrzymałości – ulepszaj swoje ciało szybciej – utrzymuj wydajność szczytową, kiedy jej potrzebujesz

Wszystkie te korzyści są prawie takie same, jak korzyści z innych suplementów wzmacniających testosteron. Wszyscy obiecują dać dodatkowy zastrzyk energii podczas korzystania z naturalnych składników. Czy TestoStaxx jest zbyt dobry, aby mógł być prawdziwy, A może jest to diament trudny do podrobienia, jeśli chodzi o zwiększenie poziomu testosteronu, Dowiedzmy Się.

Jak działa TestoStaxx,
TestoStaxx robi wiele odważnych obietnic. Twierdzi, że nie ma “żadnych szkodliwych efektów ubocznych” i że wszystkie składniki zostały “naukowo sprawdzone”.

Biorąc suplement codziennie, możesz odzyskać część testosteronu, który straciłeś przez lata i odzyskać siłę, męskość, popęd seksualny i wytrzymałość, które miałeś, gdy byłeś młodszy.

Jak działa TestoStaxx,
Niestety, producent TestoStaxx nigdy nie przekazuje nam tak ważnych informacji. Cała strona sprzedaży i opakowanie produktu poświęcone są informowaniu nas o zaletach suplementu oraz o tym, jak wspaniale się poczujesz po jego przyjęciu. Nigdy właściwie nie wiemy, jak działa dodatek, a nawet jakie składniki są używane w formule.

W rzeczywistości jedyną prawdziwą wskazówką dla TestoStaxx jest to, że firma prowadzi link do dwóch badań Tribulus Terrestris na dole strony. Tribulus Terrestris jest dobrze znanym naturalnym związkiem znajdującym się w dziesiątkach popularnych boosterów testosteronu. Niestety, testy naukowe nigdy nie łączyły Tribulusa Terrestrisa z wyższymi poziomami testosteronu, chociaż wykazano, że poprawia libido i dobre samopoczucie seksualne.

Polecamy  Łyska - Krem dla łuszczycy - Sprawozdania konsumentów

Jak wyjaśnia Examine.com,
“Korzenie poprawiają libido i dobre samopoczucie bez wpływu na testosteron, podczas gdy owoce wydają się potencjalnie chronić funkcje narządów.”

Nawet jeśli TestoStaxx użył wysokiej dawki Tribulusa (zalecana dawka wynosi 450 mg na dzień w celu zwiększenia libido), ten składnik aktywny nie wykazał wzrostu testosteronu.

Te dwie linki do badań Tribulusa Terrestrisa, nawiasem mówiąc, to zerwane linki, które nigdzie nie znikają. Nawet przy tak skąpej informacji nie wiemy nic o działaniu TestoStaxx.

Składniki TestoStaxx
Producent TestoStaxx odmówił ujawnienia swojej listy składników. Nie ukrył nawet swoich składników za zastrzeżoną formułą: po prostu odmawia ujawnienia któregokolwiek ze składników użytych w suplemencie.

To ogromna troska o każdy suplement diety. Ale jest to szczególnie ważne, gdy suplement twierdzi, że zmienia poziomy hormonów w organizmie i celuje w jeden z najważniejszych procesów twojego ciała.

W innych wzmacniaczach testosteronu widzieliśmy podejrzanych producentów, którzy “oszukiwali” użytkowników, myśląc, że mają wyższy poziom testosteronu, ponieważ zawierają duże ilości środków pobudzających, takich jak kofeina. Bierzesz pigułkę, doświadczasz energii i zakładasz, że twój testosteron został podniesiony.

Brak informacji o składnikach dla TestoStaxx jest wyjątkowo podejrzany i prowadzi nas do przekonania, że ​​dodatek nie jest dumny ze swoich składników i stara się ukryć te informacje przed uczciwymi klientami.

Ceny TestoStaxx
TestoStaxx ma wyraźnie pewne problemy, jeśli chodzi o wyjaśnienie jego składników i metod działania. Jeśli te problemy nie uruchomią alarmów ostrzegawczych w twojej głowie, to system cenowy podobny do oszustwa.

TestoStaxx reklamuje bezpłatną wersję próbną za jedyne 5,97 USD. Zamawiasz wersję próbną, uiszczasz opłatę za pomocą karty kredytowej i oczekujesz, że spodoba ci się mała butelka TestoStaxx za tę zniżkową cenę.

Butelka dodatku Xtreme No2 jest również dołączana do tej oferty próbnej.
W rzeczywistości jest to tylko oszustwo, które może nakłonić użytkownika do wprowadzenia informacji o karcie kredytowej. Jeśli przeczytasz drobnym drukiem sekcji warunków i warunków, zobaczysz tę kluczową informację:

Polecamy  Alkohol może przyspieszać rozwój raka

“Przesyłając, zgadzasz się na przeczytanie i zaakceptowanie naszych Warunków korzystania z usługi, a po upływie 14-dniowego okresu próbnego jesteś zapisany do naszego programu członkowskiego za 78,62 $ plus koszty przesyłki miesięcznie. Możesz anulować w dowolnym momencie dzwoniąc pod numer 844-289-4510. ”

Tak więc, chociaż proces reklamowany jest jako kosztujący tylko 5,97 USD, ostateczna cena, którą płacisz, wynosi 78,62 USD.
Następnie producent zakłada, że ​​podobał Ci się suplement tak bardzo, że chcesz otrzymywać comiesięczne przesyłki do końca życia w cenie 78,62 $ + 5,97 $ za wysyłkę.

Nawet jeśli TestoStaxx był dobrym suplementem żywieniowym, 80 $ to zbyt wysoka cena, aby zapłacić za wzmacniacz testosteronu. Istnieje mnóstwo świetnych zawodników dostępnych za połowę tej ceny lub mniej.

Kto sprawia, że ​​TestoStaxx,
TestoStaxx wzbudziło złość wielu klientów za sprawą oszustwa i fałszywych cenników.

Więc kto dokładnie robi TestoStaxx, Strona firmy Kontakt, Testostaxx.com/contact.html zawiera bardzo mało informacji. Twierdzi jedynie, że firma ma siedzibę w Westport, CT 06880 i że możesz skontaktować się z firmą pocztą elektroniczną pod adresem [email protected] lub telefonicznie pod numerem 1-844-289-4510.

Polityka prywatności firmy mówi również:
“TestoStaxx dba jest właścicielem i / lub prowadzi sieć witryn oferujących różnorodne produkty i usługi”

Nie jest jasne, gdzie produkuje się TestoStaxx, skąd pochodzą jego składniki i w jakim obiekcie jest wytwarzana formuła. Kiedy producenci nie wspominają o tych informacjach, często wynikają z tego, że suplementy pochodzą z niskiej jakości źródeł w krajach rozwijających się – a nie z zatwierdzonej przez FDA placówki w Ameryce.

Czy powinieneś używać TestoStaxx do zwiększenia poziomu testosteronu,
TestoStaxx to kolejne oszustwo przypominające testosteron, które ma jeden cel: kradzież informacji o Twojej karcie kredytowej i pobranie maksymalnej kwoty dozwolonej zgodnie z postanowieniami sekcji Warunki.

Producent suplementów nie ujawnia absolutnie żadnych informacji na temat formuły ani sposobu działania suplementu. Na pewno nie ma naukowych dowodów na poparcie zuchwałych twierdzeń producenta.

Polecamy  Dieta DASH ciśnienie w normie

W rzeczywistości składniki TestoStaxx mogą być niebezpieczne: składniki obiecują podwyższenie poziomu testosteronu. Za każdym razem, gdy coś jest skierowane na hormon w twoim ciele i nie wymienia jego składników, może poważnie zepsuć cię.

Adrianna Loszynska
O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*