Zmniejsz ryzyko ataku serca-Cardiax 3N Pro

[Głosów:    Average: /5]

Recenzja Cardiax 3N Pro – czy warto ją wypróbować,

Cardiax 3N Pro to suplement układu sercowo-naczyniowego, który wykorzystuje coś zwanego DPA – kwas tłuszczowy – w celu zmniejszenia ryzyka zawałów serca i udarów mózgu. Oto nasza recenzja Cardiax 3N Pro.

Czym jest Cardiax 3N Pro,

Cardiax 3N Pro to suplement diety skierowany do starszych mężczyzn i kobiet, którzy chcą zmniejszyć ryzyko zawału serca i udaru mózgu.

Suplement używa składnika zwanego DPA, który opisuje jako “brakujące ogniwo”, które lekarze zdali sobie sprawę, że jest lepszy od kwasów tłuszczowych omega-3. Łącząc DPA z DHA i EPA (dwa najczęstsze kwasy tłuszczowe występujące w suplementach kwasów omega 3), Cardiax 3N Pro obiecuje zapewnić “maksymalne wsparcie” dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego.

Jak działa Cardiax 3N Pro,

DPA twierdzi, że jest szczególnie skuteczny w zwalczaniu poziomu cholesterolu i trójglicerydów – oba te czynniki stanowią główne czynniki ryzyka zawału serca i udaru mózgu.

Zazwyczaj DHA i EPA są stosowane w celu zmniejszenia ryzyka zawału serca i udaru mózgu. Są to kwasy tłuszczowe, które można znaleźć w dowolnym suplemencie kwasów omega-3.

Cardiax 3N Pro wybrał zamiast stosowania DHA i DHA oraz EPA, z których wszystkie “współpracują, aby lepiej obniżyć poziomy lipidów we krwi”, według producenta.

Twórcy Cardiax 3N Pro twierdzą, że DPA przewyższa DHA i EPA. Jest bardziej biodostępny niż tradycyjne kwasy tłuszczowe – które muszą być zmetabolizowane i wchłonięte przez twoje ciało, aby działać.

Co ciekawe, DPA jest w rzeczywistości przekształcany w EPA i DHA po wejściu do twojego ciała. Twoje ciało przekształca DPA w kwas tłuszczowy na podstawie niższych poziomów, niezależnie od tego, które masz w swoim systemie.

Twórcy Cardiax 3N Pro opowiadają o zaletach DPA, w tym o tym, jak chroni ona ściany tętnicy, wzmacnia serce i zapewnia szereg innych korzyści.

Często pojawiają się wzmianki o byciu “zatwierdzonym przez lekarza”. Sama strona jest wypełniona obrazami lekarzy, co prowadzi do przekonania, że ​​lekarze potwierdzili te korzyści.

W rzeczywistości Cardiax 3N Pro nie łączy się z jednym badaniem naukowym, które wzmacnia jakiekolwiek z jego rzekomych korzyści. Wydaje się, że suplement nie został poddany żadnym badaniom klinicznym. Tak więc producent składa ogromne roszczenia, ale nigdy nie popiera tych twierdzeń solidnymi dowodami.

Nutrinity Cardiax 3N Pro skladniki

Oto, jak wygląda strona opakowania Cardiax 3N Pro:

Jak widać, w każdej porcji kapsułki Cardiax 3N Pro znajduje się 1000 mg oleju rybnego, dostarczając 300 mg EPA i 200 mg DHA wraz z 30 mg DPA – co nie jest typowe dla innych suplementów kwasów tłuszczowych.

DPA oznacza D-fenyloalaninę. Nie był on przedmiotem szeroko zakrojonych badań i wydaje się, że nie jest dobrze rozumiany. Jedno źródło sugeruje, że zwykła dawka wynosi od 500 do 2000mg w leczeniu przewlekłego bólu, a ty przyjmujesz tę dawkę 2 do 4 razy dziennie.

Tymczasem Klinika Mayo donosi, że dzienna zalecana dawka EPA i DHA w celu zmniejszenia ryzyka choroby serca wynosi 6 kapsułek po 160 mg EPA i 100 mg DHA. Większe dawki zostały bezpiecznie podjęte bez zaobserwowanych skutków ubocznych i nie ma górnego limitu dla bezpiecznego spożycia kwasów tłuszczowych omega.

To sprawia, że ​​dawka w Cardiax 3N Pro wydaje się stosunkowo mała w porównaniu z tradycyjnymi suplementami układu sercowo-naczyniowego – większość z nich jest dostępna za znacznie niższą cenę niż Cardiax 3 N Pro.

Jeśli Klinika Mayo zgłasza, że ​​twoja dzienna dawka EPA powinna wynosić 960 mg, a DHA powinno wynosić 600 mg, wtedy musisz wziąć wiele porcji Cardiax 3N Pro, aby zbliżyć się do tej dawki.

Dowody naukowe dla Cardiax 3N Pro

W dziale “Często zadawane pytania” Cardiax 3N Pro jest jedno pytanie, które prosi producenta o przeprowadzenie badań wspierających jego oświadczenia zdrowotne. Oto ich odpowiedź:

“Jesteśmy przekonani, że ty – i twoi lekarze – pokochasz Cardiax 3N Pro – zasilany przez mikrofibrylowane urządzenie DPA! W rzeczywistości, kiedy klikniesz tutaj, odkryjesz niesamowite przełomowe badania przeprowadzone nad “brakującym ogniwem” w zdrowiu serca – DPA. ”

Jedynym problemem z tym stwierdzeniem jest to, że słowo “tutaj” nie prowadzi do żadnej strony. Nie ma linku.

Innymi słowy, nie ma dowodów naukowych ani badań klinicznych, że suplement działa tak jak w reklamie.

To niepokojące za każdym razem, gdy bierzesz suplement, który obiecuje wpłynąć na kluczowe procesy zachodzące w twoim sercu. Chcielibyśmy zobaczyć więcej dowodów na to, że Cardiax 3N Pro działa tak, jak jest reklamowane.

Cennik Nutria Cardiax 3N Pro

Nutrinity Cardiax 3N Pro jest dostępny w następujących cenach:

– 1 butelka: 67 USD – 4 butelki: 134 USD – 8 butelek: 199,60 USD
Dodatek jest dostępny wyłącznie online za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Nigdy nie znajdziesz go w żadnej aptece, sklepie spożywczym lub innym sklepie.

Zachowaj ostrożność przy zamawianiu Cardiax 3N Pro: domyślnie formularz zamówienia sprawdza pole z napisem “Wyślij mi świeżą dostawę co 30 dni”. Jeśli zaznaczysz to pole, twoje zamówienie zostanie wysłane do Ciebie ponownie (a twoja karta kredytowa zostanie obciążona ponownie) co 30 dni (co 240 dni, jeśli zamówisz pakiet 8 butelek).

Jeśli zarejestrujesz się w programie autoship, dostaniesz 10% zniżki na swoje zamówienie i staniesz się członkiem klubu “VIP Membership”.

Kto sprawia, że ​​Cardiax 3N Pro,

Cardiax 3N Pro jest produkowany przez firmę Nutrinity, Inc., będącą producentem suplementów odżywczych. Firma ta jest odpowiedzialna za niewielką liczbę innych suplementów diety dostępnych obecnie na rynku, w tym Nutrinity Biotica 365 Pro.

Oficjalna nazwa firmy nie jest tak naprawdę Nutrinity: to Ultimate Media Systems, Inc., która prowadzi działalność pod nazwą Nutrinity.

Wydaje się, że ta firma jest powiązana z innym suplementem zdrowia serca o nazwie OmegaK Krill Oil w taki czy inny sposób (OmegaK Krill Oil to pierwszy wynik wyszukiwania, który pojawia się w Google Nutrinity).

Czy należy przyjmować Cardiax 3N Pro w celu zmniejszenia ryzyka zawału serca i udaru mózgu,
Cardiax 3N Pro twierdzi, że jest jednym z najlepszych suplementów zdrowia serca, które można kupić za pieniądze.

W rzeczywistości zawiera stosunkowo niską dawkę EPA / DHA w porównaniu do innych suplementów kwasów omega. Dodatkowo suplement kosztuje aż 70 USD za jednomiesięczną dostawę – czyli o wiele więcej niż przyzwyczajenie do suplementów kwasów tłuszczowych omega.

Mówiąc prościej, można znaleźć lepsze suplementy kwasów tłuszczowych omega za niższą cenę w Internecie od dowolnego sprzedawcy. Znajdziesz tu również suplementy o wiele więcej dowodów naukowych i testów niż Cardiax 3N Pro – które nie zawierają żadnych badań klinicznych ani badań, które miały miejsce.

O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*