Zmniejszyć bóle stawów i poprawić mobilność

[Głosów:    Average: /5]

Arthrem to suplement diety, który pomaga zmniejszyć ból stawów i poprawić mobilność. Oto nasza recenzja Arthrema.

Czym jest Arthrem,
Arthrem jest wspólnym suplementem bólu wytwarzanym przez nowozelandzką firmę o nazwie Promisia. Suplement ten pomoże zmniejszyć ból stawów, jednocześnie poprawiając mobilność

Jednym z kluczowych składników suplementu jest Artemisia annua, starożytny chiński ekstrakt ziołowy, który nadaje nazwę suplementowi.

Składnik ten, w połączeniu z innymi naturalnymi składnikami w Arthrem, rzekomo podnosi poziom antyoksydantów w twoim ciele, aby poprawić ogólny stan zdrowia stawów.

Wszystkie składniki w Arthrem są w 100% naturalne. Jeden pakiet Arthrem zawierający 30 dni dostaw (60 kapsułek) kosztuje 59.97 USD.

Można jednak znaleźć dodatek sprzedany na niektórych stronach internetowych w Nowej Zelandii po cenach już od 28,50 USD NZD (19,23 USD) za miesięczną dostawę.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć najlepszy wspólny suplement
Jak działa Arthrem,

W przeciwieństwie do niektórych wspólnych formuł wsparcia, Arthrem nie zawiera wyczerpującej listy składników. Zamiast tego zawiera tylko 150 mg na porcję zastrzeżonego ekstraktu zawierającego dwa składniki: Artemisia annua i olej z pestek winogron.

Formuła działa za pomocą kombinacji przeciwutleniaczy, które pochodzą z polifenoli i innych związków bioaktywnych.

Jednym z głównych źródeł przeciwutleniaczy w formule jest ziarno Artemisia annua. Nasiona są uprawiane na dużych wysokościach w Szwajcarii, a następnie zbierane przy użyciu tradycyjnych metod. Producent Arthrem twierdzi, że te tradycyjne metody “pomagają w pełni zachować wartość odżywczą”.

Po zebraniu nasion transportuje się je do Nowej Zelandii, gdzie ekstrahuje się związki w nasionach.

Tymczasem polifenole w formule pochodzą z oleju z pestek winogron.
Wszystkie te składniki zapewniają środki przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwpasożytnicze, które poprawiają ruchomość stawów i zmniejszają ból.

Co to jest ekstrakt z Artemisia Annua,
Ekstrakt z artemisia annua jest również znany jako słodki piołun lub słodki muszek owocówki. To kluczowy składnik Arthrem.

Oto niektóre z rzeczy, które znamy na temat ekstraktu z Artemisia annua zgodnie z dotychczas przeprowadzonymi badaniami naukowymi:

– Chińska farmakopea wymienia suche zioło jako lek na gorączkę i malarię
– W starożytnych chińskich zabiegach zioło przygotowuje się w ilości 4,5 do 9 gramów wysuszonego produktu

– Jednym z kluczowych związków chemicznych w ekstrakcie Artemisia annua jest artemisinin. Zawartość artemizyniny w ekstrakcie Artemisia annua waha się od 0,02% do 1,1% suchej masy.

– Zioło może mieć działanie przeciwnowotworowe. W niektórych badaniach stwierdzono, że składnik “znacząco hamuje angiogenezę, a także indukuje apoptozę”, co oznacza, że ​​może zabijać komórki nowotworowe. Wyciąg z ziół może działać szczególnie dobrze w leczeniu raka piersi i białaczki.

Arthrem Ingredients
Arthrem wytwarza się z 150 mg ekstraktu z Artemisia annua, jak również z oleju z pestek winogron, gliceryny, żelatyny i waniliny.

Produkt posiada certyfikat potwierdzający, że nie zawiera kukurydzy, pszenicy ani glutenu.
Jak korzystać z Arthrem

Producent Arthrem zaleca przyjmowanie jednej kapsułki dwa razy dziennie, raz rano i raz wieczorem.

Na opakowaniu produktu znajduje się również ostrzeżenie: “Niektórzy użytkownicy mogą odczuwać wtargnięcie lub posmak w ciągu pierwszych kilku tygodni.” Jeśli był to problem podczas przyjmowania leku Arthrem, należy przechowywać kapsułki w lodówce lub zamrażarce lub kapsułki z jedzeniem lub dużą szklanką mleka lub wody.

Producent podaje, że użytkownicy Arthrem zauważą poprawę objawów bólu stawów w ciągu kilku dni lub tygodni, chociaż niektóre osoby mogą odczuwać poprawę przez 8 tygodni lub dłużej.

Jak kupić Arthrem
Arthrem jest dostępny online na Arthrem.com, gdzie jest wyceniony na 49,97 USD za 30 dni dostaw.

Strona oferuje również 90-dniową dostawę Arthrem z 35% oszczędności: możesz zapłacić 97 $ za 90 dni dostaw.

Arthrem.com twierdzi, że jest jedynym miejscem w Stanach Zjednoczonych, gdzie można kupić Arthrem. Nie jest dostępny w żadnym amerykańskim sklepie ze zdrową żywnością, aptekach ani punktach sprzedaży detalicznej.

Możesz jednak kupić go online na niektórych stronach internetowych w Nowej Zelandii. NetPharmacy.co.nz oferuje na przykład pakiet Arthrem 60 kapsułek (30 dni na dostawę) za 28,50 USD NZD lub 19,23 USD. Oferują dostawy międzynarodowe w oparciu o stawkę za kilogram.

O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*