Zwycięzca w Shark Tank ABC

[Głosów:    Average: /5]

Czy dodanie suplementu naprawdę czyni cię mądrzejszym,
Zawsze szukając kolejnego wspaniałego produktu do poprawy neuro-, natknęliśmy się na Cerebral Success , produkt, który określa się jako dodatkowy suplement mózgowy.

Jeśli nie znasz tego rynku, jest on stosunkowo nowy, chociaż składniki większości wzmacniaczy mózgu są naturalne i były używane przez niektóre kultury od wieków do wszelkich celów związanych z dobrym samopoczuciem.

Czego szukamy w pigułce mózgu …
Ponieważ rzeczywiście istnieje nootropik, jako że suplementy wzmacniające mózg są czasami nazywane, zawsze szukamy badań. Jeśli pigułka mózgowa nie wyszczególnia jej składników, nie możemy sprawdzić wyników badań, aby podnieść czerwoną flagę.

Pierwszą rzeczą, której szukamy, jest nauka, której celem jest popieranie roszczeń.
Po drugie, szukamy jakości. Jeśli wiesz coś na temat suplementów, to wiesz, że te złe mają wypełniacze, barwniki i lepiszcza.

Te dobre są jak najbliżej 100% czyste i oznaczone jako “klasa farmaceutyczna”.
Po trzecie, sprawdzamy wyłączenie “negatywnych skutków ubocznych” dla pigułki. Jeśli znajdą się z przodu, wspominają, że jakikolwiek suplement może mieć skutki uboczne, ale mamy nadzieję, że negatywne skutki uboczne będą rzadkie.

Następnie sprawdzamy koniec działalności, porównując strukturę cen i czytanie drobnego druku na warunkach.

Wreszcie sprawdzamy referencje. Chcemy zobaczyć prawdziwych ludzi korzystających z produktu i chcemy zobaczyć, co o nim myślą. Sprawdzamy również Amazon, za ich renomowanych opinii klientów. Niektóre wzmacniacze mózgu nie są jednak sprzedawane w Amazon, więc nie zawsze jest to możliwe.

Co znaleźliśmy w Cerebral Success SmartX
– 1. Nauka. Trzeba powiedzieć, że Cerebral Success z pewnością stawia przed nimi swoją naukę! SmartX, ich produkt, zawiera 12 głównych składników nootropowych, z których każdy jest szczegółowo wyjaśniony na ich stronie internetowej. Mówi, co każdy element robi dla twojego mózgu, który jest nie tylko fascynujący, ale bardzo pomocny i uspokajający. Ale to nie wszystko …

Następnie w sekcji “Składniki” znajduje się duże czarne pole z informacją “Kliknij tutaj, aby przejść niezależne badania naukowe”. I na pewno wystarczy przejść do większej liczby badań, niż chcesz przeczytać … z linkami do rzeczywistych źródeł. Źródła znajdują się w sekcji National Institutes of Health amerykańskiej Biblioteki Narodowej Medecine. Imponujące – zrobiło z nas wierzącego.

– 2. Jakość. Cerebral Success stwierdza, że ​​ich produkt SmartX jest w 99% czysty, co z pewnością kwalifikuje się do klasy farmaceutycznej.

– 3. Uczciwość w zakresie skutków ubocznych. Brain Success jest całkowicie przejrzysty.
Przyznają, że suplementy:

“… dostarczają organizmowi naturalnych składników odżywczych lub wzmacniają naturalne procesy. Dlatego negatywne skutki uboczne są rzadkie. Jednak ze względu na zwiększony przepływ krwi i składników odżywczych do mózgu, ten suplement może wywoływać lub nasilać bóle głowy. ”

Dziękujemy za powiadomienie nas, a teraz otrzymaliśmy ostrzeżenie.
– 4. Struktura cen. Cerebral Success jest dość standardowy, kosztuje 69 USD za pojedynczą butelkę ze znacznymi rabatami przy zakupie większej ilości butelek. Możesz zaoszczędzić 19 USD od zakupu dwóch, a zaoszczędzić 48 USD, jeśli kupisz trzy.

Mimo to chcielibyśmy zobaczyć jeszcze bardziej agresywne ceny. Co powiesz na “kup 3, pobierz 2 za darmo”,
– 5. Referencje. Cerebral Success je posiada. Mają je na swojej stronie i mają je na Amazon. To prawda, że ​​w chwili obecnej w Amazon jest ich tylko kilka, ale rośnie. Dodatkowym plusem jest fakt, że jedną z ich referencji jest Barbara Corcoran, znana celebrytka i osobowość telewizyjna.

Nasz ostateczny werdykt na temat Cerebral Success SmartX
Uwielbiamy produkt SmartX firmy Cerebral Success . Nauka jest tam, tam jest jakość i jest wiele świadectw. Zachęcamy tylko do obejrzenia kilku kolejnych recenzji w serwisie Amazon i do tego czasu, może jeszcze kilku opinii na stronie.

O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*