Alli – tabletki na odchudzanie

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1. Alli – tabletki na odchudzanie najpopularniejsze w sieciowych aptekach w całej Europie. Alli jest suplementem diety, więc sprzedaje się je bez recepty. Zawiera orlistat, lecz w bezpiecznej, bo 60 mg-owej dawce. Poza tym same naturalne składniki.

Alli – tabletki na odchudzanie

Orlistat to substancja, dzięki której tłuszcz spożywany w posiłku nie jest wchłaniany przez organizm. Dokładnie 25% tłuszczu po każdym posiłku jest wydalana z organizmu bez rozkładu. Te tabletki odchudzające reprezentują bardzo nowatorskie podejście do tematu odchudzania – zamiast spalać nagromadzony tłuszcz, producent sugeruje dietę niskokaloryczną o niskiej zawartości tłuszczu, który nie będzie się wchłaniał dzięki Alli.
Nie we wszystkich krajach europejskich można kupić Alli. Część lokalnych agencji kontroli leków wycofała ten suplement diety ze sprzedaży. Dlaczego? Ponieważ Alli można było kupić bez recepty, co za tym idzie był ogólnodostępny, a my jesteśmy z natury leniwi – zamiast ćwiczeń, diety wolimy łykać tabletki odchudzające, prowadzić siedzący tryb życia i jeść wszystko co chcemy.
Główny problem: liczne biegunki w związku z powyższym, długotrwałe łykanie Alli (w zasadzie cały rok, a można jedynie kilka tygodni), nie wchłanianie tłuszczu, co prowadzi do awitaminozy – większość witamin jest wydalana z organizmu, bo w “normalnym środowisku” rozpuszcza się w tłuszczach w naszym organizmie.

Alli to tabletki odchudzające najchętniej kupowane w aptekach przez kobiety na świecie

2. Alli to tabletki odchudzające najchętniej kupowane w aptekach przez kobiety na świecie. Ten naturalny suplement diety pozwala się odchudzić w wymiarze około 10-15 kg miesięcznie w przeciągu jednego miesiąca. Odchudzanie z Alli jest do tego w miarę bezpieczne w porównaniu z innymi środkami na odchudzanie, które gwarantują podobne wyniki. Niestety, Alli nie można zażywać długotrwale, czego większość przyjmujących nie akceptuje i łyka je bez opamiętania.
Alli zawiera orlistat. Jest to substancja czynna, którą stosuje się przy leczeniu ludzi z dużą nadwagą. W każdej kapsułce tych tabletek odchudzających znajduje się około 60 mg orlistatu, co daje połowę tego, co zawiera równie popularny Xenical, wydawany na receptę (120 mg).
Tabletki na odchudzanie Alli są jednak często kupowane przez kobiety, które chcą po prostu ładnie wyglądać w bikini a nie chce im się ćwiczyć ani przechodzić na dietę. Nie ma w tym nic złego, bo są również adresatem tego produktu. Problem zaczyna się w miejscu, gdzie kobiety łykają Alli przez okrągły rok, traktując go jako naturalne uzupełnienie posiłków. Jest to groźne dla zdrowia, gdyż ten suplement diety powstrzymuje przed wchłanianiem tłuszcz po posiłku, więc w rezultacie może spowodować liczne biegunki, co za tym idzie osłabienie, a najważniejsze: awitaminozę, bo większość witamin rozpuszcza się w tłuszczu.
Dlatego tabletki odchudzające Alli można w niektórych krajach kupić już tylko przez Internet, zamawiając je z zagranicy.

Polecamy  Calminax na lepszy słuch

Jedna z najpopularniejszych marek

3. Jedna z najpopularniejszych marek na rynku odchudzania na świecie. Tabletki na odchudzanie Alli to niewątpliwie jeden z najbardziej udanych produktów. Ich sukces to nowatorskie spojrzenie na problem nadwagi, otyłości, odchudzania w ogóle.
Alli to tabletki odchudzające, które nie spalają tłuszczu, ani nie przyspieszają metabolizmu, mimo tego potrafią odchudzić nawet o 15 kg w ciągu miesiąca.
Jak to możliwe? Alli powstrzymuje wchłanianie tłuszczu przez organizm po każdym posiłku. Tworzy ujemny bilans kaloryczny, zatrzymując około 25% tłuszczu, co daje przeciętny wynik około 200 kalorii dziennie.
Warto zauważyć, że sam producent mocno akcentuje, że podstawowym środkiem do odchudzania z Alli jest zmiana nawyku żywieniowego – zmniejszenie ilości kalorii. Alli jest jedynie dodatkiem, jak sama nazwa wskazuje – suplementem diety.
Skutki uboczne: przede wszystkim Alli można zażywać jedynie kilka tygodni – to, że jest sprzedawane bez recepty nie znaczy, że można go łykać cały rok i zapomnieć o zdrowym jedzeniu, czy ćwiczeniach. Blokowanie tłuszczu kończy się biegunką i awitaminozą, bo większość witamin, które rozpuszczają się w tłuszczu jest wydalana z organizmu.

Alli to suplement diety

4. Alli to suplement diety, oparty o nieco inne podejście do redukcji nadwagi niż reszta naturalnych środków na odchudzanie. Zawiera orlistat – substancję, która powstrzymuje tłuszcz przed wchłanianiem do organizmu po każdym posiłku. Te tabletki na odchudzanie nie spalają tłuszczu, ani nie podgrzewają organizmu, tylko tworzą ujemny bilans kalorii, zabierając z codziennej diety około 200-300 kalorii.
Można dzięki Alli schudnąć około 10 kg w ciągu miesiąca, pod warunkiem, że stosuje się dietę niskokaloryczną. W przypadku jedzenia tłusto i bez ograniczeń ryzykuje się biegunkę i powikłania jelit.
W toku badań nad tymi tabletkami odchudzającymi odkryto, że ich skuteczność w odchudzaniu to 150% w stosunku do diety i ćwiczeń, tzn. że stosując Alli dodatkowo (przy tym jedząc zdrowo i ćwicząc) można schudnąć 15 kg zamiast 10.
Ryzyko w związku z Alli to niedobór witaminy A i D, które rozpuszczają się w tłuszczu. Jeśli ten ostatni jest usuwany z organizmu, to witaminy również, co prowadzi do awitaminozy.

Polecamy  Varius - skuteczny żel usuwający żylaki

Tabletki na odchudzanie Alli to ulubiony wybór kobiet w całej Europie

5. Tabletki na odchudzanie Alli to ulubiony wybór kobiet w całej Europie. Ten suplement diety powstrzymuje tłuszcz przed wchłanianiem do organizmu po każdym posiłku. Odchudzając się w ten sposób można pozbyć się nadwagi nawet w tempie 10 kg na miesiąc.
Problem w tym, że Alli zbyt często jest zażywane zbyt długo – większość kobiet myli go z naturalnym uzupełnieniem diety, co prowadzi do biegunek i odwodnień, a nawet awitaminozy, bo niektóre witaminy jak np. A i D rozpuszczają się tylko w tłuszczu.
Tabletki odchudzające Alli stosuje się bez recepty u osób z nadwagą o wartości wskaźnika BMI około 25. Pomagają pozbyć się dodatkowych kilogramów przez tworzenie ujemnego bilansu kalorycznego – stosując niskokaloryczną dietę można wspomóc się Alli przez kilka tygodni, żeby uzyskać 150% efektu, jak zapewnia producent.
Skutki uboczne Alli to luźny stolec, w skrajnych przypadkach brak kontroli nad jelitami.
Alli zostało wycofane z niektórych krajów UE, co nie powstrzymuje jego ciągłej sprzedaży w Internecie. Ten suplement diety jest niebezpieczny tylko wtedy, kiedy jest używany w sposób pozbawiony zdrowego rozsądku.

Adrianna Loszynska
O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*