Skip to content

Hairise-Opinie-Cena.Nowe Odkrycie Szwajcarskich Naukowców!

[Głosów: 1   Average: 5/5]
Hairise Spray-Opinie-Cena-Skład-Działanie-Gdzie Kupić-Skutki Uboczne

Naukowcy ze Szwajcarii ostrzegają:

zagęścisz włosy o 67% dzięki nowej kuracji

UWAGA: Kurację Hairise przeciw wypadaniu włosów u kobiet i mężczyzn wyprzedano w większości sklepów!
Nasza reporterka Agnieszka Herman
bada nową formułę zagęszczającą fryzurę, która szybko zdobywa popularność na całym świecie

Nowa kuracja zagęszczająca włosy u kobiet i mężczyzn stanowi zwrot, na który czekaliśmy od lat. To antidotum na łysienie, przerzedzenie oraz pogorszenie kondycji włosów – nie mają wątpliwości szwajcarscy kosmetolodzy. Ich nowatorskie podejście do regeneracji korzeni włosów pozwala w miesiąc zyskać fryzurę gęstszą aż o 67%.

Nowa formuła swój sukces zawdzięcza precyzyjnej i dogłębnej analizie przyczyn utraty włosów. Kosmetolodzy i trycholodzy (specjaliści ds. pielęgnacji i chorób włosów) z Instytutu Higieny i Urody w Zurychu odkryli bowiem, że za proces wypadania włosów odpowiadają zaburzenia w funkcjonowaniu otoczki kolagenowej wokół korzeni włosów. Ich ustalenia zostały następnie potwierdzone w klinicznie kontrolowanych testach. W Polsce nową kurację wypróbowała już m.in. nasza Czytelniczka – pani Krystyna Wolska (53 l.) z Dębicy.

„Wcześniej wyglądałam jak jakaś czarownica, wstydziłam się wychodzić z domu”

Otoczka kolagenowa to mikroskopijnej wielkości struktura znajdująca się wokół każdego korzenia włosa. Jest bardzo wrażliwa na niedobory witaminowe, niewłaściwą pielęgnację włosów, zaburzenia hormonalne czy stres, jaki odczuwa dana osoba. Wskutek tych negatywnych procesów ulega ona zwłóknieniu, czyli stwardnieniu. Wtedy zaczyna uciskać korzeń włosa i zaburzać jego funkcje – można to porównać do mocnej obręczy, a nawet pętli, która zaciska się wokół włosa i prowadzi do jego obumierania i wypadania. To właśnie stanowi istotę odkrycia szwajcarskich badaczy.

 Hairise Spray-Allegro,Apteka,Sklep

Tak zaciskająca się otoczka kolagenowa blokuje komórki włosa i skóry, dlatego dociera do nich coraz mniej składników odżywczych. To powoduje, że skóra ulega osłabieniu i wytwarzane przez nią włosy stają się cieńsze, przestają odrastać, a po pewnym czasie wypadają. Dochodzi do powstania zakoli u mężczyzn, następuje utrata gęstości fryzury oraz w wielu wypadkach zaczyna się proces łysienia (androgenowego bądź tzw. plackowatego).

 Hairise Spray-Składniki

Kosmetolodzy z Zurychu poszli tym tropem i odkryli, jak odżywić otoczkę kolagenową wokół włosa i tym samym „rozluźnić” szkodliwą pętlę woków jego korzenia. Okazało się, że najskuteczniej to zadanie spełnia kompozycja trzech naturalnych olejów pochodzenia roślinnego: kokosowego, rozmarynowego oraz z trawy cytrynowej.

– Działanie tych składników jest ponadprzeciętne i wielopłaszczyznowe. Zastosowane na włosy i skórę głowy, regenerują i „otwierają” otoczkę kolagenową. W ten sposób składniki zawarte w olejach wnikają do korzeni włosów i wzmacniają je – tłumaczy dr Alexander Fischer, dyrektor Instytut Higieny i Urody. – Ustaliliśmy, że najkorzystniejszy poziom tych regenerujących olejów znajduje się w preparacie Hairise – dodaje dr Fischer.

Hairise Spray-Działanie

KUP TERAZ 50% TANIEJ

Następnym krokiem – po zatrzymaniu wypadania włosów – jest stymulacja ich odrastania, czyli zagęszczanie fryzury. Za ten proces odpowiadają dwa kolejne składniki kuracji Hairise spray , także pochodzenia roślinnego. Pierwszy z nich to ekstrakt z owoców amli, który przyspiesza wzrost nowych włosów. Ponadto kompleksowo chroni zniszczone i osłabione włosy oraz sprawia, że stają się odporne na rozpad spowodowany działaniem wolnych rodników. Drugi składnik to wyciąg z wąkrotki azjatyckiej. Rozkurcza on naczynia krwionośne w skórze głowy, przez co wzrasta ukrwienie mieszków włosowych. W ten sposób zaczynają one produkować więcej keratyny – głównego budulca włosa. Takie niezwykłe wyniki potwierdza pani Krystyna.

„Włosy zaczęły odrastać niemal na wyścigi. Szybko stały się mocne i gęste”

W recepturze preparatu Hairise Spray te naturalne składniki zostały wykorzystane po raz pierwszy, ponieważ ich właściwości na porost włosów odkryto zaledwie kilka miesięcy temu. Testy konsumenckie wykazały, że po miesiącu jego stosowania aż 97% osób zauważyło wyraźne zagęszczenie włosów i ogólną poprawę ich wyglądu.

Z tego powodu nowy olejek Hairise bardzo szybko zdobył uznanie kosmetologów i dermatologów na Zachodzie Europy oraz w Stanach Zjednoczonych. Potwierdzili oni, że po miesięcznej kuracji osoby zyskiwały włosy średnio o 67% gęstsze.

Od niedawna formuła Hairise Spray dostępna jest także w Polsce, gdzie zdobywa coraz większą popularność. Jej naukowo potwierdzona skuteczność sprawia, że kuracja jest rekomendowana kobietom i mężczyznom mającym słabe i wypadające włosy oraz osobom łysiejącym. Pani Krystyna potwierdza:

„Widzę w lustrze uśmiechniętą kobietę, która wreszcie ma piękne i zdrowe włosy

Specjalnie dla naszych Czytelników producent Hairise przygotował jednorazową propozycję. Tylko dzisiaj nowa metoda będzie dostępna w niższej cenie jako przedsprzedaż on-line.

Autor: Agnieszka HermanWorld of Science

WAŻNE INFORMACJE

  1. UWAGA: formuła Hairise Spray została objęta unikalną gwarancją „100% satysfakcji”. Jeśli po miesiącu nie będziesz zadowolony z efektów, możesz z niej skorzystać – wtedy bez zadawania pytań otrzymasz zwrot pieniędzy za kurację.
  2. Tylko w dniu dzisiejszym mamy wyjątkową promocję dla Czytelnikówmagazynu World of Science : z poniższego linka można zamówić Hairise Spray o 160 zł taniej. Specjalna oferta będzie ważna do wyczerpania zapasów!

Kliknij tutaj, aby zamówić kurację Hairise przeciw wypadaniu włosów

Udowodnione rezultaty dla formuły Hairise Spray*

zagęszczenie włosów

97%

mniejsza łamliwość

99%

zatrzymanie łysienia

89%

poprawa wyglądu włosów

93%

* Wyniki sondy wypełnionej przez 231 Czytelników World of Science

Opinie osób, które stosowały kurację Hairise Spray:

Krystyna Wolska (53 l.) z Dębicy: „Ten olejek sprawił, że przestałam wstydzić się swojego wyglądu. Wzmocnił włosy tak skutecznie, że przestały wypadać i zaczęły odrastać. Poczucie kobiecości wróciło!”

 

Sławomir Kubiak (46 l.) z Łodzi: „Dzięki tej nowej kuracji nie tylko zahamowałem proces łysienia. Po miesiącu odrosły mi nowe włosy. Jestem bardzo zadowolony”.

 

Kliknij tutaj, aby zamówić kurację Hairise przeciw wypadaniu włosów

Niesamowity efekt potwierdzają konsumenci-Hairise Spray

9/10 osób stosujących formułę Hairise Spray ocenia wyniki kuracji jako w 100% zgodne z oczekiwaniami.

Potwierdzona skuteczność i bezpieczeństwo

Formuła Hairise Spray została poddana wnikliwym testom klinicznym w laboratoriach Uniwersytetu Stanowego w Scranton (USA), co stanowi o jej pełnym bezpieczeństwie i wysokiej skuteczności.
Olejek Hairise  był również przetestowany przez 10 tys. Polek i Polaków po 25. roku życia. Werdykt? Nawet kobiety z najbardziej zniszczonymi włosami i mocno łysiejący mężczyźni znaleźli w nim skuteczny środek zagęszczający włosy. Uznali, że to odpowiedni produkt dla osób, których dotknął nawet poważny problem z wypadającymi włosami.

Previous article

ReAction Opinie-Cena-Działanie-Allegro-Sprawdzamy czy działa?

Next article

DIETONUS-OSZCZĘDŹ SIĘ PRZED OTYŁOŚCIĄ.

Join the discussion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *