Kwas hialuronowy eliksirem mlodosci

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kwas hialuronowy, znany również jako Hialuronian lub Hialuronian, jest obecnie powszechnie dostępne suplementy, kremy do skóry i nawet zastrzyki. Ale jest to magiczny składnik, który pojawia się na każdej liście producentów skóry i na liście co lekarz musi mieć suplementy?

Co to jest kwas hialuronowy?

Kwasu hialuronowego (HA) jest jak żel-wody gospodarstwa cząsteczka, która jest przestrzeń wypełniacz i amortyzację agenta u wszystkich ssaków.  HA poduszki stawów, nerwów, nawilża skórę i włosy i wypełnia oka.  Choć pierwotnie odkryta w 1934 roku Karl Meyer, HA nabrała rozpędu tylko po wizycie przez reporter do japońskiej wiosce Yuzuri Hara aby dowiedzieć się, dlaczego zarówno mężczyzn i kobiet w ich lat 80-tych i 90-tych miał gładką zmarszczek skóry, elastyczne stawy, pełna włosów z głowy i poziom aktywności, które przeciwstawił ich wiek.  Był to ostatecznie znaleźć się być podobne do estrogenów, jak cząsteczki w ich diecie z soi i tofu, który wysłał sygnał do komórek zrobić więcej kwasu hialuronowego.
Nasze ciała zawierają około 15 gramów HA i znajduje się w praktycznie każdej części ciała.  Z takim zjawiskiem powszechne to logiczne, że HA posiada wiele funkcji.   Badania naukowe wykazały, że HA poprawia nawilżenie skóry, stymuluje produkcję kolagenu w skórze, działa jako przeciwutleniacz i wolnych rodników scavenger, utrzymuje elastyczność skóry, poduszki stawów i tkanek nerwowych, ma działanie antybakteryjne i przeciwzapalne i utrzymuje płynu w tkankach oczu, które mogą pomóc w ochronie przed liczne obawy możliwe oko.
Średnia ludzkie ciało zawiera około 15 gramów HA, jedna trzecia z nich jest degradacji i syntezy u pewien dzienny podstawa. To jest, gdy pojawiają się problemy! Produkcji każdego pojedynczego czynnika ochronne w ciała zmniejsza się z wiekiem i HA jest nie wyjątek od tej zasady.  Spadek poziomu kwasu hialuronowego są znane do procesu starzenia się i szacuje się, że w tym czasie możemy dotrzeć do naszej połowy-40, syntezę HA jest mniej więcej połowa wymagane przez organizm.

Polecamy  Słabe paznokcie

Korzyści z kwasem hialuronowym

Skóry

Skóry: Prawie połowa ciała HA znajduje się w kolagenu skóry i to jest logiczne, że HA odgrywa istotną rolę.  Kwas hialuronowy pomaga utrzymać ponad 1000 razy wagę wody w komórkach skóry, co czyni go doskonałym nawilżający.  W rzeczywistości nie ma innych substancji biologicznych można zachować, jak dużo wody HA powoduje zwiększenie gładkości, zmiękczające i zmniejszenie zmarszczek.  Równie ważne jest jego zdolność do usuwania odchodów z komórek, w tym tych, gdzie jest mało krążenie krwi.
Dzisiaj kwas hialuronowy jest uważany za równie ważne jeśli nie ważniejsze, niż kolagenu. Najczęściej stosowania kwasu hialuronowego jest w terapii anty-starzenia się, szczególnie z zabiegów kosmetycznych, takich jak eliminacja niedoskonałości skóry i zmarszczki, ale nie są one bez problemów i od HA jest zniszczone przez organizm, trzeba powtarzać regularnie i często są drogie.

Stawy

Stawy: Większość z nas słyszeli o Suplementy glukozaminy, stosowany w leczeniu chorób stawów. Glukozamina należy do grupy związków, znany jako glikozaminoglikanów (GAGs). Związki te pomogą Ci zbudować silniejsze, zdrowsze i bardziej elastyczne stawy.  Kwas hialuronowy jest najbardziej aktywną formą GAG jest i działa jak amortyzator smarujące płynu w tkankach wspólnego, jak również stabilizacja jego podział.   To działa również do usuwania odpadów, często kwasowy charakter, które wynikają z niszczenie macierzy chrząstki i tym samym łagodzi bóle stawów.  Jako przeciwutleniacz wspiera dalsze zdrowie stawów chroniąc zniszczenia stawów z wolnymi rodnikami. Kwas hialuronowy mogą być podawane w formie zastrzyków bezpośrednio do kolan, mimo leczenia mogą być bardzo kosztowne i często musi być powtarzane ze względu na jego naturalny podział.

Oczy

Oczy: kwas hialuronowy znajduje się w płynie ciała szklistego w oczach i daje im ich kształt i właściwości.  Pierwszy produkt medyczny kwas hialuronowy jest przeznaczona do użytku w chirurgii oka specjalnie dla operacji zaćmy i jaskry i został użyty, aby przyspieszyć proces gojenia po zabiegu.  Ponieważ kwas hialuronowy smaruje tkanek oka, to jest bardzo korzystne dla osób cierpiących na Suchość oczu. Doustne suplementy ha może również pomóc wzroku. Powodem tego jest to, że jak się starzejemy, mniej HA znajduje się w tkankach oczu i konieczne jest, aby pomóc w utrzymaniu struktur oka.

Polecamy  Jak dobrać okulary?

Choroby dziąseł

Choroby dziąseł: Choroby dziąseł jest częstym problemem w Wielkiej Brytanii, wpływ na 3 / 4 osób w wieku powyżej 35.  Choroba, dziąseł i nie Próchnica zębów, jest największym pojedynczym przyczyną utraty zębów.  Kwas hialuronowy jest składnikiem ważne tkanki dziąsła, pomaga w regeneracji tkanki świeże zdrowe dziąsła, a także zmniejszenie zapalenia, co prowadzi do krwawienia dziąseł. Liczne badania wskazują, że stosując kwas hialuronowy w postaci żelu (Gengigel) pomaga zmniejszyć krwawienie z dziąseł i innych wskaźników choroby dziąseł.
Istnieje wiele dodatkowych korzyści zgłaszane przy użyciu kwasu hialuronowego i należą do nich szybsze gojenie się ran, zwiększenie energii, ulgę suchej skórze, poprawa wytrzymałości mięśni i zwiększenie koncentracji uwagi. Możemy naprawdę sobie na to nie pozwolić suplementów kwasu hialuronowego?
W czasie pisania były nie znane interakcje z użyciem kwasu hialuronowego.
Ta zawartość nie jest przeznaczony do zastąpienia konwencjonalnego leczenia. Wszelkich sugestii i wszystkie wymienione zioła nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby, warunku lub objaw. Osobiste kierunkach i stosowania powinny być dostarczone przez klinicznych zielarza lub inne kwalifikacje lekarza opieki zdrowotnej.

Adrianna Loszynska
O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*