Lumiskin-Opinie-Cena-Jak działa ten preparat na skórę?

vitaldermax
vitaldermax
[Głosów:    Average: /5]

Recenzja Lumiskin: czy to naprawdę skuteczne?

 

Lumiskin jest zastrzeżonym składnikiem preparatu Sederma, jednego z największych, najlepiej rozpoznawalnych preparatów kosmeceutycznych na świecie, który został specjalnie opracowany, aby zapewnić korzyści w zakresie rozjaśniania skóry, i który przede wszystkim składa się ze związku Diacetyl Boldine (DAB).

Produkt Lumiskin jest  olej z jabłkowo-diamentowo-(DAB) .Zgodnie z twierdzeniami producenta ten zastrzeżony składnik może być podawany w różnych produktach do pielęgnacji skóry, zapewniając następujące korzyści: Reguluje funkcje nadnerczy i stężenie wapnia, co również minimalizuje pigmentację skóry Pośrednio hamuj produkcję tyrozynazy, prekursora, który aktywuje melaninę, naturalny pigment skóry, aby rozjaśnić swoje ciemne plamy i poprawić naturalny blask cery Pomaga zapobiegać uszkodzeniom zdjęć spowodowanym działaniem promieni UV i hiper pigmentacji wywołanym przez inne czynniki, które mogą powodować ciemnienie skóry Ten zastrzeżony składnik może zostać dodany do różnych kategorii produktów, takich jak te wymienione poniżej, w celu poprawy ich właściwości i funkcji rozjaśniających skórę: Cera porcelanowa sypki proszek Krem na dzień z filtrem przeciwsłonecznym Anti-dark Circles Przeciwstarzeniowa maska ​​rozjaśniająca skórę

Lumiskin-Opis

Ten zastrzeżony składnik do pielęgnacji skóry jest formułowany i wytwarzany przez firmę Sederma, tę samą firmę, która jest za serią Matrixyl, kompleksy wielopeptydowe, które były szeroko stosowane w produktach przeciw starzeniu się w szerokim zakresie kategorii. Założona w 1964 r. I później, w 1997 r., Stając się filią grupy Croda International, firma Sederma “zajmuje się opracowywaniem aktywnych składników i tworzeniem innowacyjnych koncepcji kosmetyków, w oparciu o opanowanie biotechnologii, dobrej chemii i ekstrakcji roślinnej “. Paryska firma zajmująca się badaniami i rozwojem oraz produkcja jest wiodącym twórcą szerokiej gamy wysokiej jakości składników powszechnie podawanych w szerokim asortymencie produktów do pielęgnacji włosów i pielęgnacji skóry.

Działanie- Lumiskin

Produkt ten pośrednio hamuje produkcję melaniny poprzez hamowanie szlaków i produkcji tyrozynazy, a także regulację czynności nadnerczy i poziomu wapnia.

Polecamy  Sposób na naprawdę piękne i zdrowe włosy Princess Hair

Lumiskin-działanie

Kluczowy składnik podawany w Lumiskin to Diacetyl Boldine (DAB). Rozjaśnia ciemne plamy i rozjaśnia ogólny kolor skóry poprzez pośrednie hamowanie aktywności tyrozynazy. Jest to prekursor melaniny, która po aktywacji wytwarza więcej pigmentu. DAB redukuje również poziom wapnia i wpływa na funkcje nadnerczy, aby promować jaśniejszy i jaśniejszy odcień skóry.

Lumiskin-Składniki

Lumiskin został opracowany przez jedno z największych na świecie i renomowanych laboratoriów kosmetycznych, firmy Sederma. Na podstawie niezależnego badania przeprowadzonego w odniesieniu do mocy Lumiskin, badacz zauważył, że DAB spowodował 25% poprawę ciemnych plam po zaledwie 2 miesiącach dalszego stosowania tego zastrzeżonego składnika. Lumiskin przeciw Składnik może zostać poddany dalszym niezależnym badaniom skuteczności. Producent nie udostępnia szczegółowych informacji na temat Lumiskin, chociaż szczegółowe dokumenty są dostępne na żądanie.

Efekty uboczne Lumiskin

W oparciu o profesjonalne zalecenia, Lumiskin nie może być przyjmowany w następujących okolicznościach, aby uniknąć negatywnych skutków ubocznych:

Osoba,która ma mniej niż 18 lat, jest w ciąży lub karmi piersią

Przyjmowanie leków lub suplementacji, które mogą obejmować między innymi kwas cytrynowy, węglan wapnia i wodorotlenek glinu

Osoba ma otwarte rany

Lumiskin-Allegro,Polska

Wskazówki Lumiskin należy podawać w postaci kosmetyków i środków higieny osobistej, których celem jest dostarczenie wybielacza do skóry.

Lumiskin-Opinie

Opinie klientów Oceny Lumiskin są stosowane w szerokim asortymencie produktów do rozjaśniania skóry, w tym 2 wymienionych poniżej, a działanie składnika może być pośrednio zbierane ze opinii użytkowników na temat tych produktów, chociaż inne czynniki, w tym stężenie procentowe Lumiskin, będą miały znaczenie, ale jest to poza omówienie tych opinii użytkowników. Komentarze te brzmią: “Wysokie oczekiwanie, że ten produkt zapewni to, co twierdzi, że dostarcza, ale duże rozczarowanie. Nie widzę lepszego rezultatu niż dużo lepiej wycenione wszystkie naturalne surowce … Mogłabym nadal używać, jeśli ten produkt nie zawierał wszystkich chemikaliów. Po tym produkcie nie czuję żadnego wizerunku marki 3Lab z wyższej półki. Szczerze mówiąc, czuję się trochę wyzwolony, ponieważ nie muszę już kupować tego drogiego przedmiotu. Znowu każda skóra jest inna. “- KL komentuje 3LAB Perfect GLOW Complex w Dermstore “Uwielbiam ten produkt, używam go od około 2 lat, a moja skóra jest delikatniejsza, gładsza i nie wyłamuję się z tego produktu, tak jak u wielu innych osób. Używam go dzień i noc “- Lindsey komentuje kwietniowy” Rain Skin Science “na Amazon

Polecamy  Anti-wrinkle cream Zdorov to skuteczny sposób na zmarszczki.

 Lumiskin-Podsumowanie

opiera się na intensywnych pracach badawczo-rozwojowych, ale istnieją inne czynniki, które wpłyną na jego siłę działania po dodaniu do produktów rozjaśniających skórę. Z Twojej strony najlepiej jest uzyskać ten składnik z produktów komercyjnych, a nie w czystej postaci. Rozjaśniacze do skóry pomagają zmniejszyć przebarwienia pozapalne, ujawniając równomierny odcień skóry. Rozjaśniacze skóry również mogą pomóc w ożywieniu zmęczonej i matowej skóry, dając młodzieńczy, zdrowy blask. Poniżej przedstawiamy niektóre z najbardziej skutecznych produktów do rozjaśniania skóry dostępnych obecnie na rynku.

Adrianna Loszynska
O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*