“Ostelife” odbudowuje i chroni stawy.Opinie klientów o produkcie

[Głosów:    Average: /5]

Ostelife—opinie-Cena

Dolegliwości bólowe i zwyrodnieniowe stawów to znak naszych czasów. Siedzący tryb życia, lub wprost przeciwnie- zbyt intensywna, kontuzjogenna aktywność fizyczna, a także fizjologicznie występujące procesy degeneracji chrząstki stawowej sprawiają, że kojarzone do niedawna z podeszłym wiekiem, schorzenia stawów coraz częściej dotykają coraz młodszej populacji. Choroba zwyrodnieniowa stawów to najczęstsza choroba układu ruchu. Zmiany ilości lub jakości chrząstki stawowej, amortyzującej ruch stawów i umożliwiających przesuwanie się ich powierzchni, prowadzą do sekwencji zmian patologicznych w obrębie stawu. Początkowe zmiany o niewielkim zasięgu, ewoluują do zaniku chrząstki, a następnie uszkodzenia także torebki stawowej, więzadeł, ścięgien i mięśni, a wreszcie- kości pod chrząstką stawową.

Ostelife-Skutki

Skutkuje to silnymi dolegliwościami bólowymi oraz znacznym ograniczeniem ruchomości stawu, a tym samym pogorszeniem jakości życia, aż do rozwoju znacznej niepełnosprawności. Jakie czynniki odpowiadają za patologiczne zmiany w obrębie stawów, Przede wszystkim ich nadmierne przeciążenie, powodowane otyłością czy ciągłym powtarzaniem monotonnych ruchów, np. zginania kolan czy łokci, co często ma miejsce w przypadku wykonywania określonych zawodów. Także osłabienie mięśni otaczających staw oraz zapewniających jego stabilizację i mobilność, może przyczynić się do rozwoju choroby zwyrodnieniowej stawów. Osłabieniu mięśni zapobiega umiarkowana aktywność fizyczna; należy jednak unikać kontuzjogennych i przeciążających stawy dyscyplin sportowych, m. in. dźwigania ciężarów, zapasów czy piłki nożnej.

Ostelife-skladniki

Czynniki biologiczne, na które nie mamy wpływu, a które predysponują do rozwoju zmian zwyrodnieniowych stawów to: wiek (u większości ludzi po 60 r. ż. obecne są dolegliwości bólowe stawów), płeć (kobiety chorują częściej) oraz predyspozycje genetyczne i wady wrodzone. Jak objawia się choroba zwyrodnieniowa stawów, Ból, sztywność poranna, ograniczenie ruchomości stawu i zniekształcenie jego obrysów to kluczowe manifestacje choroby. Ostateczne potwierdzenie daje obrazowanie rentgenowskie. Leczenie sprowadza się do objawowego leczenie bólu i dyskomfortu oraz zapobiegania pogłębianiu się zwyrodnień. Kluczową rolę dogrywa umiarkowana aktywność fizyczna, farmakoterapia (środki przeciwbólowe i przeciwzapalne) oraz suplementacja. Ruch stymuluje wydzielanie płynu stawowego, odżywiającego i nawilżającego chrząstkę stawową; dodatkowo wzmacnia mięśnie.

Redukcja masy ciała to mniejsze obciążenie stawów i mniejsze ryzyko rozwoju zaburzeń metabolicznych, sprzyjających procesom zapalnym. Leki doraźnie znoszą ból i czasowo hamują progres procesów zapalnych.

 

A dieta, Spożywanie dużych ilości witaminy D, wapnia, kwasów omega oraz antyutleniaczy, białka i witaminy C niezbędnych do syntezy kolagenu, to krok w kierunku odbudowy chrząstki stawowej. Zabiegi fizjoterapeutyczne, takie jak krioterapia, magnesoterapia czy lasery to także postępowanie doraźne. Ostatecznością jest zabieg chirurgiczny, wymagający długiej rehabilitacji pooperacyjnej, i niosący ryzyko powikłań. Jak uniknąć konieczności stosowania radykalnych rozwiązań, Poza wspomnianymi działaniami o zasięgu ogólnoustrojowym, powinno się miejscowo zaopatrzyć chorujące stawy.
Miejscowe stosowanie preparatów na artrozę kojarzy się jedynie z ich działaniem przeciwbólowym. Przynosi to oczywiście ulgę, ale tylko chwilową- dolegliwości bólowe wracają, procesy chorobowe postępują, a nieodwracalność choroby staje się nieunikniona. Na rynku dostępny jest jednak preparat o kompleksowym działaniu- nie tylko maskującym objawy choroby, ale także leczącym zmiany zwyrodnieniowe, a tym samym- zatrzymującym postęp artrozy.

Krem ostelife

bo o nim mowa- to skoncentrowana formuła o składzie celowanym na regenerację i ochronę chrząstki stawowej. Ma lekką konsystencję i wygodny sposób aplikacji- na skórę otaczającą chorobowo zmieniony staw. Szybko się wchłania, nie brudzi ubrania i nie daje odczynów alergicznych.

Jakie składniki aktywne sprawiają, że ostelife nie ma sobie równych

Najistotniejszym z punktu widzenia odbudowy chrząstki, jest kolagen- fizjologicznie występujące białko, stanowiące podstawowy budulec tkanki łącznej. Zawarty w kremie ostelife hydrolizat kolagenu, to jego uwodniona, doskonale przyswajalna postać. Pobudza organizm do produkcji naturalnego kolagenu, co wynika z jego doskonałej biodostępności. Uczestniczy w odbudowie pourazowej stawu, ale także stanowi doskonale narzędzie profilaktyczne, zapobiegające uszkodzeniom tkanki łącznej. Wysoka zawartość glukozaminy, aminocukru także obecnego w naszym organizmie, to doskonała tolerancja organizmu oraz biodostępność tej substancji.

Glukozamina

Glukozamina działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, jednocześnie hamując degenerację chrząstki stawowej i wspomagając procesy regeneracyjne. Dostarcza proteoglikanów- cegiełek budulcowych dla chrząstki stawowej, i stymuluje chondrocyty- komórki chrząstki stawowej. Ekstrakt z liści i nasion winogron to bogactwo flawonoidów i antyoksydantów, hamujących procesy degeneracyjne i zapalne. Wraz z witaminą C ekstrakt ten buduje włókna kolagenowe, ponadto uszczelnia i uelastycznia naczynia krwionośne, poprawiając odżywienie tkanki chrzęstnej. Zmniejsza lepkość krwi, poprawiając jej parametry dynamiczne oraz poprawia funkcję układu sercowo- naczyniowego.  Zastosowanie gumy arabskiej zwiększa przyswajalność zawartych w kremie ostelife składników aktywnych. Brak substancji uczulających gwarantuje bezpieczeństwo stosowania, także przez alergików.
Taki kompleksowy skład powoduje natychmiastowe działanie przeciwbólowe, oraz zauważalną po kilku dniach poprawę mobilności stawów. Preparatu tego nie należy traktować tylko jako doraźnego środka przeciwbólowego- to doskonały sposób na zapobieganie rozwojowi zwyrodnień stawów. Komu dedykowany jest ten preparat, Każdemu, kto już odczuwa dolegliwości stawowe, albo chce zapobiec ich pojawieniu się w przyszłości. Stosować mogą go zarówno sportowcy, jak i osoby prowadzące siedzący tryb życia, bez żadnych ograniczeń wiekowych. Jego użycie nie powinno ograniczyć się wyłącznie do okresów występowania dolegliwości- jego regularne stosowanie to najlepszy sposób uniknięcia dolegliwości stawowych. Jego łatwy sposób aplikacji umożliwia zastosowanie go w każdych warunkach.

Ostelife-dzialanie

Zmiany zwyrodnieniowe stawów to jedne z najpoważniejszych i najdotkliwiej odczuwalnych zmian w obrębie układu ruchu. Już w 2- 3 dekadzie życia stawy mogą dać znać o sobie, boląc i nie pracując w pełnym zakresie ruchu. Dopóki w stawie obecna jest choć minimalna ilość tkanki chrzęstnej, dopóty możliwe jest zahamowanie zmian degeneracyjnych i uratowanie stawu. Dlatego tak ważne jest podjecie natychmiastowych działań naprawczych. Ale jeszcze ważniejsze jest zapobieganie ubytkowi chrząstki. Monoskładnikowe suplementy diety nigdy nie przyniosą pożądanych efektów. Tylko preparaty o złożonym, precyzyjnie opracowanym składzie mogą odczuwalnie poprawić kondycje stawów. ostelife to doskonały produkt o dwutorowym zastosowaniu- leczniczym i profilaktycznym.

O Adrianna Loszynska 194 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*