Świece które odpędzają demony i niosą spokój w Twoim domu.

Magia fascynuje ludzi praktycznie od zawsze. I w żadnym wypadku nie jest to pieśń przeszłości. Nawet w dzisiejszych czasach można bez problemu napotkać ślady magii, które funkcjonują we współczesnym świecie. Bo magia jest w całym świecie. We wszystkim, co otacza świat i tworzy rzeczywistość jako taką. W dodatku trzeba naprawdę niewiele, by ją dostrzec. Choć, rzecz jasna, nie wszyscy to potrafią. Nic jednak straconego - wszelką wrażliwość, również tą magiczną można wyćwiczyć. Rozszerzona świadomość nie przyjdzie sama, nie przyjdzie też bez problemów. Jednak jeżeli komuś bardzo na tym zależy - wszystko jest możliwe. Tak przecież działa magia - przychodzi do tych, którzy jej pragną. Jednak, żeby przystąpić do badania magii, do odprawiania rytuałów i zaklęć, które mają na celu polepszenie jakości czyjegoś życia, znalezienia miłości, bogactwa czy szczęścia w życiu. Bo magia przecież nie jest zła. Jest dobra i służy pomocy. Oczywiście biała magia.

Biała magia - czyli jaka w zasadzie,

Po pierwsze warto zdawać sobie sprawę z jednej, za to niezwykle istotnej rzeczy - magia jest jedna. Podział na "kolory magii" istnieje tylko dlatego, że w ten sposób dużo łatwiej jest się po meandrach magii jako takich poruszać. Należy jednak powtórzyć z całą stanowczością - magia jest jedna. Biała magia czy czarna magia to z kolei określenia, które mają na celu wskazać w jakim celu magia ta jest używana. Warto skupiać się wyłącznie na magii białej. Dlaczego, Z bardzo prostego i zarazem niezwykle istotnego powodu - magia wraca, dlatego nie warto ryzykować eksperymentów z czarną magią. Za to biała magia jest magią dobrą i pomocną. Czymś, na czym bardzo warto jest się skupić, jeżeli chce się polepszyć życie swoje i swoich najbliższych. Biała magia, jeżeli tylko praktykowana jest z pasją i odpowiednią wiedzą na jej temat może zdziałać prawdziwe cuda. Nie wolno lekceważyć możliwości, które płyną z praktykowania magii jako takiej. Magia nie lubi być niedoceniana. Z kolei, gdy jest traktowana z należytą estymą i należytym szacunkiem - potrafi naprawdę mocno się odwdzięczyć.

Od czego zacząć przygodę z magią,

Jak zostało już wcześniej powiedziane - magia jest tylko jedna. Za to nawet w obrębie magii, która dla uproszczenia zwana jest białą istnieje mnóstwo dziedzin i rozgałęzień magii jako takiej. Nikt nie jest w stanie fizycznie opanować wszystkich jej dziedzin i niuansów. Dlatego warto skupić się tylko na kilku odłamach. Oczywiście, wszystko po kolei - jeżeli ktoś spróbuje jednocześnie wikłać się w różne dziedziny magii - najprawdopodobniej nic z tego nie wyniesie. A nie tędy droga. Od czego warto więc zacząć, Może to zabrzmieć jak pewien swego rodzaju truizm, jednak jest to coś, o czym zawsze warto jest przypominać - najlepiej zacząć od początku. Od samych podstaw. A w tych okolicznościach podstawy oznaczają magię powiązaną z żywiołami.

Magia ognia, magia świec - czy to działa,

Chyba każdy człowiek, który choć w minimalnym stopniu interesuje się magią, a nawet jeżeli nie interesuje się magią jako taką, ale ogląda filmy i czyta książki, zdaje sobie sprawę z tego, że każdy rytuał zaczyna się od zapalenia świecy. Świece i magia, ogień i magia - to pojęcia, które są ze sobą praktycznie nierozerwalnie związane. Nie może to w żaden sposób dziwić - nie od dziś wiadomo, że ogień ma silne właściwości oczyszczające. Ogień oczyszcza aury, poprawia przepływ energii w świecie - w końcu sam z siebie jest nieujarzmioną, dziką i absolutnie czystą energią. A przy tym jest też niezwykle piękny. Ogień wypala. Nie tylko w sensie całkiem dosłownym, ale również w tym najbardziej przenośnym i metaforycznym. Ogień wypala przecież również złe emocje, nagromadzoną złą energię. Sam z siebie jest też świetnym sprzymierzeńcem dla osoby, która pragnie rozpocząć całkiem nowy etap swojego życia i w sposób definitywny oraz ostateczny zamknąć poprzedni etap, pożegnać się ze złą przeszłością. Oczywiście, w dzisiejszych czasach nikt raczej nie korzysta z ognia nieujarzmionego i dzikiego - to zbyt niebezpieczne, bo z ogniem naprawdę nie ma żadnych żartów. Ale magia świec to zupełnie coś innego. Niektórzy mogą zapytać - czy magia świec jest skuteczna, Jednak to nie jest zbyt stosowne pytanie. Bezsprzecznie i niezaprzeczalnie ogień jest skutecznym. Jest tajemniczym i potężnym żywiołem, który może być zarówno potężnym sojusznikiem, jak i równie potężnym wrogiem. Ognia nie można lekceważyć. A magia świec przecież opiera się w dużej mierze na ogniu. Jeżeli ogień jest skuteczny, z czym zgodzi się chyba każdy człowiek - również magia świec musi być skuteczna. Oczywiście, jeżeli praktykowana jest w odpowiedni sposób. To w końcu nie może być jakakolwiek świeca. Świece w magii świec mają naprawdę ogromne znaczenie.

Magia świec - od czego zacząć,

Żeby zacząć praktykować magię świec potrzeba oczywiście świec. Choć oczywiście nie byle jakich. Jakie świece będą zatem odpowiednie, Po pierwsze świece, które są ładne, po drugie świece, które są kolorowe - kolory mają naprawdę olbrzymie znaczenie w przypadku wszelkich magicznych rytuałów! - a po trzecie nowe. Absolutnie nie można korzystać ze świec, które były wcześniej używane. A już tym bardziej nie wolno korzystać ze świec, które wcześniej były wykorzystywane w celach innych niż rytuały magiczne. Choć oczywiście od tej zasady są wyjątki. Jednak najbezpieczniej jest przyjąć, że jeżeli w opisie rytuału nie jest wprost napisane, że potrzebna jest świeca, która wcześniej była używana - lepiej jest użyć świecy zupełnie nowej. Poza różnokolorowymi świecami przydadzą się również świeczniki (ważne, by były stabilne!), specjalny kapturek do gaszenia ognia (nie wolno zdmuchiwać świec! To rozwiewa szczęście!) oraz zapalniczka. Tutaj ponownie nie może to być jakakolwiek zapalniczka. To musi być zapalniczka, która służy wyłącznie do celów związanych z magicznymi rytuałami. Używanie innej to swoista droga na skróty. A w tym przypadku taka droga na skróty może sprawić, że cały rytuał nie wyjdzie.

Trzy najważniejsze zasady

Maga świec opiera się na trzech swoistych filarach. Są nimi: - koncentracja - tak potrzebna przy samym paleniu świec, - siła woli - nikomu nie uda się skorzystać z mocy świec, jeżeli nie będzie wiedział, co chce osiągnąć. - wyobraźnia - trzeba wyobrazić sobie siebie w innej, lepszej sytuacji. W sytuacji, którą chce się osiągnąć.Dopiero to wszystko sprawia, że odblokowuje się zarówno ludzka podświadomość, jak i zmienia się przepływ energii zarówno w ciele, jak i w całym otoczeniu. Wystarczy zapalić świecę w określonej intencji, nie zapomnieć o tych zasadach i czekać na rezultaty.

Kolory mają znaczenie

Powiedziane zostało wcześniej, że świece muszą być różnokolorowe, bo kolory mają znaczenie przy rytuałach. Odpowiednio dobrany kolor świecy może sprawić, że wzmocni się siłę rytuału. Jakie kolory odpowiadają za co, - biel - ochrona przed złymi mocami i oczyszczenie ze złej energii, - złoty - kwestie finansowe, - róż - ugoda, wiara w siebie, pomoc przy staraniach o dziecko, - pomarańcz - sukces finansowy oraz pomoc w leczeniu depresji, - żółć - szczęśliwa podróż, palona w przeddzień ważnych egzaminów zapewnia powodzenie, - czerwień - idealna w rytuałach związanych z miłością. Najsilniej działa, gdy świece w tym kolorze są dwie i ustawione na podwójnym świeczniku lub też związane u podstawy ozdobną wstążką, - zieleń - medytacja, wyciszenie, uzdrowienie, - fiolet - pomoc w rekonwalescencji po chorobie, pomoc w nauce magii, postępy w rozwoju osobistym, - brąz - kłopoty zawodowe, kłopoty z pamięcią, pomoc chorym zwierzętom oraz roślinom ogrodowym, - niebieski - zgoda w rodzinie, ochrona domu przed złymi duchami i negatywną energią, - szary/srebrny - ochrona przed złymi urokami, neutralizacja uroków rzuconych przez nieprzychylne osobyUwaga! Warto zdawać sobie sprawę z jeszcze jednej rzeczy - kolorowe świece można ze sobą łączyć w ramach jednego rytuału. Wszystko oczywiście zależy od tego, co chce się dokładnie osiągnąć, jednak na przykład połączenie zieleni i złota bardzo silnie działa na sukces w pracy, a połączenie barwy pomarańczowej oraz czerwonej sprzyja miłości, namiętności i radości w związku

O Adrianna Loszynska 174 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*