Wyciąg z zielonej kawy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Czy wiesz, że kiedy wstaję rano i próbuję założyć swoje ulubione spodnie to okazuje się, że są za ciasne, chociaż jeszcze niedawno pasowały idealnie! Mam wtedy wrażenia, że jakieś magiczne, małe zwierzątka o nazwie „kalorie” siedzą w nocy i zwężają moje ubrania.

Jest to najbardziej frustrujący i demotywujący początek dnia, jaki można sobie wyobrazić. Jednak możesz łatwo zakończyć swoje problemy, stosując ekstrakt z zielonej kawy.

Polecamy: Ekstrakt z zielonej kawy ze strony Evolution Slimming

 

Korzyści stosowania ekstraktu z zielonej kawy

  • skutecznie tłumią głód
  • 100% naturalne i nie wywołują skutków ubocznych
  • pozwala zmniejszyć masę ciała nawet o 10%
  • efekty potwierdzone badaniami naukowymi

Zamów teraz swoje opakowanie tabletek z ekstraktem z zielonej kawy

 

Jak dokładnie działa ekstrakt z zielonej kawy?

Ekstrakt z zielonej kawy to najczystsza forma wyciągu z niepalonych owoców kawowca. Czarne ziarna kawy, które zostały poddane procesowi prażenia nie zawierają kwasu chlorogenowego, ponieważ rozkłada się on pod wpływem temperatury.  To właśnie kwas chlorogenowy w głównej mierze odpowiada za przyspieszenie procesu spalania tkanki tłuszczowej. Przez zmniejszenie wchłaniania węglowodanów, ogranicza tworzenie się nowych rezerw tłuszczu.  Ekstrakt z zielonej kawy zawiera odpowiednią ilość kwasu chlorogenowego, aby skutecznie wspomagać odchudzanie.

Jednak ekstrakt z zielonej kawy nie tylko promuje spalanie tłuszczu, ale ma również wiele innych pozytywnych działań dla zdrowia – dodaje energii, maksymalizuje szybkość metabolizmu oraz redukuje liczbę wolnych rodników w organizmie. Wolne rodniki nie tylko mogą przyczyniać się do powstawania nowotworów, ale również przyspieszają procesy starzenia.

To dlatego wyciąg z zielonej kawy jest nie tylko dobry dla utraty wagi, ale również kompleksowo wzmacnia organizm i przedłuża młodość, bez żadnych skutków ubocznych.  Stosowanie tabletek zawierających ekstrakt z zielonej kawy obniża także w naturalny sposób ciśnienie krwi, co zapobiega uszkodzeniu serca, nerek, mózgu oraz oczu.

Polecamy  Jak zrobić ABS

zielona kawa Wyciąg z zielonej kawy

 Ekstrakt z zielonej kawy pomaga w utracie tłuszczu

 

Badania naukowe ekstraktu z zielonej kawy

Wiele badań dowodzi, ze ekstrakt z zielonej kawy jest skuteczny i spełnia swoje obietnice.  W doświadczeniu, które przeprowadził sam Doktor Oz – 30 kobiet przez dwa miesiące stosowało tabletki z ekstraktem zielonej kawy i obserwowało jego działanie, natomiast druga grupa 30 kobiet przyjmowała zwykłe placebo.

Wyniki tego badania wykazały, że kobiety stosujące tabletki z ekstraktem zielonej kawy schudły dwa razy więcej niż te zażywające placebo.  Francuskie badanie opublikowanie w ”Phytotherapie” uzyskało bardzo zbliżone wyniki do doktora Oz’a. A więc stosowanie ekstraktu z zielonej kawy pozwala schudnąć dwa razy szybciej, nie zmieniając swoich nawyków żywieniowych.  Przeczytaj także opis badania ekstraktu z zielonej kawy przeprowadzonego na Uniwersytecie Scranton.

%name Wyciąg z zielonej kawy

Badania naukowe potwierdzają – ekstrakt z zielonej kawy wspomaga odchudzanie

 

Gdzie mogę kupić ekstrakt zielonej kawy?

Ekstrakt z zielonej kawy jest dostępny już od 31 Euro na stronie Evolution Slimming.

Ekstrakt z zielonej kawy o najmocniejszym działaniu można kupić na stronie sklepu Evolution Slimming. Kapsułki zawierają odpowiednią do odchudzanie dawkę kwasu chlorogenowego. Dawkowanie jest proste – 1 tabletka trzy razy dziennie.  Stosowanie tabletek z ekstraktem zielonej kawy pozwala zmniejszyć masę ciała, oczyścić organizm oraz poprawić kondycję skóry i narządów wewnętrznych.

Zaletą jest oczywiście cena, która w przeciwieństwie do liposukcji wynosi tylko 31 Euro miesięcznie. Każdy kupujący na stronie Evolution Slimming otrzymuje dodatkowo 30-dniową gwarancję zwrotu, ponieważ firma jest przekonana o skuteczności działania ekstraktu z zielonej kawy.

Przejdź do sklepu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*